Skocz do zawartości

Mnie i nasze forum, jedna z Pań krytyczek zgłosiła do Pana prokuratura generalnego. Na fali afery pedofilskiej na YouTube, liczą że może i mnie "ustrzelą". Proszę o czujność i bycie jak Tomi Li Dżons w Ściganym


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Pan-Ziobro.jpg

 

Bracia, ponieważ YouTubem wstrząsnęła afera pedofilska z udziałem znanych postaci, powstało ogólnopolskie oburzenie. Moi wieloletni "krytycy" podniecili się tym, że na fali tych zdarzeń, do worka z osobami podejrzanymi o pedofilię, można spróbować wrzucić mnie i forum. Było też w innym screenie o Szarpanki, że o nim też wysłano.

 

Dlatego proszę o czujność. Jeśli ktoś napisze coś związanego z pedofilią, natychmiast proszę o zgłoszenie tego moderatorom. Żeby coś zrobić forum, nie wystarczy oskarżenie, trzeba dowodów - i mogą próbować te dowody zdobyć. Konto hejtera na forum "poświęca się", pisze coś obrzydliwego i robią NATYCHMIAST screena. My to po jakimś czasie, po zauważeniu tego ohydztwa, kasujemy i wypowiedź i forumowicza, ale "dowód" już jest.

 

Tak już robiono w przeszłości.

 

Przypominam, że w trakcie wielu spraw sądowych z moimi hejterami, wątek pedofilii był wielokrotnie poruszany - byłem ZAWSZE I WSZĘDZIE z tego potwornego zarzutu uniewinniany. Nie mam o to żadnych zarzutów, oskarżeń i skazań. Nic, zero, mimo pisania od lat o tym przez moich "krytyków".

 

Napiszę brutalnie - jak skasują mnie i forum, to gdzie popiszecie o naprawdę ważnych sprawach? Wszędzie was zbanują, źle potraktują. Jak was spotka coś złego w tematach które poruszamy, gdzie pójdziecie się wyżalić? Na wykop, żeby was opluły jakieś dzieciaki? Zbanowali jak podpadniecie komuś? Dbajmy wszyscy o nasze forum, bo wszyscy z niego korzystamy i czerpiemy wiedzę, pociechę.

 

Napiszę jeszcze jeden wątek, ale przypominam że jutro mam ostatnią rozprawę we Wrocławiu z moim krytykiem, Panem Sekułą. Do zobaczenia.

  • Like 38
  • Dzięki 3
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Mosze Red napisał(a):

Kaczki kwaczą, a karawana jedzie dalej :)

 

Czyżby Jan Brzechwa przewidział narodziny takiej wybitnej persony? :)

 

 

Jan Brzechwa Kaczka dziwaczka

 

Nad rzeczką opodal krzaczka Mieszkała kaczka-dziwaczka, Lecz zamiast trzymać się rzeczki Robiła piesze wycieczki. Raz poszła więc do fryzjera: "Poproszę o kilo sera!" Tuż obok była apteka: "Poproszę mleka pięć deka." Z apteki poszła do praczki Kupować pocztowe znaczki. Gryzły się kaczki okropnie: "A niech tę kaczkę gęś kopnie!"

 

Znosiła jaja na twardo I miała czubek z kokardą, A przy tym, na przekór kaczkom, Czesała się wykałaczką. Kupiła raz maczku paczkę, By pisać list drobnym maczkiem. Zjadając tasiemkę starą Mówiła, że to makaron, A gdy połknęła dwa złote, Mówiła, że odda potem.

 

Martwiły się inne kaczki: "Co będzie z takiej dziwaczki?" Aż wreszcie znalazł się kupiec: "Na obiad można ją upiec!" Pan kucharz kaczkę starannie Piekł, jak należy, w brytfannie, Lecz zdębiał obiad podając, Bo z kaczki zrobił się zając, W dodatku cały w buraczkach. Taka to była dziwaczka!

