Skocz do zawartości

Bracia, sięgajcie po Azjatki!


Rekomendowane odpowiedzi

Najpiękniejsze są kobiety posiadające domyślnie cerę białą. Zauważyłem, że im jest ciemniejsza, tym zazwyczaj większy nos i brzydsze włosy. Zwróćcie uwagę, że czarnoskórzy ludzie wyglądem czaszki przypominają homo erectus, natomiast Ci o kolorze żółtym i miedzianym - neandertalczyków.

 

Oczywiście są to tylko moje osobiste wnioski i preferencje, prawdopodobnie podyktowane tym, że generalnie jako ludziom podobają nam się bardziej podobni do nas samych.

 

Edytowane przez goryl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

@Colemanka

Nie wiem, poszedł sobie z kilkoma innymi na znak protestu. Albo nie ma czasu i handluje ludźmi, kto tam ich wie :P

 

Niestety ani jedno ani drugie. 

 

@Colemanka Widziałam Mirków na żywe oczy, jego kobieta jest dużo  atrakcyjniejsza od tych wrzuconych. ?

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, sobol napisał:

Jedno życie! Nie musi tak wyglądać!

A nie lepiej na latynoski, latynoską też podobają się biali faceci :0 Np. W Kolumbii, Wenezueli. Tam nie ma białych facetów, w szczególności blondynów z niebieskimi oczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.07.2020 o 14:32, sobol napisał:

Podobno w Chinach jest normą, że kobiety szukają mężów z Europy, także z Polski.

Coś ci się pomyliło Arch. Flilipinki, Tajki, Indonezyjki, rzeczywiście polecą na Europejczyka. Chinki natomiast nie różnią się od roszczeniowych i zepsutych Polek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.