Skocz do zawartości

Jaka piła spalinowa żeby była cicha?


Rekomendowane odpowiedzi

Stihl 023 L. Dedykowana do prac w terenie zurbanizowanym. Jakieś używki pewnie się znajdzie. No chyba że brat potrzebuję cichej pilarki do innych celów :Leśniczy się już zbliża już puka do mych drzwi.... :). Tak naprawdę to niema cichej pilarki spalinowej jakieś tam różnice w decybelach ale według mnie minimalne.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalilem dwie elektryczne, trzecia oddalem na elektrozlom ZANIM sie spalila, po prostu w miedzyczasie kupilem spalinowa.

Pare stow wydanych na elektryczne poszlo sie bzykac, a tak chcialem byc ekologiczny i cichy dla sasiadow.

Elektryczne maszyny nie dorastaja do pięt spalinowym, po prostu maja inne przeznaczenie.

Mozna np. sie nimi golić...

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Pewnie gdzieś tam w tle były chińskie z urodzenia ale ja potrzebowałem ich tylko do drobnych robót na działce.

Gdy dostałem do ręki spalinową zrozumiałem różnicę.

Jeśłi obciążysz za bardzo elektryczną - spali się.

Spalinówka po prostu zgaśnie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej Panowie, jaką markę polecacie cel - cięcie krzewów i starych desek na opał. Coś nie koniecznie grubokalibrowego, zamierza też tego używać moja mama więc zależy, aby nie był to model, który przy okazji zerwania łańcucha zrobi jej krzywdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.