Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Adolf napisał:

stwierdzam że każdy z nas ma coś z deklem. Większość z nas

jest poobijana przez życie, w pewnym stopniu przez kobiety, lub facetów

Mężczyźni noszą blizny z dumą. Są dowodem ich doświadczenia. Zbliźniona rana to rana która nie zabiła. To rana przeżyta.

 

Można by długo. Rana w boku Chrystusa, rana na policzku szermierza z bractwa studenckiego (Skorzenny!), rytualne okaleczanie w ramach rytuałów inicjacji wojownika w niezliczonych kulturach, rana którą sam sobie zadał Odyn by zyskać Mądrość. Długo by można. Taka męska rana czasem jest wręcz w niektórych tradycjach psychologii odczytywana jako łono, tj. aspekt życiodajny.

 

Oczywiście mowa o ranie uznanej i opatrzonej przez starszych doświadczonych mężczyzn mających głębokie zrozumienie natury tego procesu. Modne panie psycholoszki mogą tu nie pomóc a nawet przy dobrych chęciach sprawę pogorszyć. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
W dniu 27.09.2018 o 11:55, KurtStudent napisał:

Można by długo. Rana w boku Chrystusa, rana na policzku szermierza z bractwa studenckiego (Skorzenny!),

Ah Skorzeny, najprawdziwszy cwaniak, ta blizna jego była piękna, wyglądał w niej naprawdę zajebiście, jeszcze chłop 198 wzrostu, prawdziwy aryjczyk bardziej chyba od hitlera, i nie był idiotą i wiedział kiedy ewakuować się z tego całego upadającego Narodowego Socializmu. A i zasługi za akcje z odbiciem Mussoliniego cwaniak jakich mało sobie przypisał XD. Może nazista ale imponuje mi jako osoba...

Edytowane przez Ramaja Awantura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem głupi, mam pierdolca! W uchu kolczyk, w dupie stolca! Ciągle płyną na mnie skargi! Ciągle z ludźmi mam zatargi!
Nie chcę pracy w żadnym biurze! Nie chcę chodzić w garniturze! Jeździć pełnym autobusem! I pracować pod przymusem!
Jestem inny mamo, tato! Czy dostanę w mordę za to? Mózg mam jakiś opuchnięty! Jestem chyba pierdolnięty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.