 

 

 

36 minut temu, bzgqdn napisał(a):

Aż się chce do tej pani podejść i zapytać "kto cię skrzywdzil". Ehh.

 

Pewnie źli mężczyźni i cały zły świat.

 

Patrząc po ilości wydzielanego jadu, można zaryzykować twierdzenie, że jakiś Pan nie dał się skrzywdzić, stąd też ta kompulsywna nienawiść do pisania o męskich prawach i uczuciach.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, Marek Kotoński said:

Pewnie źli mężczyźni i cały zły świat.

Po prostu na pewnym poziomie świadomości w pale się już mieści, że istnieją ludzie funkcjonujący na bardzo niskich wibracjach (może nawet na granicy opętania) i prostych, samodzielnie wykształconych mechanizmach maskowania własnych defektów osobowości. Zamiast rozprawić się ze swoją beznadzieją raz na zawsze, gniją w swoim bagiennym grajdole. Fakt, wydostanie się wymaga trochę pracy i przymuszenia się do wysiłku, na co mało komu prądu wystarcza, bo może np. biega zdyszany od kredytu do kredytu. Dlatego "ten kraj taki piękny" i tak dobrze się wśród rodaków żyje. Tacy ludzie tworzą rzeczywistość w której żaden dobry uczynek ma nie ujść nikomu bezkarnie. 

  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dość ciekawe i w tych czasach lewicowego postmodernizmu dość symptomatyczne, że o pedofilię, faszyzm, nazizm lub cokolwiek innego może zostać posądzona osoba zupełnie temu przeciwna przez osobę z lewej strony barykady, która sama jest faszystą czy nazistą (bo to przecież nurty lewicowe, a nie skrajnie prawicowe, jak chcą nam wmówić) i która jednocześnie sama jest za obniżeniem wieku inicjacji seksualnej lub za skrobanką, ale tylko w przypadku ludzi, a nie dla przykładu dzików.

 

Także innymi słowy pamiętajcie: wszędzie pedofilów widzą osoby jednocześnie nie widzące nic złego w prawnym obniżeniu wieku seksualnej inicjacji, kształtujące już małych w przedszkolach w tęczowej indoktrynacji i chcące prezerwatyw i skrobanek dla coraz młodszych. Czyżby lewicowa hipokryzja???

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 7
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idiokracja, menstruacja.

Kanaliza, dializa.

Szybkie konie po betonie.

Ogień płonie, wicher wieje co ze światem się dziś dzieje?

 

W hucie stal płynie gorąca.

Wszak i tak słabo stosunkiem do słońca.

Rzeka wartka, woda mokra i szuwary.

Przepompownie, elektrownie.

Przepowiednie, internetowe brednie.

 

Na zachodzie dziś o wschodzie.

Zaraz troszkę po północy.

Była nuta taka nudna.

Ciągła się aż do południa.

Brzdęka cicho niczym bęben.

Coś jak traktor walnoooł pod starym dębem.

Ni to warkot ani zorza.

Gdzieś tak w półdrogi do morza.

 

Czerwony dywan rozwijają.

Gawiedź do krzyżyków zachęcają.

Obiecanki i cacanki.

Jazda tęczą bez trzymanki.

Garnec cały pełen złota.

Nie potrzebna jest robota.

 

Kowal konie kuje.

Muraż domy buduje.

Bez pracy nie ma kołaczy.

Jeszcze się obaczy.

 

Sami wiecie, eciepecie w Internecie każdy sobie trochę plecie.

Ciska pstryczek za pstryczykiem.

Czasem złączy podkreślnikiem.

Doda witraż, dwa wykresy.

Gil leci na paski, na dresy.

Oryginalnych przesiaduje CUBOTA'ch.

... .pierdzieli farmazony o wyimaginowanych głupotach.

