Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, Piccardo napisał:

W zasadzie nie wpadłbym na to ponieważ sam do 2019 gdzie miałem ostatnie szczepienie na boleriozę, na które dałem się namówić lekarzowi

 

Na boreliozę nie ma szczepionki - to pewnie była szczepionka przeciwko odkleszczowemu zapaleniu opon mózgowych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Imiennik Ja nie mówię o skuteczności czy sensowności tego szczepienia, tylko o tym, że z chorób odkleszczowych nie szczepi się na boreliozę,

a jedynie na odkleszczowe zapalenie opon mózgowych. Tylko post informacyjny, bez żadnej opinii, więc trochę nietrafiony ten mem.

Zwłaszcza, że jestem zdecydowanym przeciwnikiem przymusu szczepień na covid odkąd zaczęła się ta szopka, sam się nie szczepiłem

i nieraz tutaj debunkowałem oficjalne narracje heh.

 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

@Imiennik Ja nie mówię o skuteczności czy sensowności tego szczepienia, tylko o tym, że z chorób odkleszczowych nie szczepi się na boreliozę,

a jedynie na odkleszczowe zapalenie opon mózgowych. Tylko post informacyjny, bez żadnej opinii, więc trochę nietrafiony ten mem.

Zwłaszcza, że jestem zdecydowanym przeciwnikiem przymusu szczepień na covid odkąd zaczęła się ta szopka, sam się nie szczepiłem

i nieraz tutaj debunkowałem oficjalne narracje heh.

 

Tak to to mi chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.medonet.pl/koronawirus/to-musisz-wiedziec,najczestsze-objawy-zakazenia-krakenem--to-najbardziej-agresywny-wariant,artykul,98008638.html

 

Kraken to nowy ultra zakaźny podwariant koronawirusa SARS-CoV-2 Omikron.

 

Laugh GIFs | Tenor

 

 

8 godzin temu, Piccardo napisał:

Sytuacja w pracy ciekawsza, covidiotka czyli każda możliwa szpryca i szmata na gębie, już drugi raz w szpitalu i nie potrafią określić co jej się dzieje, drugi mistrz który mnie gorąco zachęcał do dziaby bo to tylko ukłucie komara teraz ma problemy z krążeniem.

Taki mi nie żal :). Niech giną. A leczyć się powinni za swoje lub niech poproszą o pomoc podobnym im idiotą.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, nowy00 said:

Gazem po oczach jak nie masz maseczki, gdzieś za granicą:

 

W USA.

Nie wiadomo jak stary jest ten film. Tam też jest teraz zima. Nie tak jak tu ale jest a gość w spodenkach czy tam szortach, i wszyscy lekko ubrani.

 

W każdym razie, nihil novi. Dwa lata temu, w Katowicach byłem i na szerokim na 5+ m chodniku wyprzedziłem dziadka,  który zaczął się na mnie drzeć  że nie mam maski. Zatkało mnie,  ale mówię mu "spokojnie dziadku, masz maskę,  jestem bezpieczny", a ten dalej swoje.  To poszedłem,  przecież nie będę się wdawał w dyskusję z covidianinem.

Myślę, że przez ten rok już ludzie zapomnieli jaka była psychoza wcześniej.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WEF wynajmuje nieszczepionych pilotów, aby latali nimi do Davos: "Bezpieczeństwo naszych członków jest priorytetem".

 

Klaus Schwab zabronił szczepionym pilotom transportowania członków Światowego Forum Ekonomicznego do i z Davos ze względu na zagrożenie bezpieczeństwa, jakie stwarzają.

Według doniesień, członkowie WEF są transportowani wyłącznie przez nieszczepionych pilotów na konferencję 2023 w Davos w Szwajcarii.

 

Według pilota Alana Dany, elity Davos wyraziły zainteresowanie zatrudnieniem nieszczepionych pilotów do latania ich podróży służbowych.

