Skocz do zawartości

Wojna płci


Rekomendowane odpowiedzi

Przez te wszystkie marsze feministek, dotyczące aborcji, dziewuchy dziewuchom, ogólnym pędem za karierą, kasą, nastąpiło totalne spierdolenie relacji k-m. Laski naburmuszone, trzymają się głównie razem. Faceci też w grupach. Wzajemna niechęć jest na każdym kroku. Ruch MGTOW na pewno im też nie ułatwia zadani, bo ciężej znaleźć bogatego frajera i wydoić na kasę.

 

Mamy do czynienia z totalną wojną płci. Media, prasa, im wszystkim też na tym zależy. Tylko pytanie po co ? Czy przez to będzie więcej związków i dzieci ? Raczej wątpię. Oni chcą wpuszczać tych arabów, żeby jeszcze bardziej niszczyć społeczeństwa i je destabilizować.

 

Jak to naprawić ? Będzie gorzej i gorzej...

 

Edytowane przez doler
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, doler napisał:

Oni chcą wpuszczać tych arabów, żeby jeszcze bardziej niszczyć społeczeństwa i je destabilizować

To już na forum było dużo razy poruszane, Białe jeśli już z kim będą się miały rozmnażać to właśnie z beżowymi panami lub czarnymi, współplemieńcami mają gardzić. A wszystko po to żeby w przyszłości powstała nowa rasa mulata-niewolnika bez tożsamości, tak mówią.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego się nie da naprawić. To musiałby być rządy podobne do Stalina, który przebudował kraj według swojego planu przez władze absolutną. Tylko zamknięcie granic dla ciapatych i polityka rasowa może coś zdziałać.

 

Dodatkowo utrzymać przyrost naturalny na poziomie 2,2 i za kilkadziesiąt lat może uda się powrócić do jakiejś normalności.

 

Czyli plany raczej nierealne, ale wszystko może się zdarzyć, przykładowo napływ białej ludności z zachodu z powodu prostego faktu - w 2050 w krajach europejskich zachodu i północy około 30% muzułmanów, w Polsce chyba mniej niż 1% ( takie szacunki).

 

W Polsce już mamy chyba najmocniejsze nastroje antyimigracyjne więc jak uda się to utrzymać za kilkadziesiąt lat może tutaj powstać twierdza normalności.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SławomirP napisał:

Dodatkowo utrzymać przyrost naturalny na poziomie 2,2 i za kilkadziesiąt lat może uda się powrócić do jakiejś normalności.

No właśnie, utrzymać, a nam chyba bardzo daleko póki co w ogóle do zbliżenia się do takiego wskaźnika dzietności...

 

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/plan-coudenhove-kalergi-ludobojstwo-narodow-europy-2015-06

Edytowane przez Młody_Pelikan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jak Europa i USA są już wymieszane kulturowo. Ile tam jest rozbojów, zamachów, strzelanin. Praktycznie poza Afryką, krajami bałtyckimi i Japonią można powiedzieć, że multi-kulti postępuje. Polska od czasów PIS-u też staje się multi-kulti. Mamy ze 2 mln Ukraińców, sporo na uczelniach Hindusów, w Warszawie dużo też arabów. A mieli prowadzić twardą politykę antyimigracyjną. Mimo wszystko uważam, że Polska z uwagi na biedę, trudny język i powiększające się nastroje rasistowskie pozostanie ostoją w tym całym bagnie lewackim.

 

Też uważam, że bez wojny się nie obejdzie.

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez doler
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.forbes.pl/wiadomosci/nierownosci-majatkowe-8-ludzi-ma-tyle-samo-majatku-co-polowa-swiata/zsb6hht

 

Ja czasem myślę, iż ci na samej górze to się nami bawią. Ostatnio czytałem, że 8 osób ma tyle majątku co połowa mieszkańców Ziemi (biedniejsza, ale to i tak wiecie sami). I po prostu uważają się już za Bogów. A może zróbmy wojnę tutaj. A tu rewolucję. A dajmy im nowe komputery. A zróbmy tak, żeby nie rodziło się więcej dzieci.

-A jak?

-Kobiety mają nienawidzić facetów i vice versa.

-Jak to zrobić?

-Odwróćmy role społeczne. 

-Na całej Ziemi? Nie możliwe.

