Skocz do zawartości

Toksyczny związek z którego ciężko wyjść


Rekomendowane odpowiedzi

No nie watpliwie jest to problem dlatego musisz popracowac nad soba.stary no ja tez lubie bliskosc kobity.jej zapach dotyk i wszystko co z tym zwiazane.no ale trzeba rozgraniczyć uczucie tego ze potrzebujesz "tego" od danej kobiety skoro kazda tak w zasadzie(która nie jest wykolejona)moze ci to dac.i nie mowie tu ze kolejna kolejna kolejna bo zycie jest procesem a zycie polega na zyciu.

Wiesz co jest nie tak.nie wkrecaj sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna ze kazda moze to dać, ilez to ja razy sie zakochiwalem, a kazda z nich byla jedyna i wyjatkowa...I to co napisales w ktoryms watku, planuhesz sobie we lbie, ambicje wobec niej, ona odchodzi i tu Cie boli...

 

Pracuje nad tym, uswiadomilem sobie skad to sie bierze...

 

Teraz problem, skoro ktos moze mi to dac to i zabrac tez? Teraz pyranie, jak zrobic aby zapelnic te braki...Abym nie żerowal na niczym i na nikim, nie planowal wielkich rzeczy tylko po to aby dostac to czego pragne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emocje emocjami ale ego daje najbardziej po pizdzie.trudno przed soba sie nie spierdoli dlatego sobie trzeba poukładac pod kopuła.

jak zapełnic braki.po pierwsze i tak trzeba przejsc przez załamke.walke ego i emocje no bo kurwa nikt nie jest robotem(no dobra są niunia które po zwiazku pójda sie puscić ale to jest kosmiczna kwestia i jeszcze jej nie porusze.powiem jedno maja grubo zjebany gar)a po drugie no kwestia logiki.dobra lala nie chciała.no trudno nie to nie.kolejna bedzie lepsza

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pikaczu napisał:

a szkoła jest dla głupich

 

Nie zgodzę się z Tobą Pika.

 

Mój młodszy już by wypierdolił za bratem do Islandii. Ale wie że musi mieć papier który upoważnia go do podjęcia studiów za granicą. To go blokuje, spowalnia. Szkoła jest tylko dla zyskania jakiegoś certyfikatu. Dawno to wie i to ogarnął. Łazi do szkoły tylko z przymusu i dla papieru.

 

Sorki a off top.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.