Skocz do zawartości

Brak orgazmu u partnerki


flopez

Rekomendowane odpowiedzi

57 minutes ago, muamer said:

Mineta robiona przez faceta to zawsze pizdowatość - w każdym przypadku. Męskość jest gdy kobieta klęczy i robi laskę. Facet który robi minetę to pizda a nie facet.

Jak uważasz. Gdy dochodzisz do pewnego stopnia zażyłości z drugą osobą, tego typu gierki znikają. Takie przepychanki uważam, że są obecne gdy któryś z partnerów ma niską świadomość - jest niedojrzały. W pewnym momencie i na pewnym poziomie świadomości partnerzy są że tak powiem, określeni wobec siebie. Redpill nie uznaje zdrowego pożycia kobiety i mężczyzny? Indywidualne preferencje także możnaby wziąć pod uwagę.

 

Może rozwalanie partnerki przyjemnością brzmi naiwnie, ale jest to z pewnością kolejny stopień zażyłości w życiu obojga partnerów. Dla mnie, że się tak przyznam, każdy przejaw wspólnego dzielenia się sobą samym jest w pewnym stopniu zaufaniem i oddaniem się drugiej osobie (i dlatego wg mnie kwestia tego co jest poniżające a co nie znika całkowicie), czy to pod względem fizycznym, czy mentalnym. Przynajmniej ja to tak odczuwam i nie twierdzę, że każdy musi się z tym zgadzać, robić, albo to lubić.

Edytowane przez Cycles
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Feniks77 napisał:

@flopez a w jakich pozycjach się bzykacie? Z mojego doświadczenia wynika że przeważnie (ale oczywiście nie zawsze) najlepiej od tyłu, kobieta nogi razem, twoje na zewnątrz (jest ciaśniej), pod takim kątem, żebyś trafiał fiutem bardziej na przednią ściankę pochwy (to akurat lepsze jest zawsze - patrz pkt. G). Moja ostatnia partnerka kładła się niemal calkiem płasko, tylko z nieco uniesionym tyłkiem, i ja nad nią, tak jej było najlepiej. Probujcie różnych opcji, kątów wejscia.

 

Zazwyczaj nasz seks to właśnie pozycja na pieska. Myślę, że spróbuje tak jak @Libertyn napisał wsadzić coś jej w tyłek, może to jakoś zadziała. 

Albo po prostu zacząć się bzykać bardziej ostro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, muamer napisał:

Ale patrz jak się Panie rozjuszają jak tylko sugerujesz, że facet po prostu może być nieatrakcyjny - od razu strzelają manipulacjami

Też to zauważyłem. 

Byleby tylko ukryć fakty. A fakty są takie, że im facet przystojniejszy tym mocniejszy orgazm a jak ma zbyt niskie smv to orgazmu nie mają. Wtedy udają XD.

 

28 minut temu, MalVina napisał:
34 minuty temu, Analconda napisał:

Wmawiają beciakom bzdury by się lepiej poczuli.

I to w jakim celu niby? 

W takim,  że jak beciak się będzie dobrze czuł to coś kupi, gdzieś zawiezie, coś naprawi itd. 

 

28 minut temu, MalVina napisał:

Minetke mozna robić leżąc bokiem. Można też się bawić w 69, co jest równie fajne i daje przyjemność w tym samym momencie. I nikt nie musi być ani na dole ani na górze.

Przykład manipulacji.

Fakt można ale czynność pozostaje czynnością. Mineta jak i gała są poniżające dla strony aktywnej.

Po za tym to obleśne żeby psiochę językiem dotknąć XD.

Edytowane przez Analconda
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Cię nie okłamała co do byłego to możliwie  przecholowała z wibratorem, Długość nie ma znaczeniaz punk G jest umiejscowiony ok 10 cm od wejścia. Skoro dbasz o to, żeby odczuwała przyjemność i jest to dla Ciebie ważne, to naprawdę nie masz nic sobie do zarzucenia. Myślę, że przyczyną niemożności dojścia pochwowo może być nawet to, że włączają się jej wyrzuty sumienia i nadmierne myślenie o tym. U kobiet orgazm jest bardzo powiązany z psychiką, więc nawet taka mała rzecz jak "jest mi dobrze, ale nie dochodzę, więc go zawodzę a on się tak stara" może być przyczyną. Tak jak z parami, które usilnie starają się o dziecko, nie ma ma żadnych biologicznych przeszkód, ale nie wychodzi. Dopiero jak już odpuszczą, bęc, ciąża. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, muamer napisał:

Wy żyjecie bajkami i złudzeniami.

 

Chyba ty ???

 

Człowieku czy ty masz jakiś problem ze zrozumieniem o czym jest post? Bo nie jest na pewno o wyrywaniu lasek na tinderze, tylko o problemie z orgazmem u kobiety w ZWIĄZKU. Ogarnij się dzieciaku.

