Skocz do zawartości

14 latek zrobił dziecko nauczycielce


Piter_1982

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.se.pl/wiadomosci/polska/seksskandal-w-godzieszach-wielkich-14-latek-zrobi-dziecko-nauczycielce-aa-f4UV-cVDb-iz8U.html

 

dyrektorka wezwała go do siebie i rodziców. Nie ma słowa by rozmawiała z nauczycielką. 

 

36 latka dożyła by późnej starości jako cnotliwa kobieta, gdyby nie niepohamowany popęd 14 latka nobilitowany przez kulturę gwałtu. 

Edytowane przez Piter_1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest stara sprawa, a skończyła się tak, że nauczycielka została skazana na rok więzienia w zawieszeniu na trzy lata. 

 

Biegli uznali, że nie ma skłonności pedofilskich ? i sąd zdecydował się na nadzwyczajne złagodzenie kary .... 

 

Pomyślcie co by czekało nauczyciela, który współżyłby z 14 letnią uczennicą i zrobił jej dziecko, nawet gdyby ta zeznała , że wszystko było dobrowolne ....

 

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/poznan/nauczycielka-z-kalisza-skazana-za-seks-z-uczniem/kxnv7f6

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mosze Red napisał:

Pomyślcie co by czekało nauczyciela, który współżyłby z 14 letnią uczennicą i zrobił jej dziecko, nawet gdyby ta zeznała , że wszystko było dobrowolne ....

I to jest chore, na pedofilię kobiet jest ciche przyzwolenie takim śmiesznym wyrokiem w zawieszeniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mortyy napisał:

No to już jest pedofilia. Choć przyznam, że za młodu często fantazjowałem o seksie z nauczycielkami. 

Tak samo miałem. W czasach szkolnych dałbym sobie nogę amputować za chwilkę igraszek z jakąś atrakcyjną częścią ciała pedagogicznego. Tyle, że miałoby to swoje tragiczne następstwa.

 

Czytałem kiedyś (chyba na swiadomosc-zwiazkow.pl), że gdy zbyt młody chłopak naćpany hormonami dostanie na czym mu zależy to zwykle już nie może przestać myśleć o seksie - jest jak ćpun, który koniecznie potrzebuje następnej działki. Podobno po tym się poznaje męskie ofiary kobiecej pedofilii, że zwykle przestaje im dosłownie na czymkolwiek zależeć, byle by był seks.

 

Z resztą pamiętam jak po pierwszym razie zmieniłem nastawienie z "miłość to nie seks" na "nie wytrzymam do jutra, dasz radę rano?". To nie chcę sobie wyobrażać co by było gdybym zaznał tego wcześniej. Może o to chodzi, że popęd i wieloletnie oczekiwanie na zrealizowanie go czemuś służy?

59 minut temu, Doggie napisał:

Ciekawe czy jakieś alimenty płaci, a może są razem i żyją jak szczęśliwa rodzina.

Znając polskie kobiety to nauczycielka po jakimś czasie pewnie doszła do wniosku, że wszystko to jego wina, zniszczył jej życie i alimenty się należą :D. A znając polskie sądy to mam wrażenie, że kiedy tylko jest okazja wydać najbardziej bezsensowny wyrok oni to na pewno zrobią.

 

W ogóle czuć, że ta kobieta miała nierówno. Do szkoły chodziła jakby szła do klubu zdobywać mężczyzn. Nie zgłosiła dyrektorce, gdy chłopak ją pocałował i wysyłał jej różne SMSy. Dziwne bo atrakcyjna 34 latka nie miałaby problemu by znaleźć mężczyznę do związku, na seks czy na dawcę genów. Po prostu pedofilka. Dlatego dziecko powinni jej odebrać bo cholera wie jak się nim będzie "opiekować" a sama do więzienia i na leczenie. Męski pedofil z takiej sytuacji nie wyszedłby z karą w zawieszeniu na 1000%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.