"Ci bogaci biznesmeni wymagają nieszczepionej załogi podczas swoich podróży służbowych" - dodał Dana. "Pasażerowie linii lotniczych, którzy kupili bilet, nie mają takiego luksusu".


* WEF Hires Unvaccinated Pilots To Fly Them Into Davos: “Safety of Our Members Is No. 1 Priority”
 

  • Like 2
  • Haha 7
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wrotycz napisał:

WEF wynajmuje nieszczepionych pilotów, aby latali nimi do Davos: "Bezpieczeństwo naszych członków jest priorytetem".

 

Klaus Schwab zabronił szczepionym pilotom transportowania członków Światowego Forum Ekonomicznego do i z Davos ze względu na zagrożenie bezpieczeństwa, jakie stwarzają.

Według doniesień, członkowie WEF są transportowani wyłącznie przez nieszczepionych pilotów na konferencję 2023 w Davos w Szwajcarii.

 

Według pilota Alana Dany, elity Davos wyraziły zainteresowanie zatrudnieniem nieszczepionych pilotów do latania ich podróży służbowych.

"Ci bogaci biznesmeni wymagają nieszczepionej załogi podczas swoich podróży służbowych" - dodał Dana. "Pasażerowie linii lotniczych, którzy kupili bilet, nie mają takiego luksusu".


* WEF Hires Unvaccinated Pilots To Fly Them Into Davos: “Safety of Our Members Is No. 1 Priority”
 

 

 

 

FJhPjTsWUAMblpG.jpg

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.portalsamorzadowy.pl/edukacja/w-szkolach-pojawia-sie-lekcje-o-zdrowiu,145954.html

W tak ważnej inicjatywie, pozostaje już tylko postawić pytanie - to będzie szczepienie na COVID, HPV czy pneumokoki?

 

Czy ktoś z Braci mógłby potwierdzić/zaprzeczyć, czy Państwowa Inspekcja Sanitarna, wspomniana w artykule, ma uprawnienia do dokonywania szczepień bez zgody rodziców małoletniego?

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/10/2023 at 1:23 PM, spacemarine said:

Niezwykle niebezpieczna tendencja. Ponad 12-krotnie wzrosła liczba uchylających się od obowiązkowych szczepień ochronnych w latach 2003-2021

 

A może ludzi zmądrzeli, zaczęli czytać ulotki, przestali wierzyć w ciemno przedstawicielom handlowym lekarzom? Może samoedujacja jest tu przynajmniej jedną z przyczyn?

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna "pacynka" taktownie schodzi z linii strzału :).

 

https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-premier-nowej-zelandii-podala-sie-do-dymisji-nie-ma-energii-,nId,6544106

 

Premier Nowej Zelandii Jacinda Ardern ogłosiła w czwartek swoją dymisję. Podkreśliła, że "nie ma już dość energii", by dalej rządzić.

 

W dniu 18.01.2023 o 03:16, wrotycz napisał:

WEF wynajmuje nieszczepionych pilotów, aby latali nimi do Davos: "Bezpieczeństwo naszych członków jest priorytetem"

Laugh GIFs | Tenor

 

I gdzie Ci wszyscy szczepionkowi entuzjaści? A no tak przenieśli się na front wschodni:).

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Baca1980 napisał:

Kolejna "pacynka" taktownie schodzi z linii strzału :).

 

https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-premier-nowej-zelandii-podala-sie-do-dymisji-nie-ma-energii-,nId,6544106

 

Premier Nowej Zelandii Jacinda Ardern ogłosiła w czwartek swoją dymisję. Podkreśliła, że "nie ma już dość energii", by dalej rządzić.

 

Laugh GIFs | Tenor

 

I gdzie Ci wszyscy szczepionkowi entuzjaści? A no tak przenieśli się na front wschodni:).

 

A to nie ta co waliła jointy na kamerce?

A no tak

"As a former marijuana smoker, the prime minister has plenty of company in New Zealand. But she stopped short of backing legalization in a referendum this month."

https://www.nytimes.com/2020/10/01/world/asia/jacinda-ardern-cannabis-new-zealand.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.