Skocz do zawartości

Mnie i nasze forum, jedna z Pań krytyczek zgłosiła do Pana prokuratura generalnego. Na fali afery pedofilskiej na YouTube, liczą że może i mnie "ustrzelą". Proszę o czujność i bycie jak Tomi Li Dżons w Ściganym


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jakoś wątpliwości, czy w ogóle pisała to kobieta... Nieskładnie, niedbale, bez zachowania zasad; brak interpunkcji w niektórych miejscach, brak wielkiej litery na początku.

Chaos, który wskazuje na nieuporządkowany umysł, którym targają emocje. 

  Ale torpedowanie męskich inicjatyw, mającym pomóc mężczyznom jest znane (vide: fundacja Masculinum Jacka Masłowskiego).

Kiedy słabe ego niektórych pań jest dotykane od wrażliwej strony, ich zadaniem jest walczyć... Taniec zaburzonych pań, którym przeszkadzają mężczyźni w wyścigu o bycie najbardziej pokrzywdzoną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Mnie i nasze forum, jedna z Pań krytyczek zgłosiła do Pana prokuratura generalnego. Na fali afery pedofilskiej na YouTube, liczą że może i mnie "ustrzelą". Proszę o czujność i bycie jak Tomi Li Dżons w Ściganym
W dniu 11.10.2023 o 11:45, Iceman84PL napisał(a):

@Lis95

 

Pomijam fakt iż dopuściłaś się ucieczki z rezerwatu to pisanie iż moderacja nie reaguje jest nie na miejscu tym bardziej

, że osobiście jestem uczulony na wszelkie przejawy dyskryminacji na tle rasowym czy narodowościowym i są przeze mnie karane.

 

Wielu użytkowników w temacie wojna na Ukrainie czy teraz w tym nowym o Izraelu się o tym przekonało.

Nawet wczoraj pewien gagatek wyłapał bana czasowego po niestosownych postach czy przytykach bo chciał pokazać kto ma większe jajka.

 

Zawsze podkreślam, że ludzie powinni się dwa razy zastanowić zanim cokolwiek napiszą.

Uderza to w właściciela forum jak i porządnych chłopaków, którzy poświęcają swój czas, zdrowie, energie by pomagać potrzebującym.

 

Później nie dziw, że znajdą się hejtery, które wykorzystają wpisy przeciwko Markowi i forum bo jeden z drugim nie potrafił użyć rozumu

tylko podszedł do sprawy zbyt emocjonalnie.

 

Na koniec zanim zaczniesz publicznie coś wypominać to popatrz na siebie bo z przestrzeganiem zasad gdzie zaakceptowałaś regulamin

jest u ciebie słabo ba masz to w głębokim poważaniu.

 

Odnosząc się do twojej prośby z usunięciem konta nie ma problemu tym bardziej, że nie musisz wchodzić na forum bo nikt tu na siłę nie trzyma.

 

 

Chodzi o samą przynależność i statystykę której nie chce podbijać. Nie chce tu być i tak jak osoby które potępiają kościół katolicki i dokonują apostazji (a wystarczy nie chodzić do kościoła 😉) tak samo ja nie chce tu być kolejnym numerkiem dla podbicia statystyki. Dla zasady. Sam fakt, że nie ma tu opcji „usuń konto” jest mocno podejrzany i daje do myślenia. I nie mylę się, pomimo upływających dni i pisaniu wiadomości plus maili, moje konto wciąż tutaj jest 🤦🏼‍♀️ 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.10.2023 o 23:13, deleteduser167 napisał(a):

potępiają kościół katolicki i dokonują apostazji

Tutaj akurat jest merytoryka w porównaniu do innych środowisk, tudzież lewackich , gdzie jawnie są niszczone obiekty kultu, nie mówiąco wtargnięciach podczas mszy świętej i przerywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.10.2023 o 18:58, bernevek napisał(a):

Mam jakoś wątpliwości, czy w ogóle pisała to kobieta... Nieskładnie, niedbale, bez zachowania zasad; brak interpunkcji w niektórych miejscach, brak wielkiej litery na początku.

Chaos, który wskazuje na nieuporządkowany umysł, którym targają emocje. 

  Ale torpedowanie męskich inicjatyw, mającym pomóc mężczyznom jest znane (vide: fundacja Masculinum Jacka Masłowskiego).

Kiedy słabe ego niektórych pań jest dotykane od wrażliwej strony, ich zadaniem jest walczyć... Taniec zaburzonych pań, którym przeszkadzają mężczyźni w wyścigu o bycie najbardziej pokrzywdzoną. 

