Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do Was pewną "duchową" prośbę i może się wydawać dziwaczna, ale nieważne. Chodzi mi zwłaszcza o @SzatanKrieger i @Lalka, bo z tego co wiem są najbardziej rozwinięci duchowo. Ale kto chce to się może podłączyć. To nie będzie jakieś trudne do zrealizowania, ale czy w ogóle byście chcieli wiedzieć o co kaman? :P

 

PLUS mam gorącą prośbę do @Falka Elen by napisała temat o kulturze Słowian, naszych wierzeniach. Skoro się tym interesuje to będzie mi się to dobrze czytało. ;)

  • Dzięki 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inni też tu są rozwinięci duchowo, więc niech nikt nie czuje się pominięty. A więc chodzi mi o to, że jak natkniecie się na mnie na forum to mi prześlijcie pozytywną energię. ? Po prostu wyobraźcie sobie, że czuję się dobrze, coraz lepiej i układa mi się to co chcę. Czy to zrobicie, jak długo i jak dokładnie to mnie nie ciekawi, nie będę nikomu nic narzucać. Najlepiej do końca stycznia tak róbcie (powiedzmy, że to taki eksperyment "duchowy"). Oczywiście im więcej osób, tym lepiej, mam same dobre intencje. W ogóle to jeśli kogoś kiedyś uraziłam na forum, to przepraszam.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bruxa napisał:

Inni też tu są rozwinięci duchowo, więc niech nikt nie czuje się pominięty. A więc chodzi mi o to, że jak natkniecie się na mnie na forum to mi prześlijcie pozytywną energię. ? Po prostu wyobraźcie sobie, że czuję się dobrze, coraz lepiej i układa mi się to co chcę. Czy to zrobicie, jak długo i jak dokładnie to mnie nie ciekawi, nie będę nikomu nic narzucać. Najlepiej do końca stycznia tak róbcie (powiedzmy, że to taki eksperyment "duchowy"). Oczywiście im więcej osób, tym lepiej, mam same dobre intencje. W ogóle to jeśli kogoś kiedyś uraziłam na forum, to przepraszam.

No ej, jak mogłaś o mnie zapomnieć ! No ej! :P

Wal śmiało do mnie jak coś :)  Często mam dużo pozytywnej energii, z każdym kto potrzebuje - chętnie się podzielę :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruxa eksperyment, eksperymentem ale to grubsza sprawa.

Niestety w takie rzeczy nie wchodzę bo Cie nie znam. Nie wiem jakie masz intencje, kim jesteś i co robisz.

 

Ostatnio wyssano ze mnie energię w autobusie. Babka siedziała za mną i mnie tak wyssała, że jazda 40 minut autobusem była niczym jazda przez mękę. Dochodziłem do siebie przez 2 godziny a koniec końców i tak musialem się przespać (Nie wiem czemu ale to brzmi seksualnie ? )

Po tej jeździe czułem sie mega wykończony i cholernie mnie bolała głowa - typowe objawy wyssania sił.

Gdyby ta podróż miala być dłuższa to bym z tamtego siedzenia spieprzył gdzieś na tył autobusu czy coś. 

Na samą myśl o niej mi slabo. Od takich ludzi spierniczajcie jak tylko sie da gdy tylio czujecie, ze z was energia tak drastycznie ucieka i macie bóle głowy.

 

Dlatego wybacz Bruxa ale niestety muszę odmówić.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eleanor napisał:

Haha @Bruxa przecież Ty się z forum pożegnałaś????

 

 

I przywitałam, zresztą nie chcę wyjaśniać.

 

2 godziny temu, Veterano napisał:

Potrzebna jest tobie ciepla kapiel, masaz z olejkami i relax... Tak chciaz dwa razy w tygodniu do konca stycznia...:)

A to kiedyś.

2 godziny temu, Hippie napisał:

No ej, jak mogłaś o mnie zapomnieć !

Wcale, oni po prostu bardziej pasowali. Czuj się następnym wsparciem jak chcesz.

 

@SzatanKrieger nie szkodzi, w sumie to dość logiczne.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Bruxa napisał:

 nie szkodzi, w sumie to dość logiczne.

Muszę siebie chronić.

Dla wielu to mogą być żarty czy coś ale przekazywanie energii danemu czlowiekowi i oddawanie swojej to znany proceder. 

Poczytaj jeśli sie tym interesujesz, bo to ciekawy temat. Natomiast ja sam musze uważać bo nie mam az tak mocnej energetyki ale ludzie i tak ze mnie często ssają przez co muszę bywać sam by sie naładować.

