Skocz do zawartości

Jestem na tinderze.


Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Ksanti napisał:

Listonosz to się nawet nie umywa.

Listonosz może donieść paczkę do groty rozkoszy ?

 

15 godzin temu, deomi napisał:

@Lalka Najpierw musimy ustalić który bank, ilu cm szpilki i czy stawiamy opór :D 

@deomi

A może spróbujcie na mnie napaść? Tylko ostrzegam że mogę was rozbroić moją wyuczoną obojętnością i opanowaniem na kobiece wdzięki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@azagoth Czy Ty aby nie przesadzasz? Przecież to są żarty, żarciki, słowne riposty nie wybiegające poza ramy forum.

 

Widzicie młodsi stażem chłopaki, nawet nie wolno Wam z nami rozmawiać, jedyne co możecie na tym forum to nas opierda*ać :P 

 

@The Motha Mniej więcej ;D 

@Wypas Psychiatra ma możliwość obezwładnić mnie kaftanem bezpieczeństwa ?

@SzatanKrieger

 Nie kuś Szatanie :D 

@Patton Nie wiem czy to nie będzie za mała szkodliwość czynu. Nie wiem jak Lalka, ale ja chce być skuta i obezwładniona przez całą brygadę antyterorystyczną ?

@Lalka Chłopaki się pogniewali, najwyraźniej nie ma tu żadnych tancerzy ani prawników :P Nawet już pofantazjować sobie nie można ? Przydałby by się tutaj taki kącik dla samych babeczek ?

 

Ja śmieszkuje i ironizuje, nie bierzcie wszystkiego na serio :D 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 godzin temu, azagoth napisał:

Inne samice naturalnie podłączają się do igrzysk widząc potencjał ;).

 

 

@azagoth, rozumiem co napisałeś (tak myślę), ale właśnie, to wszystko jest po to, by się uczyć wzajemnie, korygować.

Wszak wiemy "wszyscy", że nie ma ideału.

To raz, a dwa.

Iż druga strona medalu, można odczytać to, tak, bynajmniej ja, że wszyscy Ci, którzy cokolwiek napisali w tym temacie, biorą udział w wyścigu - igrzyskach. Tylko inny level.

 

Strach cokolwiek pisać.

 

PS. Proszę bez urazy, napisałam (plus - minus) swoje odczucie. 

:) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Yolo napisał:

@Nefertiti

To wie już każdy, żartowniś z tego deomi

No tak, założyłem raz konto na wykopie i szybciej skasowałem. Odcinam się od tego. A kysz. Mam nadzieję że nasze forum nie pójdzie w tą stronę. Jedno mogę zasugerować z tego portalu. Tryb nocny i aplikację na smartfony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, deomi napisał:

@Ignac Jakie miotają, ja się integruje ?

Jestem miła, pomocna, mogą zostać mentorką Waszych zagubionych męskich dusz, służe pomocą, odpowiem na każde pytanie :D

 

@Nefertiti Jesteśmy umówione? będziemy knuć jak przejąć władzę nad światem, albo chociaż nad tym forum :D:)

Zagubione dusze to nie tu. Mam wrażenie że tu tylko oświeceni. Zgubieni nadal się miotją ze swoim życiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, deomi napisał:

Obie jesteśmy na 503 Levelu

503 (Service Unavailable) - sugerujesz, że jesteś niedostępna? :P

 

5 minut temu, deomi napisał:

służe pomocą, odpowiem na każde pytanie

A jak Ci zadałem 10 pytań, to odpowiedziałaś tylko na jedno ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

To tylko wrażenie.

Ten kto uważa, że jest przebudzony śpi mocniej od pozostałych.

Dlatego nie warto spać nigdy. Nie jestem zwolennikiem oświecenia i tej całej ezoteryki. 

Moja była chciała sobie wytatuować Carpe Diem  nie wiem czy zrobiła. Coś w tym jest. Z mojego wątku możecie wyczytać jak to się skończyło. 0. Jak będę w jej wieku to może też usunę hamulce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskografia, niewyszukany język. Naruszenie 7 zasad ortografi - literówki, nie pisanie z dużej litery. A dokładnie

    
1

Nazwa wątku z małej litery.

Pisanie z małej litery, brak dbałości o interpunkcję oraz czytelność tekstu.

2

Notatka:    
Zdania z dużej litery.

 

3

Notatka:    
Tytuł z małej litery.

Dyskografia, niewyszukany język. Naruszenie 7 zasad ortografi - literówki, nie pisanie z dużej litery. A dokładnie

    
1

Nazwa wątku z małej litery.

Pisanie z małej litery, brak dbałości o interpunkcję oraz czytelność tekstu.

2

Notatka:    
Zdania z dużej litery.

 

3

Notatka:    
Tytuł z małej litery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.