-Przecież to wszystko i tak jest nasze. Ziemia to my.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, doler napisał:

Mamy ze 2 mln Ukraińców

Normalni biali ludzie, zawsze można ich docenić jako wypełniacz w dziurze demograficznej, ich dzieci będą już polakami.  Mieszkam w miejscowości gdzie jest dużo młodych ukraińców i wszyscy których poznałem mają tylko dwa zainteresowania, skoczyć na piwko i zajarać szluga. Żadnych zatargów, kwestia polityki i historii ich kompletnie nie interesuje więc nie ma nawet tematu o banderyźmie. Młode ukrainki to kurwiska dla polaków, a faceci rynek zbytu dla miejscowej dilerki.

 

Tak wygląda 99% młodzieży w wieku 16-20 lat.

 

Dodam jeszcze że jak byłem w 3 liceum i zaczął się ich napływ to razem z kolegami z klas mundurowych byliśmy mega negatywnie nastawieni do banderowców, którzy mają tutaj przyjechać i będziemy napierdalać bydło jak się da i mimo tak negatywnego nastawienia nie udało się wszcząć zatargów bo mieli tak bardzo wyjebane na kwestie geo-polityczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SławomirP Co nie zmienia faktu, że naród się miesza kulturowo i nie wpływać to będzie dobrze na naszą wspólnotę. Poczekaj aż Ci Twoi Ukraińcy dostaną obywatelstwo i przez to prawo do głosu w wyborach.

 

Nie miałem nic przeciwko temu ,aby wpuścić ich ok 100-200 tys ,bo faktycznie gospodarka nasza się rozwija ,a przez brak obniżki podatków żaden Polak tutaj nie wróci. Ale dosłownie wkurwia mnie to, że oni chyba nie mają jakiegoś limitu odgórnie wyznaczonego i wpuszczają ich bez kontroli. Ukraińcy przez to zabierają podstawowe stanowiska, zaniżają stawki i my, Polacy musimy dalej emigrować za chlebem. I ich faworyzowanie przez polityków. Wcześniejsza emerytura, 500 plus dla nich również i nawet pierwszeństwo przy zatrudnianiu w niektórych branżach. Poza tym, to jest element. Laski puszczają się na lewo i prawo a goście chleją w parkach, na plaży i gdzie się da. Ludzie mają już dosyć takiej polityki.

 

Przez taką liczbę imigrantów skaczą w górę też ostro ceny najmu.

 

W Wielkiej Brytanii jest około miliona Polaków. W kraju, gdzie jest dobrobyt i można kasę zarobić. Zobaczcie różnicę w porównaniu do 2 mln Ukraińców w biednej Polsce.

 

Takie migracje ludności na świecie będą powodować irytacje wśród przyjezdnych, miejscowych a tutaj już mały krok do wojny.

 

 

 

 

Edytowane przez doler
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, doler napisał:

Poczekaj aż Ci Twoi Ukraińcy dostaną obywatelstwo i przez to prawo do głosu w wyborach.

 

4 minuty temu, doler napisał:

Wcześniejsza emerytura, 500 plus dla nich również

Czyli winne są demokracja i socjalizm, a nie samo zjawisko imigracji.

 

5 minut temu, doler napisał:

Co nie zmienia faktu, że naród się miesza kulturowo

Polaka od ukraińca nie odróżnisz póki się nie odezwie. Może i warto ponieść taką cenę za dodatkowe miliony obywateli. Z tego co widzimy na polaków nie ma co liczyć w kwestii demografii więc żeby Polska nie wymarła może warto zaryzykować inny kierunek niż nic nie robić i czekać aż co pokolenie nasza ilość będzie się kurczyć i tak zmierzając w stronę zera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpuszczanie tej hołoty z pustyni do Europy ma jeden cel: doprowadzić do wojny my kontra oni. W takiej sytuacji narody Europy szybciutko się zintegrują, utworzą wspólną armię, jedno państwo, wybiorą jednego "wodza". Dodatkowo, gdy już sobie wszyscy ubrudzimy rączki przy "sprzątaniu Europy" staniemy się w pewnym sensie "braćmi" (pierwszy raz w nowożytnej historii Europy!). Aby ten plan się powiódł trzeba możliwie w krótkim czasie sprowadzić jak najwięcej ludzi (aby nie dopuścić do mieszania), tak aby do tej wojny doszło gdy nasz potencjał ma jeszcze znaczenie...

