Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To jest jeszcze krok dalej. Nie wiem na ile każdy z nas dysponuje czasem,żeby coś takiego założyć i poprowadzić, ja czasem nie mam kiedy poczytać forum, a co dopiero aktywnie uczestniczyć w rozmowach. Ale kto wie, może docelowo grupka zainteresowanych i pomysłowych osób się znajdzie, w końcu mówię tylko za siebie.

Tak czy inaczej sprawa Otwartej Biblioteki Samczytamca...hmmm :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Generalnie ja mógłbym kupować książek multum.

Nie tylko Ty tak masz. Kiedyś byłem u matki na obiedzie, rodzina nuklearna miała właśnie deser, mnie takie syfy nie interesują, wolałem przejrzeć jej biblioteczkę. A tam cała seria Deir Wereszczagina. No grubo. Tego nawet nie ma w EMpiku. Mamo, interesujesz się ezoteryką? Nie, fajne tytuły i ładne okładki były i kupiłam, ale nie czytałam. Zaprawdę powiadam wam, lepiej nie żreć cukru tylko pomyszkować. I wybieram się na strych, może biblię Gutenberga wyhaczę.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

Macie też tak, że ... chcecie przeczytać kilka książek

Mamy tak. Mój rekord to 4 książki czytane na raz. I nigdy nie gubię i nie mylę wątków. Ale wiem, że mój potencjał jest większy. Wiele osób mówiło mi, że jestem kosmitą, no jest w tym ziarenko prawdy. Żenujące jest to, że zdecydowana większość Polaków nie przeczytała żadnej książki w ostatnim roku. Czytelnictwo kończy się na pobieżnym przewertowaniu programu TV, programu tłustego od paluchów umaczanych w kiełbasie zwyczajnej z biedry. To jest kurwa jakiś dramat.

Edytowane przez Magician
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam dramat, mnie nie obchodzi co kto robi i w czym znajduje swoje paliwo. Nie ekscytuje mnie to, i nie smuci. Interweniuje tylko wtedy gdy widzę wyrządzaną komuś krzywdę. 

Ważne by mi ze sobą było dobrze, no i z partnerem, by to on nie był tym czytaczem tylko i wyłącznie tv, bo to już może boleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Macie też tak, że tak chcecie przeczytać kilka książek, że koniec końców nie czytacie żadnej by "inna" się nie obraziła ? :D

Coś w tym jest, jednak można wytłumaczyć jednej, że czytacz inną bo nie wiesz co czujesz, innej, że szukasz swojej drogi życiowej, a jeszcze innej, że nie sięgasz po nią bo pracujesz. :P

 

Czasem nawet odkładam książkę na inny stolik lub półkę, żeby 'się nie gryzły'. :lol:

 

Szacunek musi być...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Macie też tak, że tak chcecie przeczytać kilka książek, że koniec końców nie czytacie żadnej by "inna" się nie obraziła ? :D

Ja mam tak, że nie mogę się zdecydować na konkretną i macam je wszystkie, obracam, czytam po parę razy streszczenie z tyłu każdej... :D 

W domu mam całkiem pokaźną bibliotekę. Narobiłam zakupów książkowych i nie muszę już jeździć po księgarniach, kiedy chcę nabyć nową, bo wszystkie te najciekawsze mam w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.