Skocz do zawartości

Siemanko Wszystkim


Arwidox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zgromadzonych, trafiłem tu drogą okrężną przez inne forum dotyczące związków. Wiadomo pierwszy związek w który się zaangażowałem ( mam 19 lat ) i pierwsze problemy biorące się totalnie z dupy. Kroczek po kroczku czytając różne tematy na różnych forach trafiłem tutaj. Cała sytuacja miała miejsce około 2 miesięcy temu, od tego czasu regularnie czytam forum i felietony Marka.

Wszystko wpajane mi podczas procesu wychowawczego , wszelkiej maści syf ( dotyczący relacji damsko - męskich ) którym byłem zalewany z każdej strony okazał się gówno warty.

Moje przywitanie jest także podziękowaniem za wszystkie felietony i posty który otwarły mi oczy. Staram się stosować do rad i  wywodów dotyczących samodoskonalenia się i relacji z kobietami ( jeśli tak można nazwać moje rówieśniczki  :D )

 

 

 

Dzięki wam wielkie  i pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arwidoxie witaj nam, niechaj żyje wolny stan

Panie poznasz, gwarantuję

Życie zyskasz, obiecuję

 

Felietony czytaj bracie

Bo bez tego głowę stracisz

Kiedy trzeba pomożemy

 

Z drugiej strony ukarzemy

Czytaj tutaj i się ucz

Abyś panie wygrać mógł

 

:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry kolego

 

Zazdraszczam, że możesz sobie przyswoić bezcenną wiedzę. Wiedzę, która może Ciebie uratować przed pytaniem, które po 20 latach małżeństwa lubię sobie zadawać: " Co ja w tej k..ie mogłem widzieć?"  

 

Pytanie oczywiście jest retoryczne.  Wiadomo, że waginę. Czytaj, ucz się, a może unikniesz pojebanych kobiet i porąbanych związków.      

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.