 

Teoria o "mieszaniu" jest nieprawdziwa. Mieszają się osobniki obce - męskie z lokalnymi kobietami, które to kobiety automatycznie przejmują wzorce "wschodnie". W takiej sytuacji nasza lokalna "władza" z czasem utraciłaby władzę o czym zapewne dobrze wie, a należy założyć że o utratę władzy jej nie chodzi..

Edytowane przez baron Ungern von Sternberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, doler napisał:

naród się miesza kulturowo i nie wpływać to będzie dobrze na naszą wspólnotę. Poczekaj aż Ci Twoi Ukraińcy dostaną obywatelstwo i przez to prawo do głosu w wyborach.

Rozumiem, że wszyscy Polacy na wyspach to też przybłędy i wypieprzać do siebie, zamiast się mieszać? 

 

Stosując analogię... 

 

Bo masz świadomość, że oni do nas przyjeżdżają tak jak my wyjeżdżamy gdziekolwiek? Chociaż nie, czekaj. U nas nie napierdalają bomby. 

 

Polonię z USA też eksmitujemy? 

 

Sorry, ale to jest właśnie ślepe patrzenie przez pryzmat ideologii. O innych to się łatwo pisze i o czystości kultury i innych pierdołach. Suche liczby nie mają znaczenia. Polacy są największą mniejszością narodową w UK. Łącznie 8 milionów ludzi jest spoza na 65 milionów ludności. Proporcja podobna. 

 

Ukraińcy do nas mają najbliżej, my do UK nie. Tam jest wojna, u nas nie. To jest naturalny proces, że z biedniejszych i gorzej rozwiniętych krajów się migruje do tych lepiej rozwiniętych i bogatszych. Jakoś nikomu to nie przeszkadzało póki my robiliśmy tylko za tych biedniejszych. 

 

Edytowane przez tytuschrypus
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tytuschrypus 

1. Polacy nie mają roszczeń terytorialnych wobec UK.

2. Polacy nie mordowali Brytyjczyków.

3. Polacy nie mają żadnej organizacji nacjonalistycznej mówiącej o odwojowaniu czegokolwiek od UK.

4. Istnienie narodu Polskiego nie jest definiowane przez antagonizm wobec UK.

 

To samo dotyczy Polaków emigrujących do USA, Francji, Holandii..

Edytowane przez baron Ungern von Sternberg
  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirage napisał:

Ja czasem myślę, iż ci na samej górze to się nami bawią. Ostatnio czytałem, że 8 osób ma tyle majątku co połowa mieszkańców Ziemi (biedniejsza, ale to i tak wiecie sami).

Zdajesz sobie sprawę, że większość ich majątku, który się podaje to hipotetyczna wartość np. firm, które posiadają, czyli teoretyczna wartość jaką mogliby uzyskać przy sprzedaży firmy, gdyby znallazł się ktoś kto jest w stanie tyle zapłacić za firmę.

 

Tak naprawdę realne pieniądze jakie posiadają w postaci pieniędzy na rachunkach, złota i innych metali szlachetnych, ziemi, zaplecza maszynowego, dzieł sztuki, aktywów, które mogą sprzedać szybko bez straty, to jest niewielki ułamek tego co się podaje jako ich majątek.

 

Tak naprawdę te kwoty w większości przypadków, nie oznaczają majątku ale są świetnym wyznacznikiem operatywności danych ludzi w zakresie posługiwania się w sposób efektywny tym co naprawdę posiadają. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, SławomirP said:

Może i warto ponieść taką cenę za dodatkowe miliony obywateli.

Ale po co mi dodatkowe miliony obywateli? Tania siła robocza tyrająca na zachodnie korpo mające oddziały w Polsce. Co ja z tego mam, nic. 

 

14 minutes ago, tytuschrypus said:

Rozumiem, że wszyscy Polacy na wyspach to też przybłędy i wypieprzać do siebie, zamiast się mieszać? 

