Skocz do zawartości

Badania DNA po urodzeniu dziecka wymagane w chinach? :)


Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, poprawcie mnie ale czy ja dobrze widzę?

 

Cytat

Ta nietypowa sytuacja miała miejsce w Xiamen, leżącym w południowo-wschodnej części Chin. Obywatele kraju mają obowiązek rejestracji swoich dzieci oraz dostarczania dowodów na to, że są ich biologicznymi rodzicami. Dużą pomocą są przy tym badania DNA, które dla większości par stanowią jedynie formalność. 

 

Czy mój wielki sen i marzenie jest w chinach formalnością? :)

 

https://www.wprost.pl/swiat/10203157/kobieta-urodzila-blizniaki-jedno-dziecko-bylo-meza-drugie-kochanka.html

  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Badania DNA po urodzeniu dziecka wymagane w chinach? :)
10 minut temu, Ali napisał:

@Lailla co złego jest w tych testach? ?

Ogromna nienawiść kobiety w stronę Mężczyzny wyrażana przymrużeniem oczu i zwężeniem źrenic.

Dostrzegalna jest też podwyższona temperatura ciała niewiasty, przyśpieszone bicie serca i zaciśnięte pięści tak aby nie zniszczyć nowo nałożonej hybrydy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Lailla napisał:

Zabijanie dziewczynek jak się okazaló ze ona ma się urodzić, aborcja zamiast antykoncepcji,

9 minut temu, Lailla napisał:

A to, że najpierw powinna być legalna aborcja, ale nie kobieta ma rodzić i potem zostać samotna matka.

To w końcu zabijanie dzieci - aborcja zamiast antykoncepcji - jest zła, jak pisałaś najpierw, czy też jednak jest dobra i powinna być legalna jak pisałaś zaledwie siedem minut później...

Co za chwiejność poglądów ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Sheep napisał:

Tak Ci się podoba to, że on Ci nie ufa? Że Ty rodzilas w bolach mu dziecko a on zaklada, że to nie jego? No super..

Takie testy to i gwarancja dla mnie, że dziecka chociażby w szpitalu nie podmienili. Tak samo chciałabym od partnera testów na choroby weneryczne, sama bym mogła zrobić bez problemu, takie czasy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sheep napisał:

Ale dla facetów nie ma testów na zdradę, to czemu kobiety mają się na to zgadzać? 

Na zdradę dla nas też nie ma, dopiero jak się pojawi dziecko jest taka możliwość. No a jak Pan zapłodni na boku, to też czesto to wychodzi, a w przypadku testów wychodziłoby to częściej.

Edytowane przez alicja95
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Sheep napisał:

Aborcja na życzenie do 3 tygodnia, a zaawansowana ciaza i  aborcja tylko ze względu na płeć widzisz różnicę?

Widzę świadome zabicie dziecka z jednej strony, i świadome zabicie dziecka z drugiej strony.

Efekt obu czynności to martwy człowiek, martwe dziecko.

Patrzę po efektach, po owocach działania, i nie widzę żadnej różnicy.

Nieważne jak bardzo chcesz, czy jak się starasz - kłamstwo powtarzane tysiąc razy, nadal nie stanie się prawdą. Nawet jeśli musisz okłamywać - siebie...

 

Prawda - na przykład wyniki badania DNA - jest obiektywna, i nie zmienią jej żadne płacze, czy uczucia - a więc kobieca, emocjonalna manipulacja jest wobec tych co stoją w prawdzie - bezsilna.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marek Kotoński napisał:

Czy mój wielki sen i marzenie jest w chinach formalnością? :)

Myślę, że do naszego wspólnego wielkiego marzenia jeszcze daleka droga @Marek Kotoński ;) 

 

1 godzinę temu, alicja95 napisał:

Na zdradę dla nas też nie ma, dopiero jak się pojawi dziecko jest taka możliwość. No a jak Pan zapłodni na boku, to też czesto to wychodzi, a w przypadku testów wychodziłoby to częściej.

Dobrze prawisz @alicja95 Gratuluję bycia częścią kumatej i myślącej mniejszości :D 

Edytowane przez DanielS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.