Skocz do zawartości

O krok od zniszczenia sobie życia.


Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu mi po tej całej sytuacji delikatnie mówiąc przeszła ochota na amory, ale nagle pojawiła sie nowa kobieta, sama zaangażowała w związek z facetem z dzieckiem i tym całym gównem jakim są sprawy w sądach. Duzo wsparcia dostałem od niej, do tego stopnia ze pieniądze ktore miała uzbierane na swój samochód, przeznaczyła na urządzenie mieszkania w którym żyjemy. I mimo iz moze nie zawsze dobrze ja traktowałem (teraz to ja robiłem shit testy chciałoby sie rzec) to cały czas mocno jest za mną. Mam wrażenie ze jeśli miałbym z kimś tworzyć następny związek to wlasnie z taką ułożoną, rozsondną dxiewczyną. Ona jest wychowana z domu tak ze ma o faceta dbać, na mój żart kiedyś ze jest chujową panią domu zareagowała obsesyjnym sprzątaniem przez miesiąc było czysto do przesady. Poza tym wierze jej, cholera po prostu jej wierze bo ona wchodzi w związek gdzie moze teoretycznie tylko stracić, obarczony problemami życiowymi najwyższego stopnia a i tak mocno sie angażuje. To mi dało do myślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz wspaniałą kobietę która dużo daje od siebie i masz farta że jednak po tych przejściach masz kogoś takiego (zazdroszczę).. Ale jeszcze na koniec dodałeś że może tylko stracić,  Co np? Skoro się angażuje to wie z kim i z jakimi problemami, więc rzeczywiście jest bliska Tobie. Nie spieprz tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobra dziewczyna, ale"testuje" ją juz od ponad roku, sprawdzam, drugi raz nie dam sie naciąć, ino i tabletki kupuje jej sam ;) Rozbawila mnie tekstem ostatnio "czy ja nie interesuje sie jakąś sektą" bo zajrzała przez ramie zobaczyła baner loża samców, a kilka dni wcześniej pytała co to za dziwne nagrania słucham jak sie kąpie w łazience (słucham nieraz audycji Marka po robocie jak sie ogarniam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.