Skocz do zawartości

Młode Polki ujawniają ilość swoich partnerów seksualnych


Rekomendowane odpowiedzi

Ok fajnie niech tam sex uprawiają ile chcą i  z kim chcą.

Ale jeśli  się nie szanują to niech się nie dziwią później że każdy następny facet myśli tylko o dymaniu :)

Jak jeden z drugim  się śmieje z takiej że ją pól miasta lub wioski  pchało :).

Później taka szuka tego  jedynego  i mu wmawia że nie jest taka bo i  cnotkę gra chociaż przed nim 20  ją miało no dajta spokój.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Sceptyczny? napisał:

O co macie taki ból dupy?

Osobiście mam trochę o to że się kurwią na potęgę a potem udają cnotki, moralizatorki i świętoszki. Ich hipokryzja w której nie widzą nic złego. 

Żadna się nie przyzna że dawała dupy w klubach i robiła lody co tydzień. Potem udają porządne i niejebliwe jak szukają bety.

.

@DanielS liczysz jakby zaczęła dawać dupy od urodzenia, raczej pierwszy raz dała jak miała około 16 lat więc w 5 lat dała 15 chłopom. Chyba o to chodzi bratu @Brat Jan

Edytowane przez Meg4tron
  • Like 2
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to wiem @Meg4tron ;) Obliczenia były w kategorii żartu :P 

 

Drobna manipulacja liczbami :D 

 

A to, że za obliczeniami kryje się celowe merytoryczne przekłamanie, to już inna sprawa ;) 

Edytowane przez DanielS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największy ból dupy mają Ci, którzy sami nie mają powodzenia, a też by tak chcieli poruchać. Nie martwcie się, z wiekiem Wam przejdzie ?

Jak będziecie starsi i poruchacie, to te cyferki nie będą miały żadnego znaczenia. Macie zamiar pytać każdą napotkaną pannę,czy jest dziewicą, z iloma to robiła i w jakich pozycjach ? Litości.

Prawdy i tak się nie dowiecie,więc lepiej nie pytać. Mniej wiesz, lepiej śpisz ?

Wiadomo nie od dziś, że kobiety zaniżają te liczby,a faceci zawyżają, wszak przez pryzmat ilości widziana jest atrakcyjność partnera, czysta ewolucja. Ale jest też sporo wyjątków.

Edytowane przez Leniwiec
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Leniwiec napisał:

Największy ból dupy mają Ci, którzy sami nie mają powodzenia, a też by tak chcieli poruchać. Nie martwcie się, z wiekiem Wam przejdzie ?

A tam nie o  to  chodzi,  raczej o  to  zakłamanie jakie to one delikatne i  dobre są :) hahah.

Ale to  racja zobaczycie jakie to one są delikatne jak jej sexu odmówicie oj wtedy pokazują jakie są na prawdę.  

30 minut temu, Meg4tron napisał:

Osobiście mam trochę o to że się kurwią na potęgę a potem udają cnotki, moralizatorki i świętoszki. Ich hipokryzja w której nie widzą nic złego. 

Żadna się nie przyzna że dawała dupy w klubach i robiła lody co tydzień. Potem udają porządne i niejebliwe jak szukają bety.

 

Oj bracie święte słowa :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mat2206 napisał:

Ale to  racja zobaczycie jakie to one są delikatne jak jej sexu odmówicie oj wtedy pokazują jakie są na prawdę. 

Weź pod uwagę, że jak facet jest wrażliwy i kobieta mu odmówi sexu, to też to przeżywa. Także to działa poniekąd w dwie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Meg4tron napisał:

Osobiście mam trochę o to że się kurwią na potęgę a potem udają cnotki, moralizatorki i świętoszki. Ich hipokryzja w której nie widzą nic złego. 

Żadna się nie przyzna że dawała dupy w klubach i robiła lody co tydzień. Potem udają porządne i niejebliwe jak szukają bety.

No hipokryzji też nie lubię, ale już dawno to zostało na forum ustalone, że to jest sport, który jest naturalny dla kobiet.

 

Po prostu zakładaj, że każdą przeruchało pół miasta i po problemie. I tak pewnie prawdy się nie dowiesz, więc po co się nad tym głowić i się tym przejmować. Tak czy siak lepiej zjeść tort na spółkę niż głodować. Wystarczy, że nie dasz z siebie zrobić frajera.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sceptyczny? napisał:

No hipokryzji też nie lubię, ale już dawno to zostało na forum ustalone, że to jest sport, który jest naturalny dla kobiet.

 

Po prostu zakładaj, że każdą przeruchało pół miasta i po problemie. I tak pewnie prawdy się nie dowiesz, więc po co się nad tym głowić i się tym przejmować. Tak czy siak lepiej zjeść tort na spółkę niż głodować. Wystarczy, że nie dasz z siebie zrobić frajera.

Popadamy  w skrajności, a może ja nie chce grzebać w śmietniku, dla mnie taka panna to dno  która miała przede mną 15.

Szanujmy  się nie wymagam dziewicy  ale bez jaj, mając świadomość że brał ją każdy  z okolicy mógłbyś tak po prostu ?.

Ja się szanuje i  nie mogę. Wychodzi na to że kij z tym ilu  aby tylko ruchać sory  ja odpadam.

Godzinę temu, Leniwiec napisał:

Weź pod uwagę, że jak facet jest wrażliwy i kobieta mu odmówi sexu, to też to przeżywa. Także to działa poniekąd w dwie strony.

Chodziło mi tu o pannę która lubi sex i jej reakcje gdy  go jej odmawiasz :).

Haha z jednej strony jet wtedy  strasznie zdziwiona i  wkurw... 

Bo jak ty śmiesz jej odmawiać? No jak ?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mat2206 napisał:

dla mnie taka panna to dno  która miała przede mną 15.

Podejrzewam, że właśnie skreśliłeś jakieś 80% kobiecej populacji.

 

2 minuty temu, Mat2206 napisał:

brał ją każdy  z okolicy mógłbyś tak po prostu

A skąd wiesz ilu miała? Bo Ci powiedziała? Jak do tego dojdziesz? Nie wiem czy sobie zdajesz sprawę, ale bawiąc się w detektywa Colombo jedyne czego się dorobisz to depresji. Szkoda życia.

 

Zresztą co to za różnica czy przerobiła 5 czy 50? Software zawsze ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sceptyczny? napisał:

Podejrzewam, że właśnie skreśliłeś jakieś 80% kobiecej populacji.

 

A skąd wiesz ilu miała? Bo Ci powiedziała? Jak do tego dojdziesz? Nie wiem czy sobie zdajesz sprawę, ale bawiąc się w detektywa Colombo jedyne czego się dorobisz to depresji. Szkoda życia.

 

Zresztą co to za różnica czy przerobiła 5 czy 50? Software zawsze ten sam.

Programowanie właśnie się ukazuje, kobiety mają wmówione dawać dawać i  się  nie przejmować teraz to  w modzie i nawet  chwalić się można.

Nam wmawia się jeb i  się nie bać a później są ona mnie zdradziła a taka dobra byłą i inne kwiatki.

Ja nie chce żyć razem z kimś kto  dawał na lewo i prawo  a przy mnie będzie udawała świętą.

Wiem że nie ma już kobiet które się szanują ale mam swoje zasady  i byle czego  nie chce. 

Nie sztuka być z byle kim.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Leniwiec napisał:

Największy ból dupy mają Ci, którzy sami nie mają powodzenia, a też by tak chcieli poruchać.

Zawsze im zostaje takie forum jak to, aby się pochwalić ile to dup przemielili :P, niby zbieranina Samców Alfa, a ruchają albo dziwki albo mężatki, czyli najłatwiejszy z możliwych targetów :) .

Jak facet mówi ile to dup przemielił, trzeba to podzielić przez dwa, albo trzy, w przypadku forum internetowego cztery :D .

Mężczyźni zawsze mają tendencje do przechwałek na temat ilości kobiet, i wysokości zarobków, ile to ja się historii od Januszy nasłuchałem jakie to oni biznesy po całym świecie mają, a potem okazywało się że zamiast konta w Szwajcarii mają kredyt we frankach szwajcarskich :D .

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzimy  z kumplem w macu (teraz już dbam o siebie) :)

 

Nieopodal nas siedzą 4 dziewczyny  wiek może 16 -18 lat . 

Jena z nich na cały głos ja to  zdradzam swojego  chłopaka z zadowoleniem się chwali, druga że też bo z nim to nudno, tak tylko z jednym a tamte dwie tekst -my też musimy  swoich zdradzić bo  szkoda czasu  na jednego marnować. 

Młode jesteśmy  a życie trzeba przeżywać :).

Wytłumaczcie mi bracia czy ja mam coś z głową że jestem wierny  i  mam te swoje zasady.

Może to  jest  normalne że tak młode już jadą ostro  z tematem :)

Chyba powiem ojcu  że mnie źle wychował.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mat2206 napisał:

Programowanie właśnie się ukazuje, kobiety mają wmówione dawać dawać i  się  nie przejmować teraz to  w modzie i nawet  chwalić się można.

Nie programowanie, tylko nie walczę z zastanym stanem rzeczy, bo świata nie zmienię. W dupie mam to z kim sypiają i w jakiej ilości, bo ogólnie kładę lagę na związki i głębsze relacje z kobietami, bo w takie nie wierzę.

 

I co? Za każdym razem jak idziesz z laską do łóżka to robisz wywiad środowiskowy ile kutasów obrobiła? Masz jakiś kwestionariusz osobowościowy? I tak się prawdy nie dowiesz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, The Motha napisał:

Zawsze im zostaje takie forum jak to, aby się pochwalić ile to dup przemielili :P, niby zbieranina Samców Alfa, a ruchają albo dziwki albo mężatki, czyli najłatwiejszy z możliwych targetów :) .

Jak facet mówi ile to dup przemielił, trzeba to podzielić przez dwa, albo trzy, w przypadku forum internetowego cztery :D .

Mężczyźni zawsze mają tendencje do przechwałek na temat ilości kobiet, i wysokości zarobków, ile to ja się historii od Januszy nasłuchałem jakie to oni biznesy po całym świecie mają, a potem okazywało się że zamiast konta w Szwajcarii mają kredyt we frankach szwajcarskich :D .

 

Mnie nie jara zaliczanie jak miałem te 20 lat było okazji  oj było  ale ja jakoś wolałem się po spotykać.

Wymacać przelizać tyle, nie potrzebowałem sexu wtedy  żeby się dowartościować jaki to  jestem Alvaro.

Latały  za mną a wtedy  z 7  chyba na raz hahah, wiecie jak to  jest  koleżanka koleżance powie. Taki niezdobyty bylem. :)

Im starszy jestem tym mi trudniej widząc tą całą spierdolinę, nie szukam księżniczki, nie szukam cudu.

Może i przede mną mieć 3 ale żeby  nie miała zrytej psychy  i  jakieś wartości  z domu :

-szanowała 

-ceniła

-itp 

Czy  to jest tak wiele ?

 

 

 

 

1 minutę temu, Sceptyczny? napisał:

Nie programowanie, tylko nie walczę z zastanym stanem rzeczy, bo świata nie zmienię. W dupie mam to z kim sypiają i w jakiej ilości, bo ogólnie kładę lagę na związki i głębsze relacje z kobietami, bo w takie nie wierzę.

 

I co? Za każdym razem jak idziesz z laską do łóżka to robisz wywiad środowiskowy ile kutasów obrobiła? Masz jakiś kwestionariusz osobowościowy? I tak się prawdy nie dowiesz.

Akceptując ten stan rzeczy  utwierdzasz ją że robi dobrze :).

Nie pytam o to  ja to  wiem , doświadczony  gość czai co i jak.

Tylko  wychodzi na to  że najważniejszy jest sex.

Dlatego  masz problemy  z kobietami  -inaczej by Cię tu nie było :).

Sex to tylko dodatek.

Ale bendem zaliczał bo  one takie som  hahaha . 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Mat2206 napisał:

Popadamy  w skrajności, a może ja nie chce grzebać w śmietniku, dla mnie taka panna to dno  która miała przede mną 15.

Musisz pogodzić się z faktem, że tego NIGDY się nie dowiesz. Nigdy, absolutnie. Logicznym zachowaniem jest więc nie zaprzątać sobie tym głowy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sceptyczny? napisał:

Sam sobie dojebałeś - nie ma co z Tobą dyskutować.

Te co mi się podobają - Trudniejsze (nie imprezowiczki  takie skreślam ale trafiam na te niby świętojebliwe) :

To jakiś mój problem jest. a te zwyczajniejsze zacząłem dostrzegać teraz dopiero jak mnie ex po 1.5 roku kopnęła w dupę.

-Chce przeżywać życie :).

Moim problemem była niewiedza i  zaprogramowanie  masz być dobry  i inne bla bla.

Ale nie pisz że ja mam problem bo nie pisze że trzeba zaliczać i to jest najważniejsze, nie nie jest  są inne rzeczy .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, The Motha napisał:

niby zbieranina Samców Alfa,

Szczerze? Nie sądzę, żeby jakikolwiek samiec alfa, miał czas na forumowe pierdzenie. Jest zajęty rozwijaniem biznesu,hobby, lub czymkolwiek innym. 

Nie chce umniejszać wartości forum, ale raczej jest tu grupa ludzi, która jednak ma/miała jakieś problemy, czy to z kobietami, czy ze samym sobą, czy to z brakiem wiedzy. Samiec alfa to wszystko wie, o czym się tu pisze.

21 minut temu, The Motha napisał:

Mężczyźni zawsze mają tendencje do przechwałek na temat ilości kobiet, i wysokości zarobków, ile to ja się historii od Januszy nasłuchałem

Jak dla mnie przechwalanie jest słabe, nie ważne czym, uciekam od takich ludzi.

 

10 minut temu, Mat2206 napisał:

nie potrzebowałem sexu wtedy

Ty nie potrzebowałeś, one potrzebują, każdemu wg potrzeb.

Poza tym, to dziecinada,takie przechwalanie, może to tylko zmyślone, aby zaimponować koleżankom.

Poza tym, czego oczekujecie, że każda będzie miała jednego faceta od 16r życia do grobowej deski ? To chyba nie te czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tytuschrypus napisał:

Musisz pogodzić się z faktem, że tego NIGDY się nie dowiesz. Nigdy, absolutnie. Logicznym zachowaniem jest więc nie zaprzątać sobie tym głowy. 

Ale ja się nie muszę dowiadywać, to  widać po pannie i  to  wiesz ja tak mam taka intuicja itp. 

Spojrzę i widzę czy  dana laska wali po rogach.

Żonę kumpla wyczułem że go  zdradza :(.

Raz się ze mną spotkali, ona wyczaiła że ja wiem choć tego nie pokazałem w żaden sposób. 

odcięła go momentalnie ode mnie :(.

Wierzcie lub nie.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Leniwiec napisał:

Szczerze? Nie sądzę, żeby jakikolwiek samiec alfa, miał czas na forumowe pierdzenie. Jest zajęty rozwijaniem biznesu,hobby, lub czymkolwiek innym. 

Nie chce umniejszać wartości forum, ale raczej jest tu grupa ludzi, która jednak ma/miała jakieś problemy, czy to z kobietami, czy ze samym sobą, czy to z brakiem wiedzy. Samiec alfa to wszystko wie, o czym się tu pisze.

Pełna zgoda :) .

Dlatego dla mnie zawsze było zastanawiające że ludzie którzy podobno prowadzą potężne biznesy przesiadują cały dzień na forum internetowym, z punktu widzenia logiki i zdrowego rozsądku w głowie się to nie mieści, żeby prezesi i szefowie przekomarzali się z internetowymi kolegami.

 

3 minuty temu, Leniwiec napisał:

Jak dla mnie przechwalanie jest słabe, nie ważne czym, uciekam od takich ludzi.

W punkt.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Leniwiec napisał:

 

 

Ty nie potrzebowałeś, one potrzebują, każdemu wg potrzeb.

Poza tym, to dziecinada,takie przechwalanie, może to tylko zmyślone, aby zaimponować koleżankom.

Poza tym, czego oczekujecie, że każda będzie miała jednego faceta od 16r życia do grobowej deski ? To chyba nie te czasy.

Ale tu nie chodzi  o to  czy  to prawda.

Posłucha jedna z drugą i mając szczęśliwy związek  go zniszczy  bo tak  powiedziała koleżanka że to fajnie jest.

Czy  ja będę alfa betą czy  zrobię salto  w wodzie i  wjazd do  sypialni przez drzwi  obrotowe.

Nie ma wtedy  znaczenia ona i tak  odwali  coś więc po co  to  trzymanie ramy, to  wszystko  jak i tak  ona w to tango pójdzie :).

Czy z zazdrości  koleżanki,  ciekawości, innych emocji, chęci  na misia, chęci na alfę, murzyna,czy  zmiany pogody.

Hahahah nasze zachowanie nie ma w sumie znaczenia. 

Wszystko zależy  jak się dana pani zaprogramowała społecznie ot co :)

  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.