Skocz do zawartości

Brzydkie kaczątko


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowne Państwo, jakiś czas temu przejeżdżałem przez wieś w której mieszkałem i się uczyłem. Chodnikiem szła dziewczyna, od razu dostrzegłem świetną figurę. Wiadomo...

 

Gdy minąłem ją, zorientowałem się że była to moja koleżanka ze szkoły, której nie widziałem 7 lat. Byłem zaskoczony, bo w gimnazjum była "średniakiem"... A teraz? Wow...

 

I pytanie: czy macie podobne obserwacje, że dziewczyny na które nie zwracaliście uwagi wyrosły na atrakcyjne kobiety? To działa też w drugą stronę, bo dziewczyny które mi się podobały w podstawówce i gimnazjum, teraz jako dorosłe kobiety tak średnio.

Edytowane przez cst9191
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak samo jak z facetami, jak masz te 30 lat i więcej, to jak patrzysz na 18 latków to takie pizdy, że szok, dopiero dorastanie robi z ludzi ludzi ;) 

 

Szczególnie, że 15 lat temu była bieda i żadna laska nie używała kosmetyków, a do tego chodziły w jakiś starych swetrach ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taką jedną koleżankę w gimnazjum. Taka szara myszka, niewidoczna za bardzo dla chłopaków w tym i dla mnie niestety. Ostatnio zauważyłem ją na fejsie. Ta figura, włosy... ogólnie piękna kobieta. No ledwo poznałem i aż nie mogłem uwierzyć :) Z kolei ta, do której każdy się ślinił w tamtym czasie to teraz taka mocno przeciętna laska. Sam się dziwię co my wtedy w niej widzieliśmy...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cst9191 napisał:

że dziewczyny na które nie zwracaliście uwagi wyrosły na atrakcyjne kobiety?

Nie wyrosły.

 

Zazwyczaj ze szkolnych piękności, zrobiły się wieloryby.

15 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Nie dziwcie się potem, że kobiety lecą na facetów, którzy lepiej zarabiają, dobrze wyglądają i mają tam jakieś pozycje skoro w ten sposób piszemy. 

A kto normalny się dziwi ?

 

Przecież to jest prawidłowe i normalne zachowanie.

 

Tak samo mamy my - chłopy.

Ty się chyba za dużo protestów feminazistek naoglądałeś ostatnio Szatan :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RENGERS napisał:
18 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Nie dziwcie się potem, że kobiety lecą na facetów, którzy lepiej zarabiają, dobrze wyglądają i mają tam jakieś pozycje skoro w ten sposób piszemy. 

A kto normalny się dziwi ?

 

Przecież to jest prawidłowe i normalne zachowanie.

 

Tak samo mamy my - chłopy.

Ty się chyba za dużo protestów feminazistek naoglądałeś ostatnio Szatan :P

Haha, ja w ogóle tych protestów nie oglądam :D 

 

Po prostu dokładamy rękę do spierdzielenia moim zdaniem i tyle :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się zastanowiłem, to pamiętam tylko 2 takie przypadki poprawy wyglądu po latach, w jednym to był efekt zrzucenia nadprogramowych kilogramów, w drugim poprawa rysów twarzy.

W innych przypadkach w najlepszym wypadku jest podobnie jak było, a często:

 

Godzinę temu, cst9191 napisał:

dziewczyny które mi się podobały w podstawówce i gimnazjum, teraz jako dorosłe kobiety tak średnio.

 

38 minut temu, radeq napisał:

To tak samo jak z facetami, jak masz te 30 lat i więcej, to jak patrzysz na 18 latków to takie pizdy, że szok, dopiero dorastanie robi z ludzi ludzi ;) 

 

Zależy od konkretnego przypadku, ale ja widząc swoje zdjęcia sprzed dekady nie mogę zdzierżyć, że zdarzało mi się nosić taki koper na twarzy, bo zarostem tego nie szło nazwać heh.

Jak śpiewali blade loki: krzesło elektryczne nie dostarcza takich wstrząsów, jak widok młodzieńczych, niegolonych wąsów. ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och, to prawda. Znałam wiele bardzo pięknych dziewczyn, które były bardzo piękne do 20 roku życia, a po 20 roku życia zaczęły się zmieniać i stawały się mniej atrakcyjne. Ale dziewczyny, które z początku nie były zbyt miłe po 25 latach, stały się całkiem atrakcyjne. Ale dziewczyny, które na początku nie były zbyt piękne, stały się całkiem atrakcyjne po 25 latach. Ciekawa natura.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne obserwacje. Czasem spojrzę na FB to niektóre koleżanki które były delikatnie średnie mocno się wyrobiły. Mnie uderza co innego. Co kukoldy zrobiły z kobiet przykład: 

 

Dobre 5,6 lat temu poznałem pewną dziewczynę, nawet ładna, skromna był między nami sex ja nie chciałem nic więcej kontakt się urwał. W tym roku po 6 latach spotkałem ją w galerii i to co się stało z jej charakterem to głowa mała. Tanie teksty, że może mieć każdego, że dla niej ogarnąć faceta to żaden problem ( mamusia z synkiem ). Oczywiście smaki na mnie jej nie minęły propozycje sexu były, ale jej narcystyczny charakter mnie odpycha i to mocno. Zero pokory, skromności. Dziewczyna zmieniła się o 180 stopni. Ze skromnej dziewczyny, uśmiechniętej wyrosła jakaś lafirynda. Podejrzewam, że to stado spermiarzy wybiło jej ego po same niebo stąd takie zachowanie.  

