Skocz do zawartości

Nic nowego. Rozstanie.


Rekomendowane odpowiedzi

Adolf, gdybym mogła to bym Cie teraz uściskała. Strasznie się boję ale napiszę do niego smsa i zobaczymy co dalej.

4 dni to nie za wcześnie? Podobno sa jakieś zasady. Strasznie tępa jestem w tych sprawach i na niewielu facetach mi do tej pory zależało

He, he

Znowu kombinujesz jakieś gierki, brat Adolf dał Ci dobrą radę, a Ty swoje. Wydaje mi się, że nie udźwigniesz tego, za bardzo jesteś rozchwiana emocjonalnie.

Mało liczysz się z tym czego naprawdę chcesz, a wymyślasz jakieś srady-zasady. Zachowanie gimnazjalistki która boi się, że cała klasa weźmie ją "na języki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracie Janie, od koleżanek słyszę, że facetów trzeba olewać bo inaczej nie szanują. Moim błędem było to, że pokazałam, że mi zależy bo zyskał w ten sposób przewagę.

Napiszę tego smsa i zobaczymy czy strona damska czy męska miała rację...

 

Poszło. Stresuję się bardziej niż przed obrona pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adolf, gdybym mogła to bym Cie teraz uściskała. Strasznie się boję ale napiszę do niego smsa i zobaczymy co dalej.

4 dni to nie za wcześnie? Podobno sa jakieś zasady. Strasznie tępa jestem w tych sprawach i na niewielu facetach mi do tej pory zależało

Jeden dzień opóźnienia to już za długo!

 

Jeżeli Tobie na nim zależy, to nie uprawiaj żadnych gierek. Typu 4 dni to za wcześnie. Co chcesz osiągnąć? Pokazać że Ci nie zależy? Ze jestem twarda? Pokażę mu? Obawiasz się wyjść na łatwą?

 

Przecież już byliście w łóżku, gierki wstępne były na początku, teraz już się trochę znacie. Zacznij się zachowywać jak dorosła kobieta. Pogadaj z nim, powiedz co czujesz, nie bój się otworzyć.

 

Tylko nie spierdol tej rozmowy i nie zaczynaj planować przyszłości, bo go spłoszysz. Dobrze Ci było w tym związku? I tak właśnie to zostaw, niech czas pokaże czy jesteście dla siebie, czy będziecie potrafili żyć ze sobą. Na razie żyj chwilą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przyszło ci kiedyś do głowy, że twoje koleżanki to głupie cipy?

Szacunek u faceta zdobywa się w inny sposób.

Podpowiem, nie zachowując się jak głupia cipa.

 

- Wroński moja wirtualna sympatia do ciebie nieustannie rośnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszło ci kiedyś do głowy, że twoje koleżanki to głupie cipy?

Szacunek u faceta zdobywa się w inny sposób.

Podpowiem, nie zachowując się jak głupia cipa.

 

@wroński, obowiązkowo nagroda główna. Normalnie poezja! Czyste piękno! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie się boję ale napiszę do niego smsa i zobaczymy co dalej.

4 dni to nie za wcześnie? Podobno sa jakieś zasady

 

Nataszo,

 

Pozwól, że zwrócę Twoją uwagę na pewne charakterystyczne zachowanie, zachowanie stricte kobiece i mocno niefortunne. Czy aby powinnam pierwsza? A jeśli pierwsza to kiedy? Tonem obojętnym czy radosnym? Już w pracy czy dopiero po niej, żeby nie pomyślał że myślę o sprawie non-stop. Po dniach 4 czy po pięciu? Mega-turbo-samokomplikacje kobiece - piszemy o nich na forum od dawna.

W rezultacie przypominacie biegaczki, które biegnąc próbują sobie jednocześnie krępować sznurem jedną nogę. Jak to się przekłada na 'bieg' - z pewnością się domyślasz.

Po co zatruwać sobie myślenie takimi komplikacjami? Jakże to utrudnia życia i podjęcie aktywnego działania!

 

 

Z moich doświadczeń wynika, że to faceci nie szanują siebie i za mglistą wizję dobrania się kobiecie do majtek zrobią wszystko.

 

Na tym forum, szczególnie u części bardziej uświadomionych i doświadczonych życiowo forumowiczów - takiego nastawiania nie znajdziesz. W telegraficznym skrócie napiszę Ci dlaczego. Kobiece majtki (i kryte w nich walory) są owszem - sympatyczne, ale absolutnie nie warte zrobienia dla nich 'wszystkiego'. Ale aby to sobie uświadomić, trzeba wejść na pewien etap rozwoju osobistego, jako mężczyzna i jako człowiek. Z własnych obserwacji widzę, że ci którzy są gotowi wynieść ów dostęp do majtek na piedestał to drugorzędny (czy nawet trzeciorzędny) sort związkowy dla kobiety.

 

Powodzenia,

 

S.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracie Janie, od koleżanek słyszę, że facetów trzeba olewać bo inaczej nie szanują. Moim błędem było to, że pokazałam, że mi zależy bo zyskał w ten sposób przewagę.

Napiszę tego smsa i zobaczymy czy strona damska czy męska miała rację...

 

Poszło. Stresuję się bardziej niż przed obrona pracy.

Najpierw ludzie grają w jakieś gierki, a później zdziwy, że życie się pierdoli.

Nie znam gościa, dlatego tez nie wiem czy i on gra w jakąś grę.

Ale powtarzam jeszcze raz zero emocji w kontaktowaniu się z nim, wszystko szczerze ale na spokojnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natasza mężczyźni, którzy nie chcą się żenić, silnie związać z partnerką to unikają jak ognia deklaracji o wspólnym długim, szczęśliwym, pożyciu. Nie chcą dać słowa, którego nie dotrzymają, bo wiedzą że tego nie chcą. Normalny facet siebie nie zakłamuje.