Zgrywasz wielkiego znawcę, a mieszasz pojęcia i przy okazji chwalisz się, choć nie wiadomo czym ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Libertyn napisał:

Jak ja czytam niektórych uświadamiaczy to mam ochotę by gruchnęła kaldera Yellowstone

Ja się powołuje na MK a on na badania.

Kobieta założyciela tematu nie ma z nim orgazmu bo on się jej nie podoba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Mroczek napisał:

Co Twoim zdaniem może powodować, że z aktualnym facetem masz wielokrotny orgazm a z poprzednimi jak domniemam nie miałaś?

Nie wiem do końca, ale przed nim nie wiedziałam, że mogę dojść tyle razy w tak krótkim czasie, co nieraz "rozwala", nie potrafię myśleć przez jakiś czas "po", wszystko mi się miesza. :D

Na pewno jego umiejętności robią swoje, to że mnie mocno kręci i jest moim zdaniem męski, czuje się przy nim ultra kobieco, bardzo pożądana, co pomaga się maksymalnie otworzyć. Też nasza relacja,  jest głęboka, nigdy nie byłam aż tak blisko z żadnym facetem pod względem emocjonalnym. :) Ok, nie chce robić offtopu. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, muamer napisał:

No żeby atencja się zgadzała. Przecież jakby Ci wszyscy normalni faceci zrozumieli jaka jest prawda, to atencja Pań by diametralnie zmalała, bo każdy i tak by wiedział, co je naprawdę kręci i taki facet jeśli np. wie, że nie jest przystojnym ekstrawertykiem to byłby do kobiet bardziej zdawkowy, nie dawałby tyle atencji. A tak... a tak masz tematy jak ten @jankowalski1727 dziś, że chce lasce jakoś dać w pięty tekstem. Normalnie facet wiedziałby o co chodzi i olałby temat, a tak beciak wierzy, że to jakiś wyjątek, że to jakaś księżniczka, że z innymi trzeba gadać, pokazywać siebie, itd.

 

Atencja, atencja, atencja pompowana przez frajerów.

Właśnie my chłopakowi pomagamy. Jeśli laska nie ma przy niej orgazmu to dlatego, że jest najwyżej przeciętniakiem z wyglądu. Tak wygląda prawdziwe życie. A kupując bajki od Was normik myśli, że może laskę podniecać - no i czym to się kończy? Setnym już tematem czemu laska nagle nie daje. No dlatego kurwa nie daje, bo jakbyś naprawdę ją podniecał, to nigdy byś tego problemu nie miał xD 

A tak, jak laska seksem trochę gościa kupi, to po jakimś czasie seks mu okraja.

Takie są realia, my chłopakowi piszemy jak wygląda rzeczywistość a nie bajki.

Odwal się kobito.

Tylko nie "ten" i nie "beciak" pseudocwany koleżko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, muamer napisał:

 

Mineta robiona przez faceta to zawsze pizdowatość - w każdym przypadku. Męskość jest gdy kobieta klęczy i robi laskę. Facet który robi minetę to pizda a nie facet.

Dawanie przyjemności swojej kobiecie to nie męskie? Doprowadzenie jej do ekstazy? Zrobienie jej dobrze? To nie męskie? Serio? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Analconda napisał:

takim,  że jak beciak się będzie dobrze czuł to coś kupi, gdzieś zawiezie, coś naprawi itd. 

???? Ale co on mialby mi naprawic w internetach?

11 minut temu, Analconda napisał:

za tym to obleśne żeby psiochę językiem dotknąć XD.

Dla Ciebie. Dla innych nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, muamer napisał:

No oczywiście, że tak. Laska udaje orgazm przy normiku, a jak się jej nudzi udawanie i ma tego dość, seks coraz rzadziej, orgazmu nie ma, a beciak zakłada tematy i nie wie o co chodzi, to mu jeszcze tutaj kobity wmawiają, że to sprawy jakichś wsuwów specjalnych, specjalnych ruchów dopochwowych, itd. xD

No niech frajer wierzy w bajeczki. 

Aż sobie z ciekawości sprawdziłem jak ten były mojej wygląda. I nie sądzę, żeby to był typ o urdzie Czada. Bardziej wygląda jakby z 3 lata siedział w pierdlu. Wielki typ, który chyba całe ciało ma pokryte dziarami :D

Więc chyba Twoje teoria pada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MalVina napisał:

Ale co on mialby mi naprawic w internetach?

Dobra na poważnie bez manipulacji. 

Chodzi ogólnie by wciskać facetom kit. Gdzie się da - to oczywiste. Wszędzie mówicie to samo a jaka jest prawda - wiadomo.

 

20 minut temu, MalVina napisał:

Dla Ciebie. Dla innych nie ?

Hmmm im ktoś ma większą potrzebę poniżenia tym większa skłonność do takich zachowań.

 

To robiąc kobiecie minetę to tylko się pogłebia w tym i w jej ocenie co się o sobie myśli i jakie się ma chore potrzeby.