  

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pedofilia pedofilią, ale na forum moderacja nie zwraca uwagi na teksty o mordowaniu ludzi buldożerem, tych którzy szli w marszu kobiet. Ja wszystko rozumiem, tez mam różne myśli związane z konfederacją (przykładowo) ale nie życzę nikomu śmierci czy tez nie grozę nikomu śmiercią. To już jest poniżej pasa, chamstwo czy choroba psychiczna? Ciężko stwierdzić. Ale to tez jest karane z KK i tez nikt tu z takimi nie robi. A sprawa tez może być głośna. Powodzenia.

 

Ps. Oczywiście zaraz dostanę bana, ale spoko, nie zależy mi, możecie nawet usunąć moje konto 😉

Szukałam miejsca gdzie się je usuwa i nie znalazłam, moderator kazał pisać na maila i pisalam, ale coś kuleje bo nikt mojego konta nie usunął o co wyraźnie prosiłam. 

Edytowane przez Lis95
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lis95 napisał(a):

Pedofilia pedofilią, ale na forum moderacja nie zwraca uwagi na teksty o mordowaniu ludzi buldożerem, tych którzy szli w marszu kobiet

 

Eee.. no bez przesady, aby moderacja musiała tutaj ludzi jak przedszkolaków pilnować.

 

Na miejscu administratorów jednak bym zrobił tak, że aby czytać/pisać trzeba mieć konto, a zakładając konto potwierdza się, że się ma 18 lat.

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lis95

 

Pomijam fakt iż dopuściłaś się ucieczki z rezerwatu to pisanie iż moderacja nie reaguje jest nie na miejscu tym bardziej

, że osobiście jestem uczulony na wszelkie przejawy dyskryminacji na tle rasowym czy narodowościowym i są przeze mnie karane.

 

Wielu użytkowników w temacie wojna na Ukrainie czy teraz w tym nowym o Izraelu się o tym przekonało.

Nawet wczoraj pewien gagatek wyłapał bana czasowego po niestosownych postach czy przytykach bo chciał pokazać kto ma większe jajka.

 

Zawsze podkreślam, że ludzie powinni się dwa razy zastanowić zanim cokolwiek napiszą.

Uderza to w właściciela forum jak i porządnych chłopaków, którzy poświęcają swój czas, zdrowie, energie by pomagać potrzebującym.

 

Później nie dziw, że znajdą się hejtery, które wykorzystają wpisy przeciwko Markowi i forum bo jeden z drugim nie potrafił użyć rozumu

tylko podszedł do sprawy zbyt emocjonalnie.

 

Na koniec zanim zaczniesz publicznie coś wypominać to popatrz na siebie bo z przestrzeganiem zasad gdzie zaakceptowałaś regulamin

jest u ciebie słabo ba masz to w głębokim poważaniu.

 

Odnosząc się do twojej prośby z usunięciem konta nie ma problemu tym bardziej, że nie musisz wchodzić na forum bo nikt tu na siłę nie trzyma.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30 minut temu, kenobi napisał(a):

Eee.. no bez przesady, aby moderacja musiała tutaj ludzi jak przedszkolaków pilnować.

 

Niestety są tutaj ludzie, którzy nie mają świadomości, wyobraźni swojego zachowania oraz tego co wypisują jak i tacy, którzy robią to specjalnie

by przedstawić forum i ludzi tu będących w złym świetle.

 

Trzymamy rękę na pulsie i potencjalni prowokatorzy, recydywa jest pod szczególnym nadzorem.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Iceman84PL napisał(a):

Odnosząc się do twojej prośby z usunięciem konta nie ma problemu tym bardziej, że nie musisz wchodzić na forum bo nikt tu na siłę nie trzyma.

Jak się przybije do krzyża to nie sięgnie do kompa - proste. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Iceman84PL napisał(a):

 

45 minut temu, kenobi napisał(a):

Eee.. no bez przesady, aby moderacja musiała tutaj ludzi jak przedszkolaków pilnować.

 

Niestety są tutaj ludzie, którzy nie mają świadomości, wyobraźni swojego zachowania oraz tego co wypisują jak i tacy, którzy robią to specjalnie

by przedstawić forum i ludzi tu będących w złym świetle.

