Skocz do zawartości

Dot. Pani nie będzie połykać...


deleteduser80

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Czyli każda, wliczając w to także Ciebie. Jesteś przecież w związku ze swoim "wycofanym bad boyem" (czy jakoś tak) i nie czekacie z tym do ślubu?

To dotyczy facetów którzy nie maja powodzenia i są odrzucani a w koncu znajduje sie jakas która w miare mu sie podoba i gwarantuje seks. Zero dopasowania, wspolnych pasji, milosci. 

U mnie jest inaczej bo oboje i ja i mój partner bylismy wybredni i żadne z nas nie wzięło pierwszej lepszej i pierwszego lepszego

3 minuty temu, Yolo napisał:

Po prostu ograniczona i głupia :)

Wiadomo, głupia bo mam inne zdanie na jakiś temat niż ty :D standard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Androgeniczna napisał:

U mnie jest inaczej bo oboje i ja i mój partner bylismy wybredni i żadne z nas nie wzięło pierwszej lepszej i pierwszego lepszego

A nie przyszło Ci do głowy, że u Ciebie jest inaczej bo jesteś kobietą i to ty wybierasz? Facet przedstawia ofertę kobieta podejmuje decyzję czy przyjmuje czy nie.

No i nie każdy ma wybór jak twój Alvaro. 

Z twojej biernej perspektywy wygląda to tak łatwo. Heh 

 

Edytowane przez SSydney
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Androgeniczna napisał:

Sytuacja gdzie partner jest ważniejszy dla matki kojarzy mi sie z patologicznymi sytuacjami gdzie konkubent bije, molestuje dziecko a kobieta udaje ze nie widzi. 

Za dużo mediów elektronicznych, które sycą się opisywaniem takiej patologii. Przesadziłaś w konsumpcji :)

 

41 minut temu, Androgeniczna napisał:

Ja jestem radykalna. Dla mnie wszysko jest albo czarne albo białe. Dlatego mam takie poglądy. Możesz mieć inne bo np dostrzegasz szarości a nie radykalnie białe lub czarne jak ja. 

To ciekawe, bo to z reguły mija powoli w etapie szczenięco - nastoletnim, może najpóźniej do połowy studiów.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SSydney napisał:

A nie przyszło Ci do głowy, że u Ciebie jest inaczej bo jesteś kobietą i to ty wybierasz? Facet przedstawia ofertę kobieta podejmuje decyzję czy przyjmuje czy nie.

No i nie każdy ma wybór jak twój Alvaro. 

Z twojej biernej perspektywy wygląda to tak łatwo. Heh 

On miał wybór i wiele kobiet odrzucił. Jak zaczelismy byc w zwiazku to jeszcze do niego jakies pisały czy by sie nie spotkał bo taki jest ładny itp. On jednak z nich wszystkich wybrał mnie. Tak samo jak ja wybralam jego z wielu którzy oferowali mi randki. 

Tak jak mówie jeśli ktoś ma mały wybór to czesto wybiera pierwsza lepsza i potem po latach nic dziwnego że jest niedopasowanie itp

3 minuty temu, Obliteraror napisał:

To ciekawe, bo to z reguły mija powoli w etapie szczenięco - nastoletnim, może najpóźniej do połowy studiów.

Mi zostało na dłużej i mam nadzieje ze zostanie zawsze bo dzieki temu jestem konkretna. Nie mówie może to czy tamto tylko konkretnie zawsze sie okreslam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Androgeniczna napisał:

pierwszej lepszej i pierwszego lepszego

Again: a co to znaczy? Bo odnoszę wrażenie, że definicja ewoluuje.

49 minut temu, Androgeniczna napisał:

Wiadomo, głupia bo mam inne zdanie na jakiś temat niż ty :D standard

Nie, po prostu dlatego, że pleciesz bzdury :) A przyłapana na nich rakiem się wycofujesz albo lepisz jakimś kitem w stylu "chodziło o coś innego".

 

Jak Cię widzą, tak Cię piszą. 

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Again: a co to znaczy? Bo odnoszę wrażenie, że definicja ewoluuje.

To znaczy: ogrzej się (wraz ze mną) w blasku zajebistości i atrakcyjności naszej forumowej koleżanki, dla której jakakolwiek zmiana w życiu jest aberracją i bajką o żelaznym wilku : ))

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Androgeniczna napisał:

Wyobrażasz sobie sytuację w której oboje by kładli jednak dziecko na podłodze? 