 

Słuchasz koleżanek, to zwróć uwagę w jakich są związkach, jak w tych związkach czują się ich partnerzy, jak długo te związki trwają.

 

Na tym forum masz mnóstwo tematów jak mężczyźni postrzegają szczęśliwy związek, a na pewno dla mężczyzny szczęśliwy związek nie polega na nieszanowaniu ich. W tym wszystkim można zachować normalne relacje bez gierek oparte na wzajemnym szacunku.

 

Nie obrażaj się tu na facetów, bo i tak zostałaś tu jeszcze delikatnie potraktowana. Bywało z innymi gorzej. Nie obrażaj się na nich, tylko bierz pełnymi garściami to co przekazują, ile jesteś w stanie, chłoń wszystko. Zacznij na to co przekazują patrzeć oczami mężczyzny, nie swoimi. Swoje przekonania i to co wiesz odstaw na bok. Spróbuj.

 

Mężczyźni też maja prawo  być szowinistami i my kobiety niestety w tym pomagamy (i ja to piszę, co raz gorzej ze mną). Chcesz komuś się odgryźć to rób to bez halucynacji na czyjś temat, a najlepiej dowcipem i sposobem.

 

Jesteś na bardzo samczym forum, na szczęście, na prawdę na szczęście nie obowiązuje tu poprawność polityczna i dzięki temu zwróć uwagę są szczerzy  aż do bólu. Dlatego tu dostaniesz odpowiedzi prawdziwe i adekwatne do tematu, bez ściemniania i owijania w bawełnę.  

 

Chamscy Panowie to najbardziej są u siebie a nie w Rezerwacie. Wbrew pozorom tu jest spokojniej niż na górze.

 

To forum stworzone jest dla mężczyzn a idealne to ono jest dla kobiet. Przeczytaj całe, a zrozumiesz błędy w doradzaniu Tobie przez Twoje koleżanki.

 

Panowie konwersacja to trudna sztuka rozmowy, może ją w Rezerwacie ćwiczmy, rozwijajmy, nie raz to się udaje i to jak.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłeś na to Saint? :D

 

Hmmm.... z dwojga wyboru, niech działa niż zaniecha. Dobrymi chęciami jest wybrukowane pewne królestwo i drogi są wyjątkowo solidne xD Niezależnie czy się uda czy nie, powrót do "normalności" będzie szybszy, bo każdy ma prawo do błędów i każdy ma prawo próbować je naprawić. A nie ma nic gorszego niż rozdrapywanie w sobie że czegoś się nie spróbowało.

Natasza się trochę rozminęła z prawdą z "gotowością zakochania" bo jest już ugotowana xD To już zdrowe zaświergolenie i racjonalne rady mało istnieją, a jeżeli mówimy o radach, to będzie to przypominać raczej pokazywanie kierunku, niż wyjaśnienie "idź na południe ponieważ tam znajdziesz coś tam" xD

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Natasza się trochę rozminęła z prawdą z "gotowością zakochania" bo jest już ugotowana xD To już zdrowe zaświergolenie i racjonalne rady mało istnieją,

 

Odnoszę podobne wrażenie.

I dobrze, miłość uskrzydla i napędza świat.

Byle nie przesadzić ;)

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, juz po. Spławił mnie. Ja mu napisałam, że wiem, że spieprzyłam sprawe. Chciałam powiedziec co innego a co innego wyszlo i ze mi go brakuje. A on mi na to, zebysmy dali sobie spokoj bo nie ma ochoty mi sie tlumaczyc i ze wcale nie zostawil mnie z powodu tego co powiedzialam.

 

Czyli Red mial racje, zostałam własnie wykorzystana. Rany jestem głupsza niz myslalam. Sorry, ale latwiej mi bylo nie wiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję nabycia nowego, bezcennego doświadczenia życiowego.

Warto - procentują w przyszłości.

Teraz pewnie szczypie i piecze ale za jakiś czas - będzie jak znalazł.

 

 

S.

 

PS. A teraz marsz czytać dział 'moje doświadczenia ze związku' !!!

      Będziesz miała okazję zrozumieć nasz męski punkt widzenia - jak my jesteśmy wykorzystywani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio S. ? Bo wczesniej nie plakalam a teraz siedze i płaczę. Nie potrzebna była mi ta wiedza

 

Ech kobiety, kobiety...

Porozmawiamy za ... jakiś czas.

 

S.

 

http://braciasamcy.pl/index.php/forum/132-moje-do%C5%9Bwiadczenia-ze-zwi%C4%85zku-ma%C5%82%C5%BCe%C5%84stwa/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vincent-

teoria z praktyka daja najlepsze efekty.

wiec może tej praktyki więcej nie zaszkodzi i naocznie można poobserwować zachowania i reakcje

może ty już wiesz wszystko,ja jednak takiego odczucia nie mam a chce wiedzieć więcej,

i nie tylko od "starych marynarzy w tawernie,ale od samych morskich potworow"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....od  "starych marynarzy w tawernie"........

Zajebiste.

 

Serio S. ? Bo wczesniej nie plakalam a teraz siedze i płaczę. Nie potrzebna była mi ta wiedza

 

Masz chusteczkę i wysmarkaj nos xD Wszystko będzie dobrze xD

 

 

Ja...chciałem coś nieśmiało zaproponować...możemy czas już jednak zamknąć ten temat?  :):lol::D

 

Nie. To jeszcze nie koniec. Będzie ozdrowienie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.