Skocz do zawartości

Dot. Pani nie będzie połykać...


deleteduser80

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Ma_ napisał:

Ty tak serio? brak szacunku? no to pojechałeś :D może jeszcze powoduje spadek IQ i wypadanie włosów?

Tutaj Panowie wszystko odbierają jako brak szacunku. Pamiętam że czytałam jakiś wpis gdzie mężczyzna na forum stwierdził że wyrazem szacunku jest zmuszanie sie kobiety do seksu kiedy on chce.... no patologia moim zdaniem. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, TheShy napisał:

 

 

Według mnie, robienie loda powinno przede wszystkim być czymś podniecającym dla kobiety. Nie rozumiem idei robienia tego z przymusu, z miłości (sick), od niechcenia etc. To powinno panią podniecać. Tak samo jak nas, mężczyzn (no dobra, nie wszystkich) podnieca seks oralny czynny. 

 

otóż to - przyszło mi się zgodzić ;)

 

 

2 godziny temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Moim zdaniem tutaj nie chodzi o samo (techniczne) połykanie czy nie, tylko bardziej o to ciężko definiowalne nastawienie partnerki. Jedna przyssie się jakby to był 8 cud świata i niemalże będzie składała hołd naszemu towarzyszowi, druga zaś zrobi wszystko poprawnie, ale będzie to takie trochę na siłę. Postaram się bardziej obrazowo. Masz partnera z którym idziesz na parkiet, chcesz potańczyć. Jeden nawet nie znając kroków będzie czuł rytm i się bawił (nawet jeśli improwizuje zamiast kroków), drugi zaś zna kroki (był na jakimś kursie), ale  widać że jest to takie "dancing by numbers" niemalże widzisz jak ustami powtarza sobie "jeden, dwa, trzy, obrót, jeden dwa trzy, przejście itp". Niby obaj tańczą, ale z jednym będziesz się bawiła całą noc a drugiemu powiesz dziękuję widząc jak się męczy zamiast bawić.

 

Spoko rozumiem - ale no umówmy się - jak w gre nie wchodzi mega haj, mega pożądanie i mega chciejstwo to robienie loda nie jest niczym przyjemnym dla robiącej/robiącego. I uwierzcie są lepsze rzeczy do wkładania do paszczy niż penis... serio ;) To samo w drugą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Ma_ napisał:

Spoko rozumiem - ale no umówmy się - jak w gre nie wchodzi mega haj, mega pożądanie i mega chciejstwo to robienie loda nie jest niczym przyjemnym dla robiącej/robiącego. I uwierzcie są lepsze rzeczy do wkładania do paszczy niż penis... serio ;) To samo w drugą stronę.

Tylko wtedy pytanie po co być z takim partnerem który nas nie kręci i jest jedynie "najlepszym z dostępnych". Bo wtedy to już tylko krok do "planu minimum" na zasadzie ciesz się w ogóle że z Tobą jestem bo mogłem/mogłam mieć lepszą/lepszego.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Toranaga napisał:

bo miała tylko kilku partnerów

:D:D

1 godzinę temu, Androgeniczna napisał:

Pamiętam że czytałam jakiś wpis gdzie mężczyzna na forum stwierdził że wyrazem szacunku jest zmuszanie sie kobiety do seksu kiedy on chce.... no patologia moim zdaniem.

No to wyobraź sobie że na świecie jest 1,6 miliarda (!) muzułmanów dla których jest to normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, trop napisał:

No to wyobraź sobie że na świecie jest 1,6 miliarda (!) muzułmanów dla których jest to normalne.

Ich też uważam za patologicznych :) 

42 minuty temu, Obliteraror napisał:

Fiut w buzi jest fee, ale jego karta płatnicza w czytniku już cacy? : )

Dziwi mnie że mezczyźni często własnie to porównują. Najpierw chcecie żeby kobieta uprawiała seks z wami dla przyjemności a nie dla pieniedzy a potem zawsze porównujecie jakieś czynności seksualne do brania pieniedzy. Rozumiem twoja wypowiedz w ten sposób że skoro dajesz jej pieniadze to powinna ci robic loda. Sami seks łączycie z pieniedzmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ma_ napisał:

Ty tak serio? 

Co tak gały "wybałuszyła" jak żaba na lisciu? Kobiety w LTR całujące mnie pod pępuszkiem były 100 razy lepsze w związku... I to moja zlota zasada. A objawem najgorszym to:

wymóg lizania patelni i nic w zamian, tylko leży i śmierci. 

36 minut temu, Androgeniczna napisał:

Sami seks łączycie z pieniedzmi

Wy nas tego nauczać. My proste chlopy z pola.

W świecie gdzie nie ma porządnych kobiet, nie będzie porządnych mężczyzn. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Rozumiem twoja wypowiedz w ten sposób że skoro dajesz jej pieniadze to powinna ci robic loda. Sami seks łączycie z pieniedzmi

Nie. Jeżeli Pani żyje ze mną w związku malżenskim, to lód jest w pakiecie, bo ja też oferuję full service . Pieniądze nie mają nic do rzeczy. Taki lajf.

 

@deomi, kwestia tzw. progu obrzydliwosci.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Obliteraror napisał:

Nie. Jeżeli Pani żyje ze mną w związku malżenskim, to lód jest w pakiecie, bo ja też oferuję full service . Pieniądze nie mają nic do rzeczy. Taki lajf.