 

Nie, nie wyobrażam sobie, aby dziecko spało na podłodze, tak jak nie wyobrażam sobie, aby na podłodze spał ojciec albo matka. Dziecko od pierwszego dnia powinno spać w swoim łóżeczku, a nie w łóżku rodziców i jeszcze do tego usuwając rodzica z własnego łóżka na podłogę jak niepotrzebny mebel. 

 

A może ojciec powinien w ogóle się wyprowadzić i tylko wpadać, żeby posprzątać, ugotować, a w między czasie przelać pieniądze na konto?

 

1 godzinę temu, Androgeniczna napisał:

Sytuacja gdzie partner jest ważniejszy dla matki kojarzy mi sie z patologicznymi sytuacjami gdzie konkubent bije, molestuje dziecko a kobieta udaje ze nie widzi. 

Ja jestem radykalna. Dla mnie wszysko jest albo czarne albo białe. 

Jeśli kobietę, dla której partner jest na pierwszym miejscu, utożsamiasz z patologią to świadczy tylko o Twoim ograniczeniu. 

 

To nie jest radykalne patrzenie i widzenie czarnego i białego to jest buta i pyszałkowatość.

 

W każdym swoim poście, w każdej swojej wypowiedzi pokazujesz jakim płytkim jesteś człowiekiem.  

 

Czy Ty w ogóle nie wstydzisz się słów, które wypowiadasz? Nie wstydzisz się pisać z taką arogancją o ludziach,  których nie znasz?

 

Nie ma w Tobie za grosz pokory, a z Twoich wypowiedzi aż bije pogardą do innych ludzi.

 

Jestem zażenowana postawą niektórych młodych kobiet. Wstyd mi za takie kobiety jak Ty.

 

Mam tylko nadzieję, że nie jesteś reprezentatywna dla dużej zbiorowości, a jedynie jesteś "wypadkiem" przy pracy.

  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Androgeniczna napisał:

Mi zostało na dłużej i mam nadzieje ze zostanie zawsze bo dzieki temu jestem konkretna. Nie mówie może to czy tamto tylko konkretnie zawsze sie okreslam

Podziwiam. Bo ja przez prawie 40 lat życia nadal często wiem, że nic nie wiem : ) Taka imponująca wiedza, jak Twoja, szacun. O realiach pracy w korporacji, o zmianach w związkach, o męskich i kobiecych pragnieniach, marzeniach i charakterach itd. Szacun po raz drugi - w takim wieku tak imponujące doświadczenie. Nie ma wielu takich osób. Może pomyśl nad ich zmonetyzowaniem? : ) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Again: a co to znaczy? Bo odnoszę wrażenie, że definicja ewoluuje.

https://pl.glosbe.com/pl/pl/pierwszy lepszy

https://sciaga.pl/slowniki-tematyczne/15407/pierwszy-lepszy/

Wystarczy?

 

2 godziny temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

A przyłapana na nich rakiem się wycofujesz albo lepisz jakimś kitem w stylu "chodziło o coś innego".

Bo opacznie mnie rozumiecie czasami wiec myslicie ze sie wycofuje a mi od poczatku chodzi o to samo 

2 godziny temu, Daenerys napisał:

Nie, nie wyobrażam sobie, aby dziecko spało na podłodze, tak jak nie wyobrażam sobie, aby na podłodze spał ojciec albo matka. Dziecko od pierwszego dnia powinno spać w swoim łóżeczku, a nie w łóżku rodziców i jeszcze do tego usuwając rodzica z własnego łóżka na podłogę jak niepotrzebny mebel. 

Nie stac ich na łózeczko. Maja jedno duże łózko. Widzisz ty też nie rozumiesz tej sytuacji a ja tak. Różne punkty widzenia zaleza od danej sytuacji

2 godziny temu, Daenerys napisał:

A może ojciec powinien w ogóle się wyprowadzić i tylko wpadać, żeby posprzątać, ugotować, a w między czasie przelać pieniądze na konto?

Nic nie rozumiesz.... to wyjątkowa sytuacja. Ale nie zrozumiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Wystarczy?

No nie wiem. Ostatnio to była 

Cytat

Taka która była chętna na związek i chciała uprawiac seks.

