Skocz do zawartości

Lód z połykiem


rex91

Rekomendowane odpowiedzi

A moja nie chce polykac haha ale na twarz i na biust czy tam brzuch lubi , taka niby nie ale pozniej sie cieszy i uśmiecha więc jej sie to podoba. Mowi ze musi mieć  dzień na " L " ( tak to nazywa ) i wtedy sama robi. Jedyny minus to ze nie połyka mówi ze nigdy bo jak to tak obrzydliwe itd. Ze by jej to nie przeszlo przez gardlo i takie tam.

 Trzeba kurcze jednak zrobić swoje i tyle może sie przekona do połyku. Moze znacie jakiś sposób jak przekonać? Że bedzie mieć ładną cere może  haha

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Adrianoob napisał:

Jedyny minus to ze nie połyka mówi ze nigdy bo jak to tak obrzydliwe itd. Ze by jej to nie przeszlo przez gardlo i takie tam.

 

 

I ma kur... rację. Dla mnie to też jest obrzydliwe, a jestem facetem. Jakby laska mnie chciała pocałować po tym, jakby połknęła, to chyba bym tam puścił pawia.

Wiem, że dla was samców połykanie to symbol uległości kobiety, ale ja wcale nie dziwie się tym, które nie chcą tego robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Adrianoob napisał:

Trzeba kurcze jednak zrobić swoje i tyle może sie przekona do połyku. Moze znacie jakiś sposób jak przekonać?

To jest taka chujowa sytuacja, technicznie brak połyku albo analu to nie jest powód, żeby

zerwać, ale z drugiej strony zaakceptować, że twoje najskrytsze fantazje nigdy nie zostaną

zaspokojone, to strasznie beznadziejne uczucie.. Nie do końca, da się wybronić z argumentu, że jesteś płytki.

 

Ale zawsze można by wytłumaczyć kobiecie, żeby zrozumiała jak to jest, jak ktoś nie zaspokaja twoich podstawowych

potrzeb, oczywiście zakładając, że fantazje są podstawowymi potrzebami, nie o samym chlebie człowiek żyje..

Powiedzieć, że "wyobraź sobie, że jesteśmy razem, ale nie chce Cię nigdy przytulić. Możesz robić wszystko, ale nigdy jej nie przytulisz."

Czy było by jej wtedy miło? Czy nie zastanawiała by się, czy to źle, albo dlaczego on tego nie chce dla mnie zrobić?

 

Tak na szybko znalazłem na necie, niektóre nawet da się wykorzystać.

Połykanie spermy - zalety i wady

Zalety:

1. W ten sposób pokażesz partnerowi, że w pełni go akceptujesz.
2. Spełnisz jedną z jego największych seksualnych zachcianek.
3. Nasienie zawiera w sobie pozytywne dla organizmu enzymy, witaminy i białko.
4. W spermie zawarte są również hormony, które zdaniem niektórych specjalistów wpływają na lepsze samopoczucie.
5. Obecny w nasieniu testosteron zwiększa kobiece libido.
6. Regularne połykanie spermy ma zabezpieczać przed osteoporozą.
7. U ciężarnych kobiet obniża ciśnienie matki, jak i rozwijającego się w łonie dziecka.
8. Zawarta w ejakulacie spermidyna spowalnia procesy starzenia.
9. Uważa się, że nasienie działa na niektóre kobiety niczym antydepresant.
10. Urozmaica życie seksualne.

 

6 minut temu, verde napisał:

I ma kur... rację. Dla mnie to też jest obrzydliwe

Można się przyzwyczaić. A mineta też jest dla Ciebie obrzydliwa? No tak to jest, że mężczyzna ma swoje soki,

kobieta swoje..