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, flopez said:

Ona rzecz jasna mówi, że nie ma problemu i nasz seks jest dużo lepszy niż z jej byłym. Trochę średnio mi się chce w to wierzyć niestety. Raczej seks z orgazmem >>>> seks bez orgazmu. Co więcej, zanim się zaczęliśmy oficjalnie spotykać wspominała, że miewała w swoim życie podwójne orgazmy. 

Pytanie do Pań w związku z tym - czy to możliwe mieć lepszy seks z kimś kto nie daje orgazmu niż z kimś to go daje. Proszę o szczere odpowiedzi. 

Mówi Ci "bo chce być miła". Nie powinna w ogóle Cię porównywać z byłym, gdyby miała być naprawdę kochaną kobietą, osobą bliską, szczerą w intencjach, a w konsekwencji godną uwagi.

 

Dobrze piszesz, że sex z orgazmem jest lepszy niż bez orgazmu.

 

Zarówno mężczyzna, ale przede wszystkim kobieta szuka orgazmu gdzie indziej, jeśli go nie dostaje. Ta Twoja teraz szuka w wibratorze. Prawie wszyscy idą dalej. Zwłaszcza kobiety szukają wrażeń u kochanków, ex-partnerów itp.

 

Może ściemnia, że miewała podwójne orgazmy. Kobiety też lubią przechwalać się tak samo, jak mężczyźni. Lubią udawać. Może ona nie umie obchodzić się z ciałem, ma problem.

 

Konkluzja jest taka, że albo uda się przepracować problem albo nie dobraliście się seksualnie. Ty szukasz rozwiązania, a ona? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MalVina napisał:

Wybierz się może do seksuologa. Serio. Może Ci co nieco rozjaśni ?

Materiał na temat o manipulacjach.

《Ma inne zdanie》

Dlaczego jesteś agresywny!?!?

Nie jestem. 

Ale Ty musisz mieć problemy, do psychiatry.

Wiesz o czym mówisz?

DLACZEGO JESTEŚ AGRESYWNY?

 

Cała prawda. To jest dyskusja na argumenty?

Ta w ogóle temat o fetyszystach już jest w produkcji i to wyjaśnię. 

 

A wracając do tematu. 

Dlaczego zaprzeczacie badaniom? Faktem jest - kobiety z facetem o niskim smv mają rzadziej orgazmy lub wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, flopez said:

Aż sobie z ciekawości sprawdziłem jak ten były mojej wygląda. I nie sądzę, żeby to był typ o urdzie Czada. Bardziej wygląda jakby z 3 lata siedział w pierdlu. Wielki typ, który chyba całe ciało ma pokryte dziarami :D

Więc chyba Twoje teoria pada. 

Pozbądź się złudzeń. Teoria teorią, ale Twój przypadek jest wręcz szablonowy. Jesteś nice guy. Tamten bad boy dawał emocje, bardziej nieprzewidywalny, brutal, nieokiełznany przynajmniej w jej odbiorze. Ona ma tak zrytą psychę, że tam ją ciągnie seksualnie i niewiele na to poradzisz.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, flopez napisał:

Moja dziewczyna ze mną nie może osiągnąć orgazmu pochwowego. Jest to o tyle dziwne, ponieważ w swoim poprzednim związku takie osiągała.

i

3 godziny temu, flopez napisał:

Co więcej, zanim się zaczęliśmy oficjalnie spotykać wspominała, że miewała w swoim życie podwójne orgazmy.


Kurwa, jakie pytania masz drogi autorze ? 
 

Ty nic nie robisz źle tylko się jej nie podobasz/jesteś słaby w łożku. No weź na logikę to co sam napisałeś.

 

Powody: Jesteś ,,tymczasowy” z pierwszej łapanki i nie kręcisz panny wizualnie lub masz rycerski charakter co zabija pożądanie.
Również możesz być ciapa podczas pukania i tylko ci się wydaje że dobrze robisz.
 

Rady: Jak chodzi o wygląd to nie ma rad, to nie jest panna dla ciebie. Skończysz w dziale świeżakownia z rogami i depresją.

 

Albo zmieniasz mindset który może być powodem. Przykład jej były który raczej grzeczny nie jest jak sam ująłeś. 
 

Polepsz technikę/bądź bardziej facet a nie myśliciel w łożku.
 

I na koniec powiem ci że pożądania/orgazmów/dobrego sexu się nie negocjuje.

  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BlacKnight napisał:

Powody: Jesteś ,,tymczasowy” z pierwszej łapanki i nie kręcisz panny wizualnie lub masz rycerski charakter co zabija pożądanie.
Również możesz być ciapa podczas pukania i tylko ci się wydaje że dobrze robisz.

To raczej oczywiste. 

Kobieta z przystojnym facetem zawsze będzie miała orgazmy. Nawet jak się nim brzydzi.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.