Polska i UK są w Unii Europejskiej, to co innego. Polak i Anglik ma takie same prawa ti i tu. A co do imigracji ze wschodu, są oni promowani, studia za darmo, stypendia, zwolnienia z zusu. A mi nikt nie daje darmowych studiów w Europie a tym bardziej na wschodzie. To czysta dyskryminacja.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Les napisał:

Jasne, juz to widzieliśmy jak mniejszości narodowe witały chlebem i solą obce wojska. Znamy D

Widzieliśmy też wojny i sojusze między Niemcami a Rosją bo oba te kraje są elastyczne i potrafią się dostosować do sytuacji. To że wtedy była taka sytuacja nie znaczy że dzisiaj mamy się tak zachowywać jakby nic od 70 lat się nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@baron Ungern von Sternbergale przecież wszyscy dobrze wiemy, że nie o to chodzi.

 

Niecały milion z Niemiec Polaków won? Czy tam też żadnych zaszłości nie ma? 

 

32 minuty temu, Les napisał:

Polska i UK są w Unii Europejskiej, to co innego.

No pewnie. To co z Polonią z USA? Nie ma takich samych praw. 

 

Tak jak mówię, fajnie się zgrywa biednego i jeździ do bogatszych, jak przyjeżdżają do nas to spadówa. Dramat. Czy raczej bezmyślny i źle rozumiany nacjonalizm. 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, SławomirP said:

To że wtedy była taka sytuacja nie znaczy że dzisiaj mamy się tak zachowywać jakby nic od 70 lat się nie zmieniło.

Ale znaczy, że niektórzy nie potrafia uczyć się na błędach:D

 

1 minute ago, tytuschrypus said:

To co z Polonią z USA? Nie ma takich samych praw. 

Ale co konkretnie, bo nie rozumiem.

 

2 minutes ago, tytuschrypus said:

Tak jak mówię, fajnie się zgrywa biednego i jeździ do bogatszych, jak przyjeżdżają do nas to spadówa. Dramat. Czy raczej bezmyślny i źle rozumiany nacjonalizm. 

Jako Polak jestem dyskryminowany a imigranci są tu promowani. Jak byłem za granicą nikt mi nie nadskakiwał ani nie dawał forów.  Niech sobie przyjezdżaja do nas Hiszpanie, Grecy, Rumuni i niech pracują na takich warunkach jak my tam. To jest w porządku. Ale sprowadzanie spoza unii milionów imigrantów i sponsorowanie ich z naszych podatków to jest cos nie halo.  Emerytury, dopłaty itp.  A plebs polski jest mamiony ze gospodarka rośnie. Smietanke z tego spijają wielkie korporacje a my jako obywatele i państwo zostaniemy z milionami imigrantów, które wkrótce staną sie siła polityczna o celach innych niz polskie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, SławomirP said:

Według takiego myślenia jedyną słuszną decyzją w historii Europy w stosunkach rosyjsko niemieckich była wojna, a to nie prawda.

Ja mówię o sprowadzaniu do Polski milionów imigrantów dla zachodnich korporacji. I że to nie jest dobre dla nikogo, tylko dla tych firm. I poza tym liczne mniejszości narodowe to słabe państwo- patrz Jugosławia, Ukraina. Łatwo jest rozniecić waśnie na tle narodowym, w szczególnosci jak się sprowadza nacje wrogie w przeszłości lub z zupełnie innego kręgu religijnego i kulturalnego.

 

https://www.youtube.com/watch?v=NLaNmDWF7rY

Edytowane przez Les
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Les napisał:

Ale co konkretnie, bo nie rozumiem.

No czy mają spadać do Polski. Jak nie chcemy tu Ukraińców a sami wyjeżdżamy za chlebem gdzie indziej i tam nie chcielibyśmy, żeby tak nas traktowano, to słabo. Tylko o to mi chodzi. 

 

Godzinę temu, Les napisał:

Jak byłem za granicą nikt mi nie nadskakiwał ani nie dawał forów.  

Dlatego Polki biorą kindergeld ile wlezie, a w UK podobnie biorą hajs na dzieci? To MOIM zdaniem też słabe.

 

Dlatego pełna zgoda, że nie powinni mieć tu żadnych forów, tak jak my nie mamy. Ot, imigranci, niech sobie będą i pracują normalnie, jak my wszędzie. Traktujmy innych tak jak sami chcielibyśmy być traktowani. Tylko o to mi chodzi. 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.