Mówię temat jest złożony może @Lalka coś dopomoże czy inni.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ancalagon Tego nie wiesz.

@Magician Skąd Ty to możesz wiedzieć? ;>

 

Ja mam podobne stanowisko do Szatana, nie znam Cię Bruxa, nie znam powodów i celu tego wsparcia. Jak mogę to pomogę ale muszę wiedzieć coś więcej.

I przede wszystkim musiałabyś się odblokować, a jesteś zablokowana, przynajmniej na mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.01.2019 o 08:16, Bruxa napisał:

Mam do Was pewną "duchową" prośbę i może się wydawać dziwaczna, ale nieważne. Chodzi mi zwłaszcza o @SzatanKrieger i @Lalka, bo z tego co wiem są najbardziej rozwinięci duchowo.

Coś Ci się chyba pomyliło, to są jedne z najmniej rozwiniętych intelektualnie i duchowo tutaj osób i wymieniając tak prymitywne jednostki obrażasz naprawdę inteligentnych ludzi z tego forum. Pierwszy popełnia notorycznie błędy ortograficzne, niczego nie dokonał w swoim życiu od strony materialnej (co także jest ważne w doświadczeniu które składa się na rozwój ducha) i jest początkującym pseudofilozofem bez wykształcenia, nie rozumiejącym nawet najprostszych praw fizyki (np. względność czasu), opierającym swoje życie i filozofię na definicji 'Jaźni' która to jest chwilową niepewną definicją.

 

O drugiej nawet nie ma co wspominać, to jest tragedia, poznała faceta miesiąc temu i jest zakochana i pewna, że to jest to i pewna swojego wyboru - czaisz to? Lata na forum, lata wyczytywania o gadzim mózgu, a jak przychodzi co do czego, zachowanie jak u dziecka zupełnie bez doświadczenia związkowego. Miesiąc znajomości i ona wie na pewno jaki jest nowy facet i jest idealnym modelem sklepowym dla niej (tutaj też prymitywne podejście do mężczyzny jak do narzędzia) i wpadła już w haj hormonalny i idealizację i szukanie swojego szczęścia w tym nieszczęśniku. Przecież tutaj NIC nie dotarło z wiedzy o forum.

 

Z moich obserwacji najwyższy poziom rozwoju intelektualnego i duchowego prezentują tutaj @mac @giorgio i znajdzie się jeszcze paru innych, kiedyś oczywiście @Brzytwa

 

Poczytaj sobie tutaj tematy z 2016 roku np. rozmowy @Długowłosy @Brzytwa czy np. @Subiektywny   to były rozmowy na zajebistym poziomie rozumienia rzeczywistości.

 

Naprawdę, wymienianie tak prymitywnych jednostek jak te dwie i to w głównym temacie to wstyd dla forum - włóż łeb w zimną wodę i przeproś za kompromitację takimi bzdurami.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, koksownik napisał:

No to teraz ROTFLłem hardo z naszego pArcha. :D 

Ty młody nie pyszcz, tylko się ucz jak mądrzejsi rozmawiają. To forum intelektualnie naprawdę mocno zjechało, a ja patrzeć nie mogę jak dwie prymitywne jednostki są uważane za jakieś 'rozwinięte duchowo'. Jak już pisałem - łeb w zimną wodę, potem poczytać tematy z 2016 roku i przestaniesz się ośmieszać. Nie ma czegoś takiego jak 'rozwój duchowy' mając niskie IQ albo kiepski rozwój intelektualny. To jest fizycznie niemożliwe. Rozwój duchowy zawsze musi być oparty na pewnych wyciągniętych wnioskach, których jakość zależna jest od rozwoju intelektualnego danej jednostki, jej doświadczenia, osiągnięć, itd. Nie ma kurwa możliwości aby było inaczej. Nawet filozof Horacy o tym mówił, tak samo zresztą z miłością - nie można 'kochać' będąc tępakiem lub intelektualnym słabiaczkiem, bo miłość wypływa z kory nowej, z myślenia abstrakcyjnego, czyli z tych najbardziej intelektualnych części mózgu.

 

Patrzeć nie mogę jak prymitywów uznaje się tu za 'rozwiniętych duchowo'. Wymieniłem kilku użytkowników na słusznym poziomie rozwoju intelektualnego i duchowego, co da się zobaczyć po wielu wnioskach i wpisach - jak tego nie rozumiesz, więcej czytaj, znajdź starsze tematy i ucz się, a nie pierdol głupot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koksownik 

Beka jak nic z niego ?

