Skocz do zawartości

Co Jaruś robi z szczeniakami?


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ukrywam, że jestem fanem serialu dokumentalnego o perypetiach damsko - męskich "Chłopaki do wzięcia".

Tam też zafascynowała mnie wielka osobowość Jarka (Jarusia) M., ma on również swój kanał na YT.

W każdym razie - zmierzając do sedna - co on kurła robi z tymi szczeniakami?

Oglądałem go jakiś czas i przez ten krótki okres czasu, miał przynajmniej ze 2 szczeniaki, teraz ma chyba 3 ?


Czy on je kurła zjada? Czy ki czort?

@Dworzanin.Herzoga może będziesz w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Quo Vadis? napisał:

Czy on je kurła zjada? Czy ki czort?

@Dworzanin.Herzoga może będziesz w temacie.

 

Niestety, ale z chłopaków do wzięcia działających na yt kojarzę tylko przystojnego playboya Krzysztofa Kononowicza, ewentualnie nielichego parobka ze Strzegomian. ?

A ten program tylko ogólnie kojarzę, widziałem tylko urywki w przeszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem jak można w ogóle to oglądać. 

Dla mnie jest to niemoralne... 

Naśmiewanie się z ludzi, którzy są lekko upośledzeni.

Myślę, że mamy tu do czynienia z jakąś chorą satysfakcją - jestem lepszy, bo siedzę w wygodnym fotelu i naśmiewam się z patologii. Nie wyglądam jak większość tam osób, nie zaciągam, nie jestem gruby/gruba, itp. Itd. 

 

Żenua. Dla mnie nigdy nie było to śmieszne. 

A wręcz szkoda mi osób, które to oglądają i komentują. Są płytkie i gorsze od osób, które tam w ogóle występują. 

W jakim ja świecie żyję, że zarabia się na ośmieszaniu innych ludzi. 

 

Edytowane przez JudgeMe
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, JudgeMe napisał:

W jakim ja świecie żyję, że zarabia się na ośmieszaniu innych ludzi. 

Jedni oglądają US17, inni oglądają jakieś inne patostreamy, etc.

Nic z tym nie zrobisz a oni też tego za darmo nie robią :)

 

1 minutę temu, JudgeMe napisał:

Żenua. Dla mnie nigdy nie było to śmieszne. 

To nie jest komedia, tylko tragikomedia. W każdym razie jest to dosyć ciekawe, bo prezentuje przekrój społeczeństwa na pewnym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to z tego co wiem:

 

-Rysia zapuszkowali bo nie płacił alimentów (zapłodnił tę panią ze zdjęcia @Quo Vadis? powyżej) i za próbę wyłudzenia pożyczki w banku. 

-kolejny bohater też poszedł po pudła (albo i nie) za próbę zgwałcenia własnej babci

https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/bohater-chlopakow-do-wziecia-lukasz-l-skazany-probowal-zgwalcic-wlasna-babcie/dx4jf5g

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cst9191 Tak, to prawda.

Mnie zastanawia naprawdę, czy ten Jarek nie wywala tych szczeniaków jak mu się znudzą.. i nie bierze kolejnych.

Nie wiem czy i @Marek Kotoński w jakiejś audycji o tym nie wspominał ale coś mi się obiło gdzieś o uszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, JudgeMe said:

Ja nie rozumiem jak można w ogóle to oglądać. 

Dla mnie jest to niemoralne... 

Naśmiewanie się z ludzi, którzy są lekko upośledzeni.

Myślę, że mamy tu do czynienia z jakąś chorą satysfakcją - jestem lepszy, bo siedzę w wygodnym fotelu i naśmiewam się z patologii. Nie wyglądam jak większość tam osób, nie zaciągam, nie jestem gruby/gruba, itp. Itd. 

 

Żenua. Dla mnie nigdy nie było to śmieszne. 

A wręcz szkoda mnie osób, które to oglądają i komentują. Są płytkie i gorsze od osób, które tam w ogóle występują. 

W jakim ja świecie żyję, że zarabia się na ośmieszaniu innych ludzi. 

 

Projektujesz swoje własne odczucia na innych. Ja oglądam to bo jest to dla mnie ciekawe z socjologicznego punktu widzenia. Obserwuje jak ludzie żyją, jak rozumieją świat który ich otacza. Co myślą w ogóle o rzeczywistości, związkach, płci przeciwnej. Zgadzam się z tym, że można oglądać ten serial po to żeby się dowartościować, albo pośmiać z plebsu, ale nie wkładaj wszystkich do jednego wora. Zwłaszcza, że byli tam ludzie nie tylko upośledzeni, ale również typu cwaniaków, trochę patologi, wszystkiego po trochu.

