Skocz do zawartości

Metamorfoza panny młodej


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnego dnia kumpel mi sie zwierzyl:

 

- Dzisiaj znowu byla awatura, nie bede z nia jak cos nie zrobi z ta waga, ciagle zre i tyje wyglada jak jej matka...jak sie z nia chajtalem to byla fajna dupa...

 

Fakt znam ta kobite, jest wieksza od nie jednego chlopa, no ale kochanego ciala nigdy nie za wiele. :lol:

 

Warto wziasc pod uwage jak wyglada mamusia pani, jesli jest sizeXXL to jest duza szansa ze corka tez niebawem bedzie tak wygladac.

 

 

Edytowane przez smerf
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Garrett said:

Bo w większości przypadków nic się nikomu nie stanie. Ale będa panie które zechcą wykorzystać. :(

Patrząc na to obiektywnie, to chyba owszem nieco sianie paniki, bo większość lasek aż na tyle po..ebana nie jest. Natomiast teraz dużo większą wagę trzeba przykładać do "historii" pani, zachowań, środowiska, statusu materialnego. Zdecydowanie dłuższy okres karencji. Jak wyjdzie jakaś patola, raptus, klasyczna gold-digerka, czy madka no to ryzyko rośnie o 1000%.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, maroon napisał:

Patrząc na to obiektywnie, to chyba owszem nieco sianie paniki, bo większość lasek aż na tyle po..ebana nie jest. Natomiast teraz dużo większą wagę trzeba przykładać do "historii" pani, zachowań, środowiska, statusu materialnego. Zdecydowanie dłuższy okres karencji. Jak wyjdzie jakaś patola, raptus, klasyczna gold-digerka, czy madka no to ryzyko rośnie o 1000%.

Kurde mi się moja nawet podoba, szczupła, zadbana, miła i mądra dosyć ale kurde boję się z nią wchodzić w bardziej ryzykowne  umowy.... lepiej nie ryzykować. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minutes ago, maroon said:

to chyba owszem nieco sianie paniki, bo większość lasek aż na tyle po..ebana nie jest.

Takie małe oszacowanie, zabawa bardziej niż poważna analiza, a także manipulacja z mej strony. Ale jedziemy: załóżmy zgrubnie że 200 tys. mężczyzn wchodzi w związek mażeński rocznie, natomiast 60 tysięcy się rozwodzi (https://www.bankier.pl/wiadomosc/9-wykresow-o-slubach-i-rozwodach-Polakow-7716897.html)

 

Do tej pory była słynna niebieska karta, używana jako karta przetargowa przy rozwodach,  https://statystyka.policja.pl/st/wybrane-statystyki/przemoc-w-rodzinie/50863,przemoc-w-rodzinie.html

Jakieś 65 tysięcy kobiet rocznie składa wniosek, wg danych Policji.

 

Biorąc to z przymrużeniem oka, mamy tyle samo wniosków o niebieską kartę, co rozwodów (ciekawe dlaczego); a także, że co trzeci ślub dość szybko skończy się rozwodem. Dodając do tego ustawę o wywłaszczeniu, zwaną ustawą o przeciwdziałaniu przemocy, wychodzi smutny wniