Skocz do zawartości

Wakacje z dziewczyną i jej bratem


Rekomendowane odpowiedzi

Koleś nie dość że jakiś leń i nierób to jeszcze z tego co piszesz to pospolita wsza.

Nie chce cię martwić, ale biorąc go na tej wyjazd macie cały pobyt spierdolony.

Niech jeszcze ten nierób zakręci się koło kobiety znajomych i mu się uda zaliczyć będziesz miał 2/3 wrogów.

Mnie też moja matka chciała zdominować, ale się nie dałem i robiłem swoje.

Trzeba walczyć z toksycznymi ludźmi, a przede wszystkim pokazać im że przeginają z nadopiekuńczością.

Postawił bym dziewczynie warunek że albo pogada z marką i wybije z głowy branie brata, albo nici z wyjazdu bo nie chcesz żeby się ten wyjazd skończył katastrofą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, mac napisał:

 

 

21 lat dziewczyna. Ona nie ma żadnej decyzyjności. A zostanie na 100% klonem mamusi, bo tak jest zawsze. Patrzysz na mamusię i widzisz przyszłość córki. To się sprawdza w każdym przypadku. 

To prawda najprawdziwsza, masz do wakacji jeszcze czas , W przypadku rozstania masz jeszcze możliwość postarać się o zastępstwo.

Powodzenia w rozmowie . Głowa do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yea.

Jednak tu wypływa inny temat.

Wygrać wojnę czy znaleźć teren gdzie wojny nie ma?

Na ten moment lepsze jest to pierwsze. Jest sex.

Na długi dystans?

To już co innego.

Ani mamy ani brata się nie pozbędziesz a to potrafi obrzydzić życie.

Z nową dupą też będzie podobnie, będziesz musiał rozeznać się w co się pakujesz.

W sumie tylko ktoś kto może przebierać w markecie z dupami ma jakiś wybór, reszta samców cały czas ryzykuje czasowym celibatem.

Wygrana na krótką metę albo na długą.

Gwarancja wygranej następnym razem?

Od kiedy to istnieją jakieś gwarancje?

Wybór należy do ciebie.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości, bo nie doczytałem, albo mi umknęło, albo nie było napisane - panna sama płaci swoją część za wyjazd? A jeśli płaci, to ze swoich zarobionych pieniędzy czy mamusia sypie hajsem? Bo jeśli za mamusine hajsy, to mamy odpowiedź dlaczego mamusia wysyła przyzwoitkę i rości sobie prawo do dyrygowania dorosłą córką. Mimo wszystko, coś mi podpowiada, że panna - tak samo jak i ten jej brat - wciąż na garnuszku u matki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, smalczas napisał:

panna sama płaci swoją część za wyjazd?

Tak, sama płaci swoją część, ona normalnie pracuje od ponad roku. 

Postawiłem ją przed faktem dokonanym, że albo ja, albo brat jako przyzwoitka ;) 
Ku mojemu zaskoczeniu wyszło na moje i juz nie ma tematu braciszka. 
 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.