Edytowane przez StatusQuo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, Adrianoob said:

Moze znacie jakiś sposób jak przekonać? Że bedzie mieć ładną cere może  haha

 

Na poprawę smaku nasienia warto stosować sok anansowy przy jednoczesnym unikaniu alkoholu. Jak Pani spróbuje takiego smaku może nabrać ochoty. Sprawdzone i potwierdzone przez Kobiety. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2020 o 20:25, rex91 napisał:

Panowie, czy Wasze żony/narzeczone/dziewczyny robią Wam loda z połykiem albo przynajmniej pozwalają kończyć w ustach? 

Nie każda to lubi, polubi, jak zrezygnujesz z alkoholu i zaczniesz jeść dużo ananasów :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, verde napisał:

Dla mnie to też jest obrzydliwe, a jestem facetem. Jakby laska mnie chciała pocałować po tym, jakby połknęła, to chyba bym tam puścił pawia

Co kto lubi i jakie ma podejście, ja nie mam z tym żadnych problemów aby laska prosto po połyku mnie całowała, ba mało tego nawet sam to robię bo mnie kręci mój smak w jej ustach, a później po niespełna godzince podczas pocałunków ewidentnie czuć jej nasieniem z ust i to też jest dla mnie fajne i podniecające.

 

A teraz postaw się na miejscu laski nie do końca to lubi ale robi to aby sprawić przyjemność partnerowi a on po ją odtrąca i nie chce jej nawet pocałować, słabe trochę.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2020 o 20:25, rex91 napisał:

Panowie, czy Wasze żony/narzeczone/dziewczyny robią Wam loda z połykiem albo przynajmniej pozwalają kończyć w ustach? 

Robią z połyskiem.

 

20 minut temu, MaxMen napisał:

ja nie mam z tym żadnych problemów aby laska prosto po połyku mnie całowała, ba mało tego nawet sam to robię bo mnie kręci mój smak w jej ustach, a później po niespełna godzince podczas pocałunków ewidentnie czuć jej nasieniem z ust i to też jest dla mnie fajne i podniecające.

@Analconda 

 

PlushPowerfulBlackfly-size_restricted.gi

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2020 o 06:31, Jorgen Svensson napisał:

Nigdy nie pytaj czy coś możesz, tylko rób, najwyżej dostaniesz w ryj. 

Złote słowa. Też stosuje tą zasadę i się sprawdza. 

17 godzin temu, verde napisał:

I ma kur... rację. Dla mnie to też jest obrzydliwe, a jestem facetem. Jakby laska mnie chciała pocałować po tym, jakby połknęła, to chyba bym tam puścił pawia.

Wiem, że dla was samców połykanie to symbol uległości kobiety, ale ja wcale nie dziwie się tym, które nie chcą tego robić.

Bzdury. Trzeba wiedzieć jak się do tego zabrać. Najprostszy sposób żeby Pannę przekonać do połykania to za pierwszym razem jak się zdecyduje albo facet o dym zdecyduje to jej się spuścić głęboko w gardle. Tam już nie ma kubków smakowych i panna po prostu nie czuje żadnego smaku po prostu musi przełknąć i się nie zakrztusić. Ot i cała filozofia. Rysunek poglądowy..

Znalezione obrazy dla zapytania: kubki smakowe języka

16 godzin temu, Lexmark82 napisał:

Na poprawę smaku nasienia warto stosować sok anansowy przy jednoczesnym unikaniu alkoholu. Jak Pani spróbuje takiego smaku może nabrać ochoty. Sprawdzone i potwierdzone przez Kobiety. 

Potwierdzam. Laski od razu wyczuwają poprawę smaku. Zresztą niektóre to po prostu lubią i jak ktoś pisał domagają się. Mam taką jak to mówie "sąsiadkę" mieszkającą w sąsiedniej wsi, która raz na czas do mnie wpada. Ostatnio jak jej powiedziałem że mam ochotę na bzykanie bo już mnie jaja bolą, to ona wyszczebiotała super, ale będę miała extra lodzika do połknięcia. W drugą stronę też to działa. Miałem kiedyś laskę która piła bardzo dużo kawy - nawet 10 kubków dziennie. Jej cipka miała posmak kawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.