Czyli coś za cos... bezsensu. Nie wolałbyś żeby to robiła z przyjemności sama z siebie a nie tylko dlatego że ty oferujesz też full service... 

Jakby mi facet powiedział że mam z nim uprawiac seks bo on mi cos gwarantuje to wiecej by mnie nie zobaczyl. 

Co byś sam pomyślał jakby ci kobieta powiedziala "smakował Ci obiad?" to teraz godzine rób mi minete w podzience.... no dla mnie to jakis układ a nie zwiazek oparty na milosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Tylko wtedy pytanie po co być z takim partnerem który nas nie kręci i jest jedynie "najlepszym z dostępnych". Bo wtedy to już tylko krok do "planu minimum" na zasadzie ciesz się w ogóle że z Tobą jestem bo mogłem/mogłam mieć lepszą/lepszego.

 

 

Jakby życie bylo takie proste, że udany związek i małżeństwo to tylko lodzik to świat bylby różowy  a ja byłabym Smerfetkę :) Niestety ale jak się kogoś kocha to jest się mimo czegoś a nie dla czegoś - także tak ... można też dla dobra dzieci i inne tego typu wyższe cele. 

1 godzinę temu, Obliteraror napisał:

Dla mnie to dziwna awersja. To tak, jakby jakiś element ciała partnera/partnerki budził moje obrzydzenie. Fiut w buzi jest fee, ale jego karta płatnicza w czytniku już cacy? : )

Nie wiem płacę za siebie, robię co chce a penis w buzi bez %%%%%% jest fee nawet jak ktoś ma złotą american express ;)

Edytowane przez Ma_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei Twoje uogólnienia są tak hmm proste, że aż spytam (całkiem poważnie) ile masz lat ?

1 minutę temu, Androgeniczna napisał:

Ja popieram @Zdzichu_Wawa jeśli ktoś nam sie nie podoba fizycznie i nas nie kreci to zwiazek z nim jest głupota. 

masz dzieci? Bo coś mi świta, że nie... uwierz dzieci dużo zmieniają w głowie i nie tylko. To takie NAJ istoty na świecie... ważniejsze niż moja własna dupa... zrozumiesz jak będziesz miała.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kim Un Jest? napisał:

Andromaciczna, do jakiej kwoty na koncie? Serio pytam.

Do każdej. Nigdy pieniądze na mnie wrażenia nie robily. Sama dobrze zarabiam ale były czasy że np na studiach utrzymywałam się za tyś zł mc i nigdy, nawet jako biedak nie polecialabym na kase. Na studiach spotykalam się z niejednym który zarabiał kilkanaście tyś a jednak jeśli po kilku randkach nic nie poczułam to odpuszczałam sobie takiego męzczyzne. Wtedy jak ktoś zarabial nawet te 5 tyś to dla mnie bylo dużo bo sama za tysiąc żyłam.

18 minut temu, Ma_ napisał:

uwierz dzieci dużo zmieniają w głowie i nie tylko. To takie NAJ istoty na świecie

Oczywiście. Wiem o tym że dzieci są najważniejsze tyle że ja dzieci chce zrobić z kimś kogo kocham i kogo pożądam. Owszem po latach ktoś sie zmieni ale jeśli go kocham to nie zacznie mnie nagle obrzydzac. Obrzydza cie twoja stara matka? Nie bo ja kochasz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Androgeniczna napisał:

Czyli coś za cos... bezsensu. Nie wolałbyś żeby to robiła z przyjemności sama z siebie a nie tylko dlatego że ty oferujesz też full service... 

Co Ty mi sugerujesz? Ta dziewczyna była przy mnie jak nie było na zbytki i złote karty. Ma swoje pieniądze, które zarabia. Nie znaczy to, że jej czegoś żałuję. Masz obsesję na punkcie pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Androgeniczna napisał:

Przecież to ty napisaleś że robienie loda fee a pieniadze z karty już ok. 

Sam kilka razy porównales seks do dawania pieniedzy 

Napisałem w kontekście Pań, którym seks oralny sprawia wielkie obrzydzenie, gdy jednocześnie nie mają skrupułów korzystania z możliwości finansowych Pana, to już obrzydzenia nie budzi. Ot i cała filozofia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zezwierzęcenie level expert. Tematu odnośnie innej pierdoly nie można było założyć? Ile stron nabite będzie tym razem? Kolejny gówno-wątek - tragedia. Jak dla kogoś seks oralny jest ważny, wiąże się z kimś kto ma te same preferencje. Jak kobita nagle zaczyna wybrzydzać i wyskakiwać z głupimi tekstami - kop w dupę - baj baj. Jak się z taka ktoś głupio ożenił - widziały gały co brały - tyle w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to obojętne. Może połykać, może zbierac do szklanki i pić, może wypluwać, moze w ogóle nie dopuszczać do wytrysku w ustach. 

Jestem ciekaw o co chodzi z jadem kielbasianym. Oczywiscie przed lodem ananas to must have. Ma w końcu być nam przyjemnie.

Btw, skoro sperma ma takie cudne własciwości to jestem ciekaw ilu tu obecnych łyka swoją.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma nic rewelacyjnego w przymuszani kobiety, A ale przechodzą do sedna, Ja bym czuł niesmak i partnerki bym nie pocałował. Przypominałoby mi się że ona połykała moją spermę a całować bym jej nie całował fuj, To kobieta powinna postawić granice czego chce a czego nie chce. Oczywiście z partnerem  lub partnerką trzeba rozmawiać o swoich potrzebach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.