Skocz do zawartości

Boli mnie to że świat jest taki brutalny


Rekomendowane odpowiedzi

Świat brutalny?

 

A co mają powiedzieć osoby ze zdeformowaną twarzą, z którymi nikt nie chce być?

 

A co ma powiedzieć osoba, która nie może zaspokoić swoich potrzeb emocjonalnych, nie ma się komu wygadać, nikt nie chce się z nią umówić, nie ma seksu, nie wie co to szczery uśmiech osoby drugiej płci na jej widok, nie wie jakie to uczucie poleżeć i pomiziać się z drugą osobą, nigdy nie czuła się pożądana?

 

Ale nie, ja jestem atencyjna deomi, mam co jeść, jestem zdrowa(fizycznie, bo psychicznie za chiny), nic mnie nie ogranicza poza własnym umysłem, mam powodzenie, bo piszę z 4 facetami naraz, życie jest okrutne, bo mój były blablabla.

?

 

  • Like 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, deomi napisał:

a ja taka słaba psychicznie :( Co mam zrobić bedąc taką pizdeczką? ;( 

Ja wiem jaki jest.. łatwy i nie.. sposób warty przetestowania. :)) Musisz znaleźć faceta co ma hiperpozytywne, waleczne nastawienie do życia - i kopulować z nim przyjmując jak najwięcej jego nasienia. Jest taka teoria, o której pisał też Korwin, że kobieta zmienia się na podobieństwo faceta, z którym sypia (w domyśle bez gumy).

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hippie, masz rację - nigdy się nie dowiemy.

Pomóc i owszem, ale niestety wszystko ma swoje granice.

Pomagasz, jesteś dobry, ale w końcu taka osoba może Cię zeżreć i będzie miała, to gdzieś.

Ja naprawdę rozumiem, że jest moment, że ma się załamanie, ale ogarniamy się i ok, mogą być nawroty, ale bez przesady, żadnej zmiany?

Ile można?

Raczej nie bez powodu tu jesteśmy, każdy ma swoją słabość, niemoc, itd., więc tu jesteśmy by się wspierać i wzrastać, a nie cofać.

Chłopaki dobrze tu piszą, jak między innymi @czader, @Adolf i inni.  

 

Skoro nie chce wyciszenia, to lubi żyć na krawędzi. Może tam poszukać, jakieś sporty ekstremalne typu skoki na bungee? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tytuschrypus ? nie pisałam o tym, bo już jest - chyba wystarczająco i z akcentem :-D. Jak wczoraj to zobaczyłam i czytałam, to przez moment nie mogłam się powstrzymać od śmiechu. :-)

 

@super_mario, ja bym to inaczej ujęła, nie to żeby się kopać, widzę, to jednak tak: ona nie jest niezaradna, ale cwana.  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany, co tu się odstawia. @deomi sama jesteś sobie winna, że jesteś jak to sama nazwałaś pizdeczką. A co z tym zrobisz to Twoja sprawa, nie moja. Zresztą i tak pewnie nic z tym nie zrobisz, bo to nie Twoja wina, tylko zmaskunilizowanego świata, który Cię ogranicza i nie daje rozwinąć skrzydeł na miarę Nagrody Nobla. Miałaś lekarza na widelcu, pisałaś z kilkoma gościami jednocześnie, z tego co pamiętam miałaś z czego wybierać i co? Jedno wielkie gówno. Weź się za siebie, weź się dziecko ogarnij i nie zakładaj tego typu tematów, a jak chcesz się wypłakać to pisz na czacie, o ile to jest w ogóle możliwe.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nefertiti

Byłaś blisko, choć @tytuschrypus był jeszcze bliżej :P

 

Cytat

deomi: @Bonzo Ja lubię brzydkich, byle samiec aLFA ;>

Lalka: @deomi jaki dla Ciebie to alfa?

deomi: @Lalka To jest ciężkie do opisania, albo wyczuwam to w mężczyźnie albo nie. Chodzi chyba o pewność siebie, sposób prowadzenia rozmowy, charyzmę.

deomi: Szukam zestawu pewnych cech u mężczyzn.

@deomi

Nic w przyrodzie nie ginie, było się nie wychylać :P

 

@Sonic

:ph34r::lol:

Edytowane przez Ancalagon
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Ancalagon napisał:

Nic w przyrodzie nie ginie, było się nie wychylać

Po mojemu to i tak albo troll, albo konkretnie zaburzona osoba, jeśli nie w celach trollowania wrzuca takie rzeczy ja wrzuca. Wtedy współczuję, ale takie rzeczy można leczyć. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.