 

Tak, to raczej na pewno jest kobieta, taka starsza Pani. Była na mojej pierwszej rozprawie karnej we Wrocławiu ze swoimi przyjaciółmi, obaj zostali już prawomocnie skazani, obecnie czekam aż jeden z nich mnie ładnie przeprosi. Kiedyś robiła zdjęcia chyba zakrytego biustu w lustrze, by mi pokazać, gdy chyba ktoś powiedział że go nie ma. Nawet nie wiem jak to skomentować, po prostu niektórzy ludzie nie mają "tego czegoś". Obecnie podjudza grupę moich krytyków z największą możliwą nienawiścią wobec mnie. Podejrzewam i czuję że jest tak dlatego, iż ktoś od niej uciekł i nie dał się wykorzystać - podkreślam, to moje przeczucie, nic więcej - stąd taka nienawiść i pogarda do mnie i do tych, którzy mówią jak wygląda rzeczywistość prawna i społeczna dla mężczyzn w Polsce. Na Szarpanki też naskarżyła, co potwierdza moją teoryjkę. Gdy minęła młodość, pozostała nienawiść rozpryskiwana wszędzie gdzie się da. 

 

Co do Wrocławia, prawdopodobnie założyli że będę sam, więc przyszli w trójkę, a tu się okazało że było 40 chłopa żeby mnie wesprzeć... miło wspominam te chwile. Jedne z najprzyjemniejszych w życiu.

  • Like 10
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2023 o 20:59, Druid napisał(a):

Lewicowość to rodzaj fantazji masturbacyjnej, dla której świat faktów nie ma najmniejszego znaczenia

 

Particularly on the Left, political thought is a sort of masturbation fantasy in which the world of facts hardly matters.” - George Orwell.

 

Oryginalny cytat jest łagodniejszy niż polskie tłumaczenie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2023 o 21:52, Marek Kotoński napisał(a):

Tak, to raczej na pewno jest kobieta, taka starsza Pani.

O ile dobrze pamiętam, to w jednym z swoich filmów, w którym pokazała jak wygląda, powiedziała że jest po 50.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Patton napisał(a):

O ile dobrze pamiętam, to w jednym z swoich filmów, w którym pokazała jak wygląda, powiedziała że jest po 50.

 

 

Pogarda i nienawiść potrafią człowieka strasznie obrzydzić, zwłaszcza kobietę, więc dla mnie te kilka lat temu w sądzie we Wrocławiu, wyglądała na jakieś 60 lat co najmniej. Zresztą nie był to przyjemny widok, nie ze względu na jej widok, a na to że wiedziałem, iż ta osoba chce mi zrobić krzywdę cudzymi rękami. To co to za przyjemność przebywać z wrogiem? Kiedyś przebywałem kilka tygodni w Leżajsku z cudowną kobietą, która zbliżała się do setki. Moja babunia ukochana umarła w wieku 99 lat i była z twarzy piękna, ponieważ były to kobiety radosne, pogodne, nie trzymające uraz. Ja to czuję i wiele osób też tak to odbiera. A ta Pani była dla mnie - przepraszam ale piszę szczerze - wstrętna.

 

Zauważ że człowiek wybaczający, radosny, pogodny, uśmiecha się często i są specyficzne zmarszczki od tego, a człowiek nienawidzący zaciska zęby, ściska usta, czasem mruży oczy itd., jak się przez lata to powtarza, to człowiek nawykowo już utrzymuje pewne napięcie mięśni twarzy. Są też mikroekspresje itd. Kliknąłem google i pierwsze co mi wyskoczyło - https://www.ofeminin.pl/fitness-i-zdrowie/zdrowie/tak-emocje-odbijaja-sie-na-twojej-twarzy-na-liscie-min-gniew-i-smutek/ng65zf7 i to na stronie chyba feministycznej.

 

 

 

Ta Pani tak walczy o dobro kobiet, któremu rzekomo zagrażam z naszym forum:

 

- moja przyjaciółka u której mieszkam, kobieta i lekarka ratująca życie i zdrowie innym, po trzech zawałach serca. Nie przeszkadzało tej obrończyni kobiet, jak na hejterskim blogu z niej szydzono i ją lżono latami. A przecież to KOBIETA! Przypominam - wysłano do władz lekarskich donos, że sprzedaje narkotyki. Była policja w domu, robili śledztwo, wszystko sprawdzili i oczywiście wyszło, że to bzdura, jak np. donosy do skarbówki na mnie, gdzie trzepali mnie od góry do dołu i tradycyjnie byłem czysty jak łza. Każda uczciwa osoba, czy to kobieta czy mężczyzna, osobom które tak robią ciężko chorej na serce kobiecie, powinna napluć im w twarz. A pisanie w necie pod jej nazwiskiem, wyszydzanie jej?

 

- Moja mama, o której Pan Włosimierz (ten na którego piękne przeprosiny nakazane przez sąd nadal czekam...) publicznie w nagraniu na YouTube powiedział, że zgwałci ją i każe jej lizać własny kał z jego przyrodzenia, powiedziane o wiele wulgarniej. To KOBIETA! Gdzie protesty gdy lżyli moją mamę? Za takie słowa w więzieniu i nie tylko, istnieje tylko jedna kara. Są to najohydniejsze czyny, z których się tylko śmieli.

