Skocz do zawartości

Miało być pięknie


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Lubię seks z kobietami napisał:

co Ci baba może zrobić, jak nie masz z nią żadnego papierka, chłopie?

Hehe.

2 minuty temu, Lubię seks z kobietami napisał:

Wy macie chyba coś z głową Panowie :D

Nom, całe forum, serdecznie pozdrawiam, nie ruchający wszystkiego co się rusza ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Turop napisał:

Nom, całe forum, serdecznie pozdrawiam, nie ruchający wszystkiego co się rusza ??

Chłopie, jak laska jest brzydka, to nie ruchaj, ale jak to fajna dupa, to co Ty jesteś jakiś nienormalny, żeby nie ruchać? Bo co ona Ci zrobi? Podpisywałeś z nią coś? ślub z nią masz, dzieci, alimenty? No nie, no to co Ci w ogóle odjebało, że myślisz o jakiejś ucieczce. Chłopie - masz seks i obiadki to korzystaj. Pani zachce Ci organizować czas, manipulować albo pieniędzy - to podziękuj.

Co Ty się kurwa od razu zakochasz, że się boisz, że nie będziesz jej mógł odmówić? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baelish napisał:

Cipa, najcenniejsze dobro tego świata, cenniejsza niż złoto, niektórzy podobno przyrównują do miliona dolarów ? 

Słabo czytasz ze zrozumieniem.

 

Jak Ci za darmo dają pieniądze, to odmówisz? To, że Pani będzie chciała zwrotu swojego wkładu nie zmienia faktu, że nie masz z nią żadnej umowy. Co ona Ci może chłopie zrobić? Ruchaj i się ciesz, że masz fajną dupę, a nie jakieś ucieczki, co ja czytam, to jak opowieści 15-latków. Ty, a może Ty się boisz tej kobitki? Może ona Cię zbije? Bo poważnie jakbym czytał pryszczatego 15-latka którego kobiety biją :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baelish napisał:

@Lubię seks z kobietamiTo ja też mam ruchać pannę, z którą mieszka @Turop? To się robi co raz bardziej skomplikowane.

Jeśliby byli w związku nie, jeśliby nie byli - tak.

 

Nie ma nic złego w tym, że @Turop będzie Pannę ruchał jak ta daje dupy. Przecież jeśli ona będzie chciała zwrotu kosztów w dwukrotności, to oznacza, że będzie chciała go oszukać, czyli on nie zrobi nic złego wtedy odchodząc.

 

Zupełnie nie rozumiem tych dziwnych problemów. Chłopie, młody jesteś, masz możliwość seksu z fajną laską, a Ty zamiast korzystać, to uciekasz jak pryszczaty 15-latek przestraszony kobiet.

Co ja kurwa czytam w ogóle. Póki nic nie podpisywałeś to ruchaj i tyle.

 

Panowie pomoooocy, kobieta mi gotuje i daje seks, na pewno chce mnie oszukać! Pomooooocyyyy!!!

 

Jak to nawet wygląda ze strony zewnętrznego usera. Tak jakbym czytał chorych na głowę albo obłąkanych :D

Edytowane przez Lubię seks z kobietami
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie dzieje póki co . Mieszkaj nie masz zobowiązań . Poszedłeś od mamy mieszkasz z panną nie długo pójdziesz na swoje ciesz się chwilą . Na swoim skończą się dziecinada albo weźmiesz na barki albo nie . Teraz masz luźny schemat , baw się do póki możesz korzystaj z tego co jest może jeszcze z tą panna pójdziesz do Twojego mieszkania . Nie rozkminiaj za dużo nic się nie dzieje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lubię seks z kobietami napisał:

Panowie pomoooocy, kobieta mi gotuje i daje seks, na pewno chce mnie oszukać! Pomooooocyyyy!!!

Nie, mieszkałem już z Panną i wiem co to podział obowiązków, to jest nadnaturalny stan, to jak by facet był skrajnym białym rycerzem, są normy w relacji, tutaj jest za dużo kobiety, a większość rzeczy robiona na pokaz, jak nie zrozumiałeś po pierwszych paru odpowiedziach, to raczej nie mamy o czym pisać. 