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Kimas87 napisał:

Dobre 5,6 lat temu poznałem pewną dziewczynę, nawet ładna, skromna był między nami sex ja nie chciałem nic więcej kontakt się urwał. W tym roku po 6 latach spotkałem ją w galerii i to co się stało z jej charakterem to głowa mała. Tanie teksty, że może mieć każdego, że dla niej ogarnąć faceta to żaden problem ( mamusia z synkiem ). Oczywiście smaki na mnie jej nie minęły propozycje sexu były, ale jej narcystyczny charakter mnie odpycha i to mocno. Zero pokory, skromności. Dziewczyna zmieniła się o 180 stopni. Ze skromnej dziewczyny, uśmiechniętej wyrosła jakaś lafirynda. Podejrzewam, że to stado spermiarzy wybiło jej ego po same niebo stąd takie zachowanie.  

Znam dwie takie, czekają na księcia na białym koniu. Latka lecą, a księcia na horyzoncie nie widać ?

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Nie dziwcie się potem, że kobiety lecą na facetów, którzy lepiej zarabiają, dobrze wyglądają i mają tam jakieś pozycje skoro w ten sposób piszemy. 

 

 

Nie no przesadziłem, większość nie ale jedna to tak fest Ania. :) Nie naśmiewam się, po prostu zauważyłem, że moi kumple praktycznie w ogóle się nie zmienili od gimnazjum, nawet fryzury te same, (no ok, jeden trochę przysiwiał) jak zakonserwowani, a dziewczyny - no już gorzej, widać liźnięcie czasu. Zresztą nawet nie muszę patrzeć na koleżanki. Wystarczy, że zerknę na zdjęcia mojej żony sprzed 7 lat, 8/10 taka buźka ładna, oczy pełne życia, a teraz.. no fakt faktem po dwóch ciążach, ale no.. duża różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie piękne dziewczyny z czasów szkolnych, dzisiaj pomimo przekroczenia dawno 40-tki, wciąż są piękne, choć oczywiście inaczej.

Nie kojarzę ani jednego przypadku, żeby jakaś szkolna piękność czy laski do których wtedy podbijałem, jakoś strasznie się pozmieniały.

Ale owszem, znam kilka przypadków, gdzie całkiem przeciętne czy niezbyt urodziwe dziewczęta wylaszczyły się na takie hot milfy,

że na fejsbuku kojarzyłem je bardziej po nazwiskach i wspólnych znajomych, niż po zdjęciach, z tym że co może być interesujące,

niemal wszystkie za młodu wyjechały gdzieś za granicę (głównie Ameryka Północna, USA, Kanada...) i już nigdy tutaj nie wróciły.

 

Całej reszcie tych już wtedy średnich i pospolitych, upływ czasu raczej nie służy, choć niektóre prawie wcale się nie zmieniły,

no tylko mają już swoje lata, wiadomo że w wieku 46 lat nie mogą wyglądać tak samo jak w wieku lat 16 bo to absurd,

ale jest sporo takich, które wtedy całkiem mi obojętne, dzisiaj no nie powiem... szarpałby jak Reksio świeży boczek na święta ?

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 8.11.2020 o 17:21, cst9191 napisał:

I pytanie: czy macie podobne obserwacje, że dziewczyny na które nie zwracaliście uwagi wyrosły na atrakcyjne kobiety? To działa też w drugą stronę, bo dziewczyny które mi się podobały w podstawówce i gimnazjum, teraz jako dorosłe kobiety tak średnio.

 

Tak miałem w podstawówce rudą koleżankę miała pełno piegów na buzi, twarz nie podobna do nikogo, sylwetka chłopczyca uprawiająca namiętnie sport.

Po kilku latach spotkałem ją w szkole średniej chyba przyszła akurat do swojego chłopaka , który się tam uczył i wiesz co nawet jej nie poznałem tak się zmieniła.

Szczuła, zgrabna z figury, miała czym oddychać czym pierdnąć, buzia jej wyładniała, piegów miała mniej do tego zamiast rudych włosów brązowe.

Zadbała o siebie i z brzydkiego kaczątka czyli jakieś 3/10 SMV weszła na 7/10 SMV.

W drugą stronę moja szkolna miłość piękna dziewczyna, blondynka, brązowe oczy, ładna twarz, figura po czasie jak ja widziałem również nie poznałem

tylko z tą różnicą ,że z wiekiem i chyba to było genetycznie brzydła, że w wieku 30+ wyglądała już słabo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.