Skocz do zawartości

Ortodoksi vs Syjoniści


Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

Polityka Pisu ma dla mnie dwie poważne wady które przesądzają o tym , że na nich nie głosuje: Po pierwsze to wkurwia mnie to ciągłe nadstawianie dupy i robienie laski Amerykonom a po drugie to ciągłe rycie w stosunkach Polska - Rosja.

Już chyba wszyscy zostali pozbawieni złudzeń że w Rosji może zapanować tzw. "Dupokracja" więc wydaje mi się że lepiej z Putinem dobrze żyć zamiast go wkurwiać. Polityka zagraniczna to pozbawiona złudzeń gra interesów. Z naszego punktu widzenia lepiej w tym momencie z ruskim mieć dobre relacje niż tzw. "Kose".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego to doszło, Pejsy protestują przeciwko Izraelowi.

 

Świat oszalał.

 

Wcale nie. to jest temat stary jak nowe wcielenie izralela. Są dwa skrzydła krytykujące państwo izrael w obecnym wydaniu.

1) Lewicowe - gdzie czerwone żydki widzą w państwie izrael wielkiego burżuja, który wyzyskuje i zniewala proletariuszy-palestyńczyków.

2) Prawicowo-religijne. Np. Neturei Karta. Ci z kolei idąc za wskazaniami świętych pism (jasno mówiących, że izrael odrodzi się dopiero po przyjściu mesjasza) uważają obecny izrael za państwo niegalne i bluźniercze w oczach boga. Ci panowie są bardzo zaangażowani w swoje racje. Na załączonym obrazku widać np wizytę u ówczesnego prezydenta Iranu, którego osobiście prosili o zniszczenie państwa Izrael.ahm1-725x495.jpg

 

 

No i moje ulubione zdjęcie. Zawsze poprawia mi humor. Syjonistyczny militarysta pizga po mordzie członka Neturei Karta.

 

jew.jpg?w=496&h=338

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.