Skocz do zawartości

Steven Seagal oskarżony - #MeToo


Pozytywny

Rekomendowane odpowiedzi

"położył mnie na łóżku, zaczął całować i zdejmować ubrania. Nie mogłam się ruszyć. Czułam, jakbym obserwowała moje ciało z boku, a łzy spływały mi po twarzy". Simons zdradziła, że była wtedy dziewicą. "Ubrałam się i szybko uciekłam. To zdarzenie wpłynęło na moje dalsze życie, całkowicie je odmieniło. Nie potrafiłam spać, jeść, stworzyć zdrowego związku"
 

One to kurna muszą jakiegoś szablonu używać. Kopiuj wklej. Muszę tylko w necie go znaleźć i też sobie będę wklejał tylko swoje imię i oskarżał kobiety o molestowanie :D 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łzy tej pani mówią więcej niż jakikolwiek dowód w tej sprawie mógłby powiedzieć. Czego to nie działa w druga stronę, jak gwałceni faceci postanawiają mówić, ponieważ w przeciwieństwie do gwałtów na paniach, gwałty na mężczyznach były bagatelizowane i wyśmiewane. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zuckerfrei napisał:

Ja jestem konformista, ale kurwa przeczytaj co napisałeś to nawet śmieszne juz nie jest.

Ja to właśnie w żartach napisałem. Dlatego na koniec dałem ":D". Wyśmiałem współczesną poprawność polityczną, która sama tworzy zasady, którymi można omijać jej ostrze :lol:

Spokojnie. Ja tak na poważnie nie myślę tylko sobie żartowałem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko Faktycznie to wygląda na szablon. Zresztą kobiety są schematyczne i wg. schematów postępują. To staje się strasznie nudne. Brakuje tylko informacji która w co była ubrana i jak był ubrany Steven Seagal. Może tak dla urozmaicenia całej tej akcji #MeToo zamknąć je wszystkie w areszcie, aż do wyjaśnienia spraw sprzed 20 lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale to dopiero początek, zrobi się modą na "bycie molestowaną" , za jakiś czas ludziom to spowszednieje i przestanie być tematem do pokazywania , omawiania, zapraszania do programów, bo co ? - znowu kolejną będzie wyrzygiwac żeby tylko być na "topie" i będzie to tylko i wyłącznie szkodą dla prawdziwych ofiar przemocy seksualnej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Akcja" #MeToo to blaga bo łatwo jest oskarżać i wywlekać rzeczy z przeszłości, prawdziwe lub wyssane z brudnego palca, opiera się na tym że faceci będą protestować i zaprzeczać oskarżeniom co ma potwierdzić ich winę, ciekawe kto na tym zarabia ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko spowoduje, że faceci nie będą zatrudniać kobiet w swoich firmach, produkcjach filmowych itp 

Takie spotkania zaczną być nagrywane lub będą w obecności świadków i tyle.

 

Później zacznie się marudzenie Pań, że za mało jest kobiet tu i tam i to będzie niekończąca się wojna płci.

 

Szkoda, bo można by było ze sobą współpracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.