Skocz do zawartości

Dotyczy: Kobiety z jakich krajów Wam się najbardziej podobają?


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za wspomnienie. W moim guście są drobne kobiety. Wspomniałem o szwedkach poniewaz ich lekkość w kontaktach i delikatność mnie urzekła. 

1 godzinę temu, melody napisał:

Nigdy specjalnie się nad tym nie zastanawiałam. Sama jestem totalnym miksem urodowym.

 

Jeśli mowa o mężczyznach - koreańczycy.

Jak to dobrze usłyszeć! Zawsze jestem najbledsza w towarzystwie ("słabo ci?" "co ty taka blada" "opal się!") ?

Korea fantastyczny kraj i ludzie wydają się bardzo przyjaźni 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KrólowaŁabędzi napisał:

 Ciekawy wątek utworzył brat @Ignac, jestem ciekawa jak się rozwinie i jakie preferencje mają siostry. 

 

Ode mnie: Ameryka Pł. (rdzenni Amerykanie), Japonia, Chiny, Korea, Wietnam, Filipiny, Hong Kong. 

Ponoć Koreańczycy to mega ciacha 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy, zdecydowanie ?, no i wszyscy Słowianie po prostu.
 

Ale ciekawią mnie wizualnie, nie wiem jak to ująć, bo nie chodzi o atrakcyjność fizyczna, osoby czarnoskóre z mocno ciemna karnacja. Wiem jak to brzmi ale mówię szczerze. 

 

A jeśli chodzi o kobiety to hinduski, podoba mi się ich ciemniejsza karnacja i ciemne włosy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, rentjer napisał:

Ciebie to i ja lubię. Niegłupio piszesz, a podczytuję Cię od jakiegoś czasu trochę.

 

Ale bliżej Ci do setki niż do dwudziestki, więc sama rozumiesz, Nic z tego.

Haha.  No i wywiązał się związek międzypokoleniowy   cała społeczność - mam nadzieje - zyczy wam szczęśliwego pożycia.  Oby on okazał się czadem a ona super łaską . Powodzenia

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Ignac napisał:

Haha.  No i wywiązał się związek międzypokoleniowy   cała społeczność - mam nadzieje - zyczy wam szczęśliwego pożycia.  Oby on okazał się czadem a ona super łaską . Powodzenia

Ale misiu kolorowy, co Ty tu próbujesz insynuować?

 

Dziewczyna prawdopodobnie kojarzy krucjatę Napoleona na Moskwę z gazet, a Ty mnie tu chcesz z taką wyswatać? Królu złoty, odstaw te leszki bezalkoholowe i kładź się spać, a nie tu takie pierdy piszesz.

Edytowane przez rentjer
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, dla Francuskiej kobiety z klasą ciałem i klasą ubraniem, w stylu  " Bątą sirwuple"  jestem w stanie często nawet trochę powalczyć.

 

Do dziś mi staje dęba konar rozkoszy, jak pomyślę o tych Francuzkach  z  Paryskich butików na Polach Elizejskich - Ta klasa, ten smak, to wyuzdanie, ta pełnia kobiecości.

 

A wiem o czym mówię, gdyż miałem okazję w wieku 13-14 lat mieszkać przez kilka miesięcy w Paryżu.

 

Do dziś wspominam ten okres  wręcz mistycznie.

 

Polki nie mają kompletnie podjazdu.

 

Ale się rozmarzyłem.

 

Dobrej nocy wszystkim.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też dołożę cegiełkę. Ukrainkę kiedyś poznałem na basenie. Jej akcent mi się tak podobał, że mógłbym jej długo słuchać. Dobrze mówiła po PL.

 

Dodatkowo one się potrafią na prawdę nieźle odpierdolić. Ale na Chreszczatyk to już przeginają. Jakoś na ulicach nie widuję tego stylu z rezerwatu co tu jest prezentowany. A jeszcze wyczaiłem, że ona taka uduchowiona była, że z nią picie herbaty to była wielka ceremonia. Potrafi nadmuchać najprostszą rzecz, jakby to było niewiadomo co. Fajna sprawa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, RENGERS napisał:

dla Francuskiej kobiety z klasą ciałem i klasą ubraniem, w stylu  " Bątą sirwuple"

Daj spokój, mieliśmy w LO wycieczkę właśnie Francuzek, Włoszek i Niemek i z tych 3 nacji podobała mi się tylko Niemka.

Co prawda lubię kobiety z mniejszym biustem, ale na pewno nie płaskie deski to ta mimo dużych piersi miała też takie kształty i ciemne włosy ze te duże cyce bym ścierpiał.

Niestety ale papierosów już nie ścierpiałem bo kopciła jak lokomotywa. 

Ale może fajnych Francuzek nie widziałem poza tymi które przyjechały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MalVina napisał:

Ciekawe komu zapłacił za ten tytuł ?

Wrzuciłam sobie gościa w gugla i gdzieś wyczytalam, że saudyjska komisja ds. Promocji Cnoty i Zapobiegania Rozpuście, chciała wyrzucić go z kraju z obawy, że kobiety mogłyby oszaleć na jego punkcie. 

Czyżby obawiali się zbiorowej masturbacji? ? 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pankoneser napisał:

Dodatkowo one się potrafią na prawdę nieźle odpierdolić. Ale na Chreszczatyk to już przeginają. Jakoś na ulicach nie widuję tego stylu z rezerwatu co tu jest prezentowany. A jeszcze wyczaiłem, że ona taka uduchowiona była, że z nią picie herbaty to była wielka ceremonia. Potrafi nadmuchać najprostszą rzecz, jakby to było niewiadomo co. Fajna sprawa.

Musisz się przyjechać do większych miast. Ja widuje takich dużo. 
 

Ale może tez to kwestia nie tylko miasta ale tez otoczenia w jakim bywam.

Niestety ostatnio jak się przeszłam z przyjaciółką w miejsce (obszar) gdzie wszyscy ludzie bywają na obiady, picie spędzanie czasu, to tam większość kobiet była dla mnie zbyt roznegliżowana. Każdy tam niech chodzi jak mu wygodnie ale też coś takiego zauważyłam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Ignac napisał:

Ponoć Koreańczycy to mega ciacha 

Potwierdzam. W Korei jest obowiązkowe wojsko, więc każdy młody Koreańczyk ma pięknie wyrzeźbione ciało. Do tego bardzo o siebie dbają, kremy, maseczki, ubrania...no i mają duże kutangi. Znaczy, yyy, tego, ja nie wiem, koleżanki mi opowiadały ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.