Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W angli już powstała komórka dla ludzi pokrzywdzonych przez internet i tych których nie lubia na necie%-)

 

 

To pewnie jeszcze powstanie komórka dla tych, którzy sprzedali swoje dziewczyny za wielbłądy, a one potem uciekły z powrotem do nich. ;)

 

No dobra Pikaczu, ja Ci opowiem bajkę na dobranoc i spadam.

Oto bajka: Księżniczka zabiła Księcia i żyła ze Smokiem długo i szczęśliwie. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie jeszcze powstanie komórka dla tych, którzy sprzedali swoje dziewczyny za wielbłądy, a one potem uciekły z powrotem do nich. ;)

 

Wczoraj badałem temat :D Ale jak widać na załączonym obrazku, handlowanie Brytyjkami to tylko dla spokoju bez opcji powrotu. Przy ich wycenie, biznesem tego nazwać nie można :D

 

article-2237967-162CA5A8000005DC-938_634

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale z tymi wielbłądami tu, to nie ten temat. Saint, Ty i  offtopy. Szok przeżyłam, jak ja się teraz pozbieram po tym ;). Szok.

 

 

Lebowska, ta opcja z jesienią średniowiecza jest interesująca. Z tarcza to my z tego nie wyjdziemy, ale zawsze czegoś nowego można nauczyć się. Panowie maja takie poczucie humoru, że się wykażą, oprócz argumentów jakimi nas zasypią.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W angli już powstała komórka dla ludzi pokrzywdzonych przez internet i tych których nie lubia na necie%-)

 

To pewnie jeszcze powstanie komórka dla tych, którzy sprzedali swoje dziewczyny za wielbłądy, a one potem uciekły z powrotem do nich. ;)

 

Wczoraj badałem temat :D Ale jak widać na załączonym obrazku, handlowanie Brytyjkami to tylko dla spokoju bez opcji powrotu. Przy ich wycenie, biznesem tego nazwać nie można :D

 

 

Tu i w dobrym miejscu. Do komórki, a nie na salony się wpychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.