Skocz do zawartości

Takie rzeczy tylko w Niemczech


Rekomendowane odpowiedzi

Jadę sobie dzisiaj rano z Lipska do Berlina i słucham państwowego radia DLF Deutschlandfunk. 

 

Prowadzący entuzjastycznie omawiali nową książkę autorstwa  Edoardo Albinati, pod tytułem "Szkoła katolicka". Według niej, urodzenie się mężczyzną jest rodzajem choroby, a męskość nierozerwalnie wiąże się z gwałtem. 

Następny program był jeszcze lepszy, nosił tytuł "Koran erklärt", czyli wyjaśniony. Słuchaczom niemieckim serwuje się wers, następnie "uczony" objaśnia jego znaczenie. Dziś było o celowości modłów głową w stronę Mekki. 

 

Takie rzeczy w publicznym radiu. 

 

Inna ciekawostka: urzędujący w berlińskim senacie miejskim politycy SPD, mają zamiar ogłosić 8 marca świętem ustawowo wolnym od pracy. Tym sposobem Berlin dołączy do do takich oaz dobrobytu i praw człowieka jak Korea Północna, Vietnam i Kuba. Tam również dzień kobiet jest świętem. 

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to kogoś dziwi? Mnie nie. Oni są bardziej radykalni, bardziej pressują, stąd lepsze efekty, więcej o nich się mówi i tak dalej. A katolickie podejście z nadstawianiem policzka i czekaniem na obiektywną sprawiedliwość kończy się tak, że właśnie ten który krzyczy, robi coś, jest agresywny - wygrywa. Jak w życiu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minutes ago, trop said:

Zauważcie że zawsze jak jest wojna czy jakieś "gorące sprawy" to zawsze uczestniczą w tym Niemcy.

Bo Niemcy sa zbrojnym ramieniem Watykanu, który rzadził wczesniej, obecnie są to organizacje syjonu, które go przejeły. Stąd ta nazwa Cesarstwo Rzymskie narodu Niemieckiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekawy kiedy to wszystko je*nie :D Mam na myśli ten "lewicowy" bełkot i programowanie społeczeństw. Wystarczy poczytać wpisy pod celebrytami z USA na fejsie. Tam już jest wojna rasowo-płciowa na całego. Mam znajomych w Niemczech, UK, Szwecji, Francji i Ci ludzie sami mówią, że to co się dzieje jest chore i mają tego dosyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, trop napisał:

Przez te niemieckie "zagrywki" zawsze jest jakiś konflikt, wojna, masowe mordy itd...

Winston Churchill słusznie zauważył, że Niemcy to taki kraj, który powinien byc profilaktycznie zbombardowany raz na 50 lat.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie patrze i nie dowierzam waszemu powatpiewaniu w "przedstawicieli" narodu Niemieckiego, narodu Polskiego, Francuskiego, wszystkich narodów, gdzie by nie spojrzeć sami patrioci wioda ludzkkość ku świetlanej przyszłości 666. Chciało by sie powiedzieć że ten rzadzi kogo nie można krytykować ale to już przecież zbrodnia antysemityzmu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.