Skocz do zawartości

Cześć!


Oskar

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć nazywam się Oskar, mam 19 lat.Na początku czerwca kolega podesłał mi link do artykułu ze strony samczeruno.Byłem wtedy w 5-miesięcznym związku.Mimo początkowego sceptycznego podejścia do tematu, zacząłem zgłębiać temat zwiazków coraz bardziej , trafiłem na forum.Bardzo zaimponował mi wysoki poziom metoryczny jaki tu prezentujecie.Opisywane przez was sposoby działania kobiet, ich manipulacje zacząłem zauważać u swojej partnerki.Również jej przeszłe zachowania które były dla mnie swego czasu ZUPEŁNIE nie logiczne stawały sie teraz coraz bardziej zrozumiałe.Zauważyłem, że inwestuję w nią bardzo dużo dostając bardzo mało w zamian.Dodam, że dziewczyna dla mnie była 10/10 z wyglądu.W końcu po mocnym uświadomieniu sobie jaki byłem głupi i jak bardzo zmanipulowany, zerwałem z nią.Dziewczyna była w szoku.Przez kilka pierwszych tygodni próbowała dać mi do zrozumienia "jak bardzo mnie nie potrzebuje" ale gdy byłem niezłomny zmieniła taktyke.Zaczęła być bardzoo miła, mówiła mi jak bardzoo za mną tęskni, jak bardzoo mnie potrzebuje, jak mocno mnie kocha.padło kilka razy stwierdzenie, że jestem jej największą miłością i dopiero teraz poczuła , ze to jednak była "PRAWDZIWA miłość".Ale gdy nadal byłem niezłomny i powiedziałem jej wprost, że "Nie ma ŻADNYCH szans na cokolwiek między nami" w koncu dałą mi spokój :) To tak na szybko.Dziękuje wam bardzo za stworzenie tego miejsca.P.S tak, tak regulamin przeczytany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.