 

 

Tak w ogóle, czytając Twoje wypowiedzi odnoszę wrażenie, że stawiasz siebie w opozycji do tej całej pospolitej większości, od której jesteś w jakiś sposób lepsza, bo wybrałaś swojego partnera w sposób "wybredny", na podstawie określonego zestawu kryteriów (np. dlatego, że odrzucił propozycję seksu od jakiejś "Karyny") i nie idąc z nim do łóżka na pierwszej randce. 

 

Czytając te Twoje wypowiedzi odnoszę wrażenie, że w Twoim głębokim przekonaniu wszyscy ludzie parzą się jak króliki, dobierając się w stadło w sposób absolutnie bezmyślny i przypadkowy. Rzecz jasna nie dotyczy to Ciebie, Twojego partnera a także kilku innych wartościowych i inteligentnych jednostek, które skończyły np.  matematykę.

 

Mylę się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:D:D

po lekturze dzisiejszego wątku - mam wrażenie, że dobrze Domii zrobi jak będzie więczną singielką i będzie wiecznie na etapie "zdobywania". Ciągly etap starań i ogłupienia ;)

 

Z drugiej strony a propo tematu to jakoś tak niesmacznie, że wystarczy mieć jedrną d, i cycki na miejscu + ochoczy lodzik i faceci są zadowoleni. Mało tego - wrecz ochoczo takie partnerki wspominają przez kilka lat. Zatem... tak Domii - ja na starość zostaję Les. Przynajmniej będzie o czym z partnerką pogadać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

stawiasz siebie w opozycji do tej całej pospolitej większości, od której jesteś w jakiś sposób lepsza,

Tak to odbieracie. Ja w ogole sie nie czuje lepsza. Uważam się za przeciętną. Przytocz mi gdzie napisałam że jestem w czymś lepsza?

9 minut temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

bo wybrałaś swojego partnera w sposób "wybredny", na podstawie określonego zestawu kryteriów (np. dlatego, że odrzucił propozycję seksu od jakiejś "Karyny") i nie idąc z nim do łóżka na pierwszej randce.

Uważam że każdy tak powinien robic i chyba wiekszosc tak robi. Wybiera sobie partnera. Nie ma w tym nic z bycia lepszą 

11 minut temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Czytając te Twoje wypowiedzi odnoszę wrażenie, że w Twoim głębokim przekonaniu wszyscy ludzie parzą się jak króliki, dobierając się w stadło w sposób absolutnie bezmyślny i przypadkowy.

Uważam że niewartościowi ludzie tak robią natomiast wartościowi jak to określiłeś parzą się tylko z kimś na kim im zalezy i z kim maja wiez. 

Nie uważam że wszyscy sie bezmyślnie ruchaja ale dużo osob tu na forum tak pisze. Np opowiesci o seksie z dziwkami itp.

13 minut temu, Ma_ napisał:

Z drugiej strony a propo tematu to jakoś tak niesmacznie, że wystarczy mieć jedrną d, i cycki na miejscu + ochoczy lodzik i faceci są zadowoleni

To jest własnie wybranie pierwszej lepszej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Obliteraror napisał:

Podziwiam. Bo ja przez prawie 40 lat życia nadal często wiem, że nic nie wiem : ) Taka imponująca wiedza, jak Twoja, szacun. O realiach pracy w korporacji, o zmianach w związkach, o męskich i kobiecych pragnieniach, marzeniach i charakterach itd. Szacun po raz drugi - w takim wieku tak imponujące doświadczenie. Nie ma wielu takich osób. Może pomyśl nad ich zmonetyzowaniem? : ) 

Jakiś miesiąc temu oglądałem program jakiejś pani, która mieszka w Japonii od 8 lat i twierdzi, że wie wszystko o Japonii każdy niuans, jak myślą japonczycy i w ogóle, po zjadała wszystkie rozumy. Tu widzę u @Androgeniczna coś podobnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Androgeniczna napisał:

Tak to odbieracie. Ja w ogole sie nie czuje lepsza. Uważam się za przeciętną. Przytocz mi gdzie napisałam że jestem w czymś lepsza?