6 minut temu, Lubię seks z kobietami napisał:

Jak to nawet wygląda ze strony zewnętrznego usera. Tak jakbym czytał chorych na głowę albo obłąkanych :D

Jak będą mieli iloraz inteligencji równy twojemu, to wtedy tak, nic nie zrozumieją z tego co czytają :D:D

@BaelishA ja mam 2 for me ?

Edytowane przez Turop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech moderacja zrobi z tym trollem porządek. Rejestracja w sobotę i takie farmazony wypisuje, że trolling jak nic.

Masz rację Turop - jak czujesz, że panna coś kombinuje, to ja bym nawet w gumie nie próbował walić. Różnie to bywa z tymi gumami, a jakbyś się wpieprzył w dziecko to byłoby nieciekawie. W te tabletki, że bierze przy Tobie też bym nie wierzył. Ty idziesz do łazienki wziąć prysznic, a ona chafta szybkiego i masz tabletkę w systemie kanalizacji. Potem pakujesz tankujesz ją w nocy do pełna, a po kilku tygodniach - "Miś! Nie wiem jakim cudem, ale jestem w ciąży! Cieszysz się prawda?". :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Turop napisał:

Nie, mieszkałem już z Panną i wiem co to podział obowiązków, to jest nadnaturalny stan, to jak by facet był skrajnych białym rycerzem, są normy w relacji, tutaj jest za dużo kobiety, a większość rzeczy robiona na pokaz, jak nie zrozumiałeś po pierwszych paru odpowiedziach, to raczej nie mamy o czym pisać. 

No ale co z tego, że na pokaz? I co ona Ci chce niby zrobić? No stara się na początku relacji, tak bywa. Chłopie, może jeszcze zapytaj jak to możliwe, że żyjesz na tym świecie? A może Twoja matka też zastosowała tajemną manipulację kobiet na Twoim ojcu?  W ogóle to zauważ, że istniały wcześniejsze pokolenia. Tutaj też kobiety musiały użyć tej tajemnej manipulacji samca i rodzić dzieci!

Pany! Manipulacja! manipulacja!

 

Co ja czytam, chłopaku. Może schowaj się do kanału, tam Cię nie znajdzie i nie zmanipuluje :D

 

@Shibki kurwa chłopaku, na litość Boską - KONDOMY. Słyszał takie słowo? Jak Ci daje dupy to zakładaj kondoma i ruchaj.

Ale w sumie już nic nie doradzam. Masz rację - schowaj się przed nią w kanale i tam pamiętaj: no fap i medytacja. :D

Edytowane przez Lubię seks z kobietami
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ShibkiJadę w gumie, nie ufam tabletka, ale autentycznie, pomimo gum, przy mnie łyka tabsy bo wie, że za dziećmi nie bardzo hehe.

3 minuty temu, Lubię seks z kobietami napisał:

Może schowaj się do kanału, tam Cię nie znajdzie i nie zmanipuluje :D

Za mało miejsca, chciałem tam zejść dzisiaj , ale już tam siedziałeś, znudzi mi się to ją tam wyślę do Cb :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z gumą uważaj też, bo mogą pękać, zsuwać się. Panna może majstrować przy nich jak trzymasz gdzieś gdzie ma dostęp. Poza tym były przypadki, że kobiety chcące udupić gościa na dziecko -  wyjmowały kondoma ze śmieci i sobie aplikowały. Jeżeli już używasz to koniecznie sam spuszczaj potem w kiblu. Ostatnio miałem spotkanie w lesie z jedną nimfą i po wszystkim wyrzuciłem gumkę przez okno w samochodzie. Odwiozłem pannę, bo blisko mieszkała ( jakieś 400m od miejsca "spotkania") Pojechałem do domu, ale po kilku km coś mnie tknęło. Nawróciłem i pojechałem na miejsce, a ta już spacerowała w pobliżu. Pytam co ty tu szukasz? "Miś byłam cała czerwona i nie chciałam się w domu pokazywać, więc poszłam na spacer." Tak jasne o 2 w nocy spacer do lasu, haha. Odwiozłem po raz drugi, wróciłem na miejsce schadzki i zabrałem fanty. Dodam, że od dłuższego czasu podejrzewałem, że chce mnie wkręcić w dziecko. Już się nie spotykamy... :D

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś tu nie kumam:

3 hours ago, Turop said:

na spłatę mojego kredytu mieszkaniowego, brakowało mi 3 tysiące, które mi pożyczyła

czyli masz swoje mieszkanie czy nie masz?