 

W jednym z ostatnich odcinków kobieta prowadząca biuro matrymonialne rzucała perły black pillowe. "Część pań chce tylko wykorzystać kogoś, żeby jej np zrobił remont" "Jedną panią interesowało tylko to żeby pan był mobilny" itd etc. Kto ma uszy do słuchania niech słucha.

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Quo Vadis? napisał:

 

@Boromir U mnie działa normalnie, spróbuj może jeszcze na telefonie odpalić, możesz iplę na smartfona ściągnąć :)

Na telefonie działa. Dużo fajnych ludzi, pokazana jest bieda na prowincji, gdyby żyli w innym środowisku, mieliby dobrze płatną prace, inaczej by funkcjonowali,  a nasz rząd wpuszcza muslimów, emigrację zarobkową do Polski, bo Polakom już za bardzo nie chcę się pracować za 2500 góra 3500 złotych na rękę, zamiast zadbać o Polaków, ludzi, którzy wyemigrowali, repatriantów, Polonie w Brazylii, Rumunii, Kazachstanie. DRAMAT

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Quo Vadis? napisał:

nie jest komedia, tylko tragikomedia. W każdym razie jest to dosyć ciekawe, bo prezentuje przekrój społeczeństwa na pewnym poziomie

Wiesz. Nigdy mnie nie bawiło patrzenie na ludzi, którzy się kompromitują... 

I tak było od zawsze. Odkąd pamiętam, zawsze mnie to wewnętrznie bolało, że ktoś się naśmiewa z kogoś tylko dlatego, że w swoim mniemaniu uważa się za lepszego. 

A tak naprawdę to jest totalnym skurwielem. Nie cierpię takich ludzi. 

 

3 minuty temu, Quo Vadis? napisał:

Nic z tym nie zrobisz a oni też tego za darmo nie robią :)

 

Oni prowadzą swój tryb życia, zwyczajny. 

Nie wiedzą, że to z nich cała Polska ma bekę. Tak, jak napisałam wyżej. Oni są lekko upośledzeni. Społecznie. Mentalnie. Fizycznie. 

To widać.

Trzeba im pomóc.

A telewizja zarabia na tym ich upośledzeniu... To jest ludzka tragedia. Upadek. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, JudgeMe napisał:

Oni są lekko upośledzeni. Społecznie. Mentalnie. Fizycznie.

Nie zgodzę się, nie wszyscy, choć znaczna część tak.

1 minutę temu, JudgeMe napisał:

ktoś się naśmiewa z kogoś tylko dlatego, że w swoim mniemaniu uważa się za lepszego.

Osobiście nie czuję się od nich lepszy, wiem, że gdybym nie miał tej wiedzy, którą mam z książek czy audycji, to gadałbym podobne kocopoły co oni.

Miałem po prostu więcej szczęścia, że urodziłem się i wychowałem wśród innych ludzi, choć miałem okres w życiu, że takich jak tych w serialu miałem za sąsiadów ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Quo Vadis? napisał:

Mnie zastanawia naprawdę, czy ten Jarek nie wywala tych szczeniaków jak mu się znudzą.. i nie bierze kolejnych.

W jednym z odcinków mówił chyba że pies mu zdechł.

 

EDIT: albo pali tymi psami w piecu. Richard Kuklinski też w ten sposób zaczynał :D

Edytowane przez cst9191
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Miraculo napisał:

własne odczucia na innych. Ja oglądam to bo jest to dla mnie ciekawe z socjologicznego punktu widzenia. Ob

Nie wycieraj sobie teraz gęby kulturą... 

 

9 minut temu, Miraculo napisał:

rzucała perły black pillowe. "Część pań chce tylko wykorzystać kogoś, żeby jej np zrobił remont" "Je

Doszukujesz się głębi tam, gdzie jej nie ma. Jak w większości rzeczy do których dorabia się filozofię.

 

Nie przekonałeś mnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś znalazłem, na wykopie piszą:

Wiaderny85_NPKGbIYFCV,q40.jpg

@KoN1K: właśnie oglądam nowy filmik tego idioty i widzę,że ma nowego.Ten dureń co chwilę bierze nowego psa i jak mu się znudzi oddaje do schroniska.
Powinni mu sądownie zakazać posiadania zwierząt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, JudgeMe said:

Nie wycieraj sobie teraz gęby kulturą... 

 

Doszukujesz się głębi tam, gdzie jej nie ma. Jak w większości rzeczy do których dorabia się filozofię.

 

Nie przekonałeś mnie. 

Socjologia to nauka a nie kultura. To, że Ty czegoś nie dostrzegasz nie znaczy, że czegoś tam nie ma. EOT z mojej strony i nie interesuje mnie czy Cię przekonałem czy nie.

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.