Dobrze. To może tutaj:

W dniu 29.08.2019 o 13:20, Androgeniczna napisał:

Nie wszystkich szanuję tylko za to że są ludźmi. Na szacunek trzeba sobie zasłużyc

Albo tutaj:

 

W dniu 28.08.2019 o 16:27, Androgeniczna napisał:
Cytat

na świecie jest 1,6 miliarda (!) muzułmanów dla których jest to normalne.

Ich też uważam za patologicznych :) 

Albo dajmy na to tutaj:

W dniu 27.08.2019 o 11:51, Androgeniczna napisał:

To mój były chłopak. Jego nie szanowałam

 

Albo tutaj:

W dniu 26.08.2019 o 20:26, Androgeniczna napisał:

Jakbyś zobaczył facetów na spotkaniach mensy.... same pantofle.

 

Poczucie wyższości aż bije. A to tylko krótka przebieżka przez tematy z ostatnich kilku dni. Głębiej grzebać mi się nie chce.

 

A tu krótki rys charakterologiczny, laurka jaką sama sobie wystawiasz:

3 godziny temu, Androgeniczna napisał:

jestem konkretna

a także:

4 godziny temu, Androgeniczna napisał:

ja i mój partner bylismy wybredni i żadne z nas nie wzięło pierwszej lepszej i pierwszego lepszego

bo przecież:

W dniu 29.08.2019 o 13:48, Androgeniczna napisał:

Jestem raczej obojetna względem innych , obcych ale bardzo bardzo empatyczna i oddana biskim.

I co istotne:

W dniu 29.08.2019 o 09:05, Androgeniczna napisał:

Nie jestem dominująca

dzięki temu:

W dniu 27.08.2019 o 17:41, Androgeniczna napisał:

W nieruchomościach od dłuższego czasu świetnie sobie radzę

 

a to wszystko dlatego, bo:

 

W dniu 29.08.2019 o 13:48, Androgeniczna napisał:

Nie uważam ze jestem od kogos lepsza

Normalnie cud, miód i chodzący ideał. Tylko jakoś dziwnie tak wiele osób się o coś non stop dopierdala, pisząc o pogardzie, jaka bije z Twoich postów.

 

Aaaa, czy wspomniałem już, że zakładasz firmę? O tym chyba piszesz najwięcej, nawet w wątkach dotyczących innowacyjnych technik panierowania kotletów.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Poczucie wyższości aż bije.

Serio? Odbierasz to jako poczucie wyższości że kogoś tam nie szanuję. Jak mężczyźni tu nie szanuja kobiet to też maja poczucie wyzszosci ? Weź sie ogarnij....

2 minuty temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Tylko jakoś dziwnie tak wiele osób się o coś non stop dopierdala, pisząc o pogardzie, jaka bije z Twoich postów.

No ja tej pogardy nie widzę i w realnym życiu nikt by nie powiedział że jestem osoba która sie wywyzsza :)

Wy to tak tu odbieracie 

3 minuty temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Aaaa, czy wspomniałem już, że zakładasz firmę? O tym chyba piszesz najwięcej, nawet w wątkach dotyczących innowacyjnych technik panierowania kotletów.

Bo sie non stop ktos o to pyta. 

@mirek_handlarz_ludzmi

Z tego co wyszczególniłeś wychodziłoby że odbieracie mnie jako wywyższającą się bo mówie otwarcie o swoim życiu i że jestem zadowolona. Jakbyście czegoś zazdrościli i przez to sie denerwowali. No nie rozumiem w ogole 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Androgeniczna napisał:

Weź sie ogarnij....

Oooo, proszę. Znowu "rodzic krytyczny".  I znowu z pozycji wyższości i przekonania o własnej racji. Nieeee, Ty w ogóle nie masz poczucia wyższości.

 

Teraz, Androgeniczna napisał:

Jak mężczyźni tu nie szanuja kobiet to też maja poczucie wyzszosci ? 

Ich zapytaj. Ja odpowiadam na Twoją pustą deklarację, że wcale nie czujesz się lepsza.

 

I jedną perełkę przegapiłem. Ja pierdolę.

 

35 minut temu, Androgeniczna napisał:

Uważam że niewartościowi ludzie tak robią natomiast wartościowi jak to określiłeś parzą się tylko z kimś na kim im zalezy i z kim maja wiez. 

Nie określiłem. Słowo "wartościowy" zapożyczyłem z Twoich wypowiedzi. Koło słów "JA", oraz "zakładam firmę" pojawia się ono tam najczęściej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.