Skocz do zawartości

Dlaczego one takie są?


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Orybazy napisał:

Możesz podać źródło? Britannica podaje wypadek jako powód śmierci.

https://www.britannica.com/biography/Pierre-Curie

To oczywiście nie neguje możliwości tego, że użyła jego badań dla rozwinięcia własnej kariery. Myślę, że to że blisko współpracowali było katalizatorem  (jeśli nie spiritus movens) jej osiągnięć. 

 

 

2 godziny temu, Adams napisał:

Yyyyy... on nie umarł od promieniowania... zginął pod kołami powozu... być może pomieszało Ci się z Henri Becquerelem, z którym państwo Curie zgarnęli pierwszego Nobla.

 

 

Dzięki za czujność !!! Przyznaję nie sprawdziłem i się rozpędziłem. Ale jakby tak przemyśleć to:

 

1. Od tego promieniowania był tak osłabiony i w głowie mu się kręciło i wpadł pod ten powóz

2. Odkrył, że można z tego zrobić bombę atomową i szpiedzy go wepchnęli pod te koła

3. Pod koła wepchnęła go Maria - żeby zagarnąć wszystkie wyniki badań dla siebie

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, rarek2 napisał:

znam się na silnikach diesla ale też na wysokoprężnych"

 

No sami widzicie....

 

ZAPEWNE jej chodziło wysokoobrotowe/stałomomentowe.

(dojebałem co nie?)

...ach te na B turbo to się prężą?!.....

 

Nie lepiej było dyskutować o ważeniu tłoków i wystawieniu kopyta?

Ty od razu ją pociskasz i kompresujesz aż jej zawory podpiera na mijance.

 

Z nimi trzeba tak delikatnie, co okres dokręcić śrubkę  a jak pokrywa zaworów popuszcza soki, zklepać delikutaśnie młoteczkiem  przylgnie.

 

I się będzie trzymać łoo PANIE....

 

Jak trzeszczy to tawocikiem sume luzów wymazać.

 

Ściąga na boki? Zbieżność przed lustrem ustawić, bo gabaryt to tylko po 22 może się swobodnie poruszać.

 

ŁOO PANIE....

A JAK KAROCA wymaga szpachlowania i pianki w progach to czas do .YDA gonić, tu polerowanie i detaling nic już nie da.

 

.... I kryzys wieku średniego, NOWY MŁODSZY SPORTOWY MODEL.....zapodać sobie.....  

 

 

 

 

Edytowane przez Tornado
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Still napisał:

Zacznij olewać panny obok a zobaczysz, że same zaczną rozmowę. Takich jak Ty, to one mają na pęczki.... Ale takich co nie wzrusza ich, że dama ma waginę i nie płaszcza się przed nimi, jak na lekarstwo. Mając wiedzę z forum, powinieneś wiedzieć, że to nie Ty gonisz króliczka a króliczek goni Ciebie.

To tak nie działa niestety, takie rzeczy zadziałają jak koleś jest atrakcyjny a jak jest średniakiem to może sobie olewać panny a panny będą olewać to, że on je olewa i tyle.

14 godzin temu, goryl napisał:

Przecież taka bierność jest obrzydliwa.

Bierność + masochizm = kobieta - Zagi Freud

13 godzin temu, teddy1 napisał:

Atrakcyjne kobiety mają codziennie dziesiątki chętnych - w szkole, na uczelni, w pracy, tramwaju, sklepie, klubie, bibliotece, a dołóż do tego jeszcze Facebooka, Insta, etc.

Dokładnie, dla niej jesteś jedną z łan miliona butelek minerałek na półce w Tesco (a jak wiadomo w Tesco kupisz wszesco) jeśli się niczym nie wyróżnisz spośród innych butelek to po ciebie nie sięgnie, sorry ale taki mamy klimat, dlatego trzeba zajmować się swoimi sprawami i swoim życiem a jeśli żadna sensowna panna się nie zainteresuje to zawsze można iść na dziwki - dziwka też kobieta :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Krugerrand napisał:

Momentami to aż wychodzą z siebie jakie to one samotne, jak to nie ma prawdziwych facetów dookoła, jak one marzą o wielkiej "miłości" (tfu!) i przy okazji projektując to wszystko na nas.

No bo z kobietami jest tak -> za młodu gęba pełna kutangów a po 40-tce gęba pełna frazesów o miłości, związkach i złych mężczyznach ale jakby jakiś Chad a la BadBoy kiwnął palcem to...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bernevek Mnie nie bolą ;) Ale pamiętam twój wpis jak laska była dla ciebie nie miła (w twoim odczuciu) mimo iż miałeś na nogach pumy za kilka stówek.

Nie chodzi o mizianie a o Cześć !!! Które mówią ci m.in kobitki z recepcji na siłowni a ty masz o to ból dupy, zrób jak ci napisałem wyżej,  powinno pomóc. 

Edytowane przez MaxMen
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, mirek_handlarz_ludzmi said:

Idziemy na 50 twarzy Greya?

Mówcie co chcecie ale ten film działa na kobiety :) 

Szósta randka kobieta.... jeszcze nie zdobyta. Siadasz obok niej w kinie. Coś jej tam szeptasz do ucha i zaczynasz ją delikatnie całować po uchu.... wiadomo że podnieca ją zarówno film jak i twoje pocałunki (emocje, emocje)
Po filmie zapraszasz do siebie ... I touchdown. Ja tak zdobyłem naprawdę dobrą sztukę 8/10.
Następnego dnia już zapraszała do siebie i dobry seks był przez długi okres czasu. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 hours ago, rarek2 said:

1. Od tego promieniowania był tak osłabiony i w głowie mu się kręciło i wpadł pod ten powóz

2. Odkrył, że można z tego zrobić bombę atomową i szpiedzy go wepchnęli pod te koła

3. Pod koła wepchnęła go Maria - żeby zagarnąć wszystkie wyniki badań dla siebie

4. Langevin go wepchnął. Oczywista oczywistość. Wiedział, że tylko po wyeliminowaniu konkurencji da radę namówić Maryśkę na seksy.

 

http://www.mowiawieki.pl/index.php?page=artykul&id=340

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.