 

- Anka, którą prześladował Pan z UK. Pani obrończyni kobiet bardzo go lubiła, zwłaszcza gdy referował kolejne donosy wysyłane na mnie na policję i do prokuratury. 

 

Wystąpiłem publicznie, prosząc ich o to, żeby jej dali spokój bo dziewczyna popełni samobójstwo, w efekcie naciskali ją jeszcze bardziej. Radosną twórczość i zachwyt Karnistrowa (jeden z blogów na mój temat) zakończyło więzienie w UK tego Pana. Anka to jest KOBIETA. Młoda, ładna, spokojna. Doszło nawet do tego, że publicznie Pan Sławomir ją zaczął straszyć że pójdzie na policję (wpis na fejsie), bo rzekomo coś o nim pisała. Obłęd! W sumie mnie też straszył nie raz...

 

- Pan Włosimierz, lżył swoją ciężko doświadczoną przez życie byłą partnerkę. Gdzie była Pani obrończyni kobiet, gdy lżył ją najokrutniejszymi słowami, pisał o tym że służyła mu do pewnych rzeczy i śmierdziało jej z buzi kiełbasą z biedronki - bardzo śmieszne, nie? Gdzie obrończyni kobiet zareagowała? Nigdzie. A przecież to KOBIETA!

 

- Gdzie byłą obrończyni, gdy lżono Kasię, która przyjechała kilka razy na rozprawy sądowe? Gdzie protestowała, gdy wymyślano jakieś kompletne bzdury o jakichś jej romansach z szefem, kiedy nie wiedzą nawet jak ma na nazwisko i kim jest? A przecież to - atrakcyjna KOBIETA!

 

- A Pani psycholog Lena, z którą wspólne zdjęcie wystarczyło, by przyłączyć się do pisania o niej wyssanych z brudnego palucha łgarstw? To nie KOBIETA?

 

 

 

Mam kontynuować? Wystarczy. Pani Osz nie broni kobiet przed potworem (mną), tylko mnie nienawidzi i w każdy możliwy sposób chce zadać mi ból. Póki co, jej koledzy mają prawomocne wyroki a ja zostałem prawomocnie oczyszczony z wszelkich bredni o pedofilii, złodziejstwie i innych wymysłach. Mam też nadzieję, że i z nią spotkam się w sądzie.

 

Myślę że bycie nią, to już wystarczająca kara za to co robi. Co to za podłe życie, nienawidzić, złościć się i utrzymywać swój umysł w poczuciu chęci zemsty? To są mentalne rzygowiny i nic więcej. Właśnie dlatego staram się z całego serca zrezygnować z nienawiści do nich, bo nie chcę odczuwać tak jak oni. To co oni robią, to duchowy, psychologiczny regres, nurzanie się w bajorze uraz. A przecież wszystko ma swoje konsekwencje. Jeśli całe dnie, tygodnie i miesiące życzę innym dobrze, rozwijam nawyk wdzięczności, to uśmiech pojawia się coraz częściej. Jeśli robisz odwrotnie latami, to skutek jest oczywisty, urazy i nienawiść wzrasta, cierpienie czasami tak dotkliwie doświadcza taką kreaturę, że ucieka w zaburzenia bądź choroby psychiczne. 

 

Nie będę ukrywał, że trudno jest nie czuć do tych ludzi wstrętu, ale trzeba pracować i nie przestawać. Potencjalnie mogą zniszczyć wszystko na zewnątrz mnie (praca, znajomości itd.) ale wewnątrz mnie, w moje odczuwanie, nie mają dostępu. To że nie pozwalam sobie na nienawiść do nich, nie oznacza braku konsekwencji. Dlatego właśnie spędzam ostatnie lata w sądach i końca nie ma tego... 

 

 

Pozdrawiam mocno

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.10.2023 o 00:37, Marek Kotoński napisał(a):

Dlatego właśnie spędzam ostatnie lata w sądach i końca nie ma tego... 

Panie, czemu tego nie nagłośnisz ? Nie pójdziesz z tym do telewizji ? Kilku twoich krytyków została prawomocnie skazana, to jest dobry temat odnośnie hejtu internetowego w publicznej dyskusji, ja bym szedł do Państwa w Państwie redaktora Talkowskiego, bardzo merytoryczny program, tym bardziej, że wszystko jest na wizji, nie kręcą materiału wcześniej i bardzo mała szansa na manipulację i przeinaczanie faktów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, tete-a-tete napisał(a):

że to piekło się nie skończy

Zauważ, że ludziom, którym działa się krzywda, bardzo często jak nagłaśniali swoje tragedie, bardzo często wysoki sąd, politycy bardzo szybko rozwiązywali problemy, a tak bez tego byłaby wieloletnia gehenna.

Edytowane przez Druid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.