 

A jeśli chodzi o pożyczkę, to spłacasz i tyle. Nie ożeniłeś się z nią to nie może ci nic zabrać ale jeśli u niej mieszkasz to może sobie rościć prawo (zresztą słusznie) do czynszu, bądź ekwiwalentu. Więc to tez będziesz musiał zapłacić i pokwitowanie wziąć jeśli faktycznie coś sobie przybiera do głowy.

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, wrotycz napisał:

rościć prawo (zresztą słusznie) do czynszu, bądź ekwiwalentu.

Wynajmuje mieszkanie, place jej za połowę wynajmu, po równo, do kiedy  będę mieszkać, nie mieszkam u niej za darmo :)

16 minut temu, wrotycz napisał:

czyli masz swoje mieszkanie czy nie masz?

Mam, kupiłem okazyjnie, ale pod warunkiem, że do danego miesiąca będzie tam jeszcze ktoś mieszkać, dlatego mam, ale do końca roku praktycznie nie mogę skorzystać. 

Edytowane przez Turop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, wrotycz napisał:

Skoro nie możesz korzystać to musi faktycznie być okazja, bo to tak samo kosztuje.

Lokatorzy płacą mi podobna kwotę do tej, którą teraz dołożę koleżance, także u niej miał bym za darmo, jak policzymy połowę za mieszkanie, że płaci ona i połowę ja :) Mieszkanie warte około 100, kupiłem za 50, myślę , że to okazja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona ci nic (mieszkania) nie zabierze. Ale co się z nią powqr**sz to twoje.

Spłać pożyczkę, weź pokwitowanie, a na (ewentualne) pytanie "nie ufasz mi?" odpowiedz "to jest własnie dowód zaufania".

Mam nadzieję, że czynsz jej płacisz przez bank, inaczej za każdym razem pokwitowanie. Ewentualne wycieczki na temat braku zaufania jw.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no to już wiem o co chodzi, spokojnie spłać pożyczkę na wszystko kwity i jest ok. Co do pani no to jej motywy są oczywiste, kawaler do wzięcia z własnym mieszkaniem. 
Pani ma nadzieję, że ona również zamieszka z tobą w twoim mieszkaniu :), nic nadzwyczajnego się nie dzieje ale jedno co mogłeś określić to swoje własne plany względem Pani i swoich planów mieszkaniowych.
Bo teraz sobie pewnie wkręciła, że zamieszkacie razem w końcu ona ci wspaniałomyślnie pomogła! I tak o ciebie dba.
Ty nazywasz ją przyjaciółką ale teraz pytanie czy ona ciebie tak postrzega, pewnie nie bardzo.

Trochę słabo to wyszło, teraz mam pytanie do ciebie co planujesz zrobić? Bo wątpię byś chciał panią zakwaterować u siebie. Licz się z tym, że w momencie w którym ona się dowie, że inwestycja idzie w diabły to będzie koniec relacji.

Edytowane przez Reflux
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Sundance Kid napisał:

Z powodu jakiejś szczególnej "przyjaźni", która was łączy? ?

Hehe hehe, niee, z prozaicznego powodu "żeby było jej taniej",  wynajmuje mieszkanie, za które płaci połowę kwoty, odciążenie na pół roku połowa kwoty to spory zastrzyl gotówki dla niej, nie myślałem o pobudkach typu "złapie go na coś", myślałem tylko o tym, że zależy jej na kasie. 

 

 

20 minut temu, Reflux napisał:

Trochę słabo to wyszło, teraz mam pytanie do ciebie co planujesz zrobić?

Lubie niezależność, lubię być sam, mam planu związane z jakąś tam kariera, potrzebuję na to środków pieniężnych i przedewzystkim czasu, nie będę miał czas na zakładanie rodziny, pójdę sam mieszkać i wtedy pewnie zerwe kontakt do końca, narazie jak jej splace kasę, zobaczę ile miesięcy zostanie do zwolnienia mojego lokum, jak to będzie miesiąc, to nic nie wynajme, zagram kartą pod tytułem "nie wiem co czuje", czy coś takiego, nie jest zła sytuacja bo się nic nie dzieje, poprostu przerosły mnie jej oczekiwania względem tego zdarzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.