 

Trzymamy rękę na pulsie i potencjalni prowokatorzy, recydywa jest pod szczególnym nadzorem.

 

To, co obserwuję na forach internetowych... że jak się robi jakieś bagno, ktoś klnie, to wszyscy od razu wołają admina jak przedszkolaki "ratuj, ratuj, zrób porządek".

A przecież jesteśmy dorośli ludzie w jednym miejscu, więc wystarczy taką osobę ignorować, nie karmić trola, nie komunikować się z nią.

 

Bo takie prowadzenie forum jak pani przedszkolaki na wycieczkę kończy się tak, ża admin ma dużo pracy, a potem admin rezygnuje z bycia adminem bo nie ma czasu, bo często robi to za darmo w czynie społecznym.

 

Wtedy forum traci admina, panuje wolna amerykanka, a Ci co tak narzekali na adminów jęczą, że już całkiem brak moderacji.

Sami sobie na to zasłużyli skarżąc do admina o byle bzdurę, brzydkie słowo, albo że ktoś do kogoś pisał niemiło.


 

Cytat

Liz się pożaliła:

ale na forum moderacja nie zwraca uwagi na teksty o mordowaniu ludzi buldożerem,

 

 

Dlatego uważam, żę moderator ma ważniejsze sprawy niż analizować że ktoś komuś powiedział o mordowaniu budożerem.

 

 

 

Więc jako user, mogę do Ciebie @Iceman84PL powiedzieć, że mi nie przeszkadza, gdy inne dzieci są niegrzeczne i nie oczekuję, że Ty czy inni administratorzy będziecie na takie utarczki w piaskownicy zwracać uwagę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

40 minut temu, Libertyn napisał(a):
50 minut temu, kenobi napisał(a):

Eee.. no bez przesady, aby moderacja musiała tutaj ludzi jak przedszkolaków pilnować.

Hejterzy czuwają.

 

Jak się chce psa uderzyć, to kij zawsze się znajdzie.

 

Dlatego nie oczekuję że moderator sprawi, iż to forum będzie jak dobrze prowadzona klasa prymusów w szkole.

Trafi się chamstwo, przekleństwa, ktoś komuś "da w nos". Dorośli ludzie.

 

 

 

 

 

 

 

Jedynie wolałbym, aby dzieci tutaj na forum nie przychodziły, bo zakłądam, żę piszę do dorosłych ludzi.

Więc powinna być bariera jakaś.

Chociażby monit, że tylko osoby 18+, albo wręcz zablokowanie możliwości czytania forum jak kto konta nie założy.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kenobi napisał(a):

A przecież jesteśmy dorośli ludzie w jednym miejscu, więc wystarczy taką osobę ignorować, nie karmić trola, nie komunikować się z nią.

 

Dbamy o dobre postrzeganie forum na zewnątrz tym bardziej by nikt się do nas nie przyczepiał bo zobaczą, że jest spokój, kultura, merytoryka, pisanie bez błędów.

Takie niuanse też są ważne.

 

Czasem trzeba też coś ludziom wytłumaczyć tym bardziej, że u nas jest wolność słowa w granicach przestrzegania regulaminu i tego nie znajdziesz na innym forum.

 

8 minut temu, kenobi napisał(a):

Dlatego uważam, żę moderator ma ważniejsze sprawy niż analizować że ktoś komuś powiedział o mordowaniu budożerem.

 

Niepochlebne komentarze co niektórych mogą mieć negatywne konsekwencje dla właściciela forum bo wy wszyscy jesteście anonimowi. 

Zdania wyjęte z kontekstu, pełne złości czy emocjonalnych wypocin mogą doprowadzić do problemów, za które Marek musi sie później tłumaczyć

i świecić za was oczami.

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Mnie i nasze forum, jedna z Pań krytyczek zgłosiła do Pana prokuratura generalnego. Na fali afery pedofilskiej na YouTube, liczą że może i mnie "ustrzelą". Proszę o czujność i bycie jak Tomi Li Dżons w Ściganym
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.