 

Ale celnie punktuje, niektóre rzeczy :)

Uwazam, że warto odpowiedzieć, a więc

47 minut temu, eusebio napisał:

Pierwszy popełnia notorycznie błędy ortograficzne,

To prawda.

Niestety ale ma Pan rację w tym względzie. Mam jakąś forme dyslekcji plus autofill dodaje uroku :)

Najwięcej czasu spędzam w swojej głowie, tam błędów ortograficznych sie nie popełnia :P

47 minut temu, eusebio napisał:

niczego nie dokonał w swoim życiu od strony materialnej (co także jest ważne w doświadczeniu które składa się na rozwój ducha) 

Ponieważ materia nigdy nie byla dla mnie istotną sprawą. Zrozumiałem dosyć późno, że ona może wspomagać moje cele wewnętrzne.

Od strony materialnej zarabiałem całkiem fajnie nawet dostałem awans ale z niego zrezygnowalem, ponieważ to nie bylo moim celem.

 

47 minut temu, eusebio napisał:

jest początkującym pseudofilozofem bez wykształcenia

Pseudofilozofem był również Jezus oraz inni. Każdy z myślicieli był postrzegany jako "pseudo" przez swoje otoczenie a dziś sie o nich uczymy ;)

Z drugiej strony czym jest filozof jeśli nie kwestionuje tego co widzi? :)

47 minut temu, eusebio napisał:

nie rozumiejącym nawet najprostszych praw fizyki (np. względność czasu),

Akurat sprawy tego typu wydają mi sie dosyć proste do zrozumienia.

47 minut temu, eusebio napisał:

opierającym swoje życie i filozofię na definicji 'Jaźni' która to jest chwilową niepewną definicją

Nie ma bardziej pewnej definicji niż ta z której aktualnie szydzisz.

 

Ja wiem, ze prowokujesz Arch ale chyba w notatniku sobie zapisujesz informacje o innych co nie? ?

 

Co do wyżej wymienionych szanownych użytkowników.

Kiedyś sobie poczytam co oni pisali z chęcią.

 

Bruxa mnie i lalkę zapytała, ponieważ ona jako kobieta najwięcej sie wypowiada na tematy duchowości a ja z facetów (Przynajmniej tak mi sie wydaje)

 

Co do tego czy jestem najbardziej rozwinięty na forum duchowo, to zdecydowanie nie. 

Są tu jednostki, które mają chociażby wiedzę większą od tej której posiadam ja po wielokrotność, na przykład:@Magician

Jest on ode mnie starszy, madrzejszy, zamożniejszy i inteligentniejszy.

W każdym aspekxie mnie przebija o głowę.

Tylko po prostu rzadko sie udziela w "tych" tematach, ponieważ wie iż to walka z wiatrakami.

 

Co do @Lalka 

Możesz mówić co chcesz ale nie znasz jej historii.

Więc nie wyciągaj takich pochopnych wniosków, ponieważ będą błędne.

 

Jeszcze co do duchowości w moim przypadku.

Zrozum Arch, są ludzie, którzy poświęcają życie na kształtowanie ciała (sportowcy) później masz rozwój (umysłu) a na końcu drogi masz (duchowość)

Ja po prostu wybrałem duchowość i tyle :)

 

 

Duchowość jest ostatnim etapem z wielkiej trójki, tak swoją drogą.

 

Tak jak możesz rozwijać umysł we wielu kierunkach tak możesz rozwijać esencję w Tobie.

Zamiast tworzyć miliard kont, poczytaj dobrą książkę. Ja wiem, że patrzenie na reakcję innych co Ci odpisują jest nie jako podniecające czy też ekscytujące lecz polecam poczytać dobrą książkę, na tematy, ktore Cie interesują ;) 

 

Pozdrawiam.

 

 

 

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, eusebio napisał:

Pierwszy popełnia notorycznie błędy ortograficzne, niczego nie dokonał w swoim życiu od strony materialnej

Właściciel forum też zaczynał od niczego i jakoś lubisz tu pisać.

 

Eksperyment się udał, obudziłam się pełna wątpliwości, bo oni też je mieli. Muszę sobie sama poradzić, teraz stan zwątpienia to dla mnie bubel. :) Dziękuję @SzatanKrieger i @Lalka. Temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.