Skocz do zawartości

Po co żyć, kiedy można nie żyć?


Rekomendowane odpowiedzi

@Quo Vadis? Słaby trolling @deomi. Serio wam się chce zapychać forum takimi durnymi tematami? Który to już? Trzeci? Nie spodziewałem się, że będziesz uczestniczył w tej żałosnej hucpie. Zamiast olać @deomi to karmicie ją atencją. Jedna osoba znudzona brakiem zainteresowań i pasji ze swoimi gówno-depresyjnymi wynurzeniami a tyle osób skacze wokół jej tematów jak pieski. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi @Tomko,

Czasem pożartować można, od tego się nie umiera a wątek jest w rezerwacie.

Jak ktoś tu wcześniej zauważył, deomi potrafi wzbudzić dużo większą agencje, niż to co znalazło się w tym temacie.

 

A, że jej tematy chwytają za serce to społeczność się udziela, jeśli można to tak nazwać. Mnie to już nawet nie irytuje lecz bawi.

 

Zalogowałem się wieczorem na forum, patrzę: 2 tematy deomi, oba równie depresyjne i taka oto jest geneza tego wątku.  

 

Przykro mi, że to Cię nie rozbawiło ale rzeczywiście mam specyficzne poczucie humoru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, realista napisał:

Coś mniej atencji widzę, wątek za mało depresyjny? 

 

Gruboskórne samce takie jak @Tomko nie rozumieją wrażliwości, którą prezentuje nam @Quo Vadis?.

Tak to się kończy, gdy się rzuca perły przed wieprze.

Mnie ten temat poruszył i skłonił do przemyśleń.

h2V1vmH.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Ramzes napisał:

spróbuj grillowanego banana zawiniętego w folię aluminiową. Po grillowaniu rozcina się skórkę i polewa likierem waniliowym. Na koniec cynamon do smaku ;) 

Można też zawczasu przygotować rozciętego banana i do środka powkładać kawałki czekolady.

Mi też strasznego smaka na tego banana narobiłeś. :D

I aż zatęskniłam za latem i grillowaniem ze znajomymi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może czas na to, by te tematy albo były już od samego początku zamykane, a jak nie to to Ci co zaczynają ciągnąć takie bezsensowne dyskusje niech dostają też bana? 

Niech te tematy będą po prostu puste. Kto nie wytrzyma i skomentuje - dostanie upomnienie/ bana. ;) Inny pomysł by zrobić z tym porządek nie przychodzi mi do głowy...

My ludzie mamy coś takiego, że lubimy takie dramy i to nie zależnie od płci. Jestem ciekawa z czego to wynika...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, Quo Vadis? said:

A to moje ulubione cytaty, najszczęśliwszego człowieka na Ziemii i mojego mistrza:

 

 

Czytałem biografie AS i tak naprawdę to on korzystał z przyjemności życia. Żył sobie spokojnie i dostatnio, wykładał, pisał, po świecie pojeździł, jakiegoś dzieciaka machnął. Weltschmerz i samobójstwo to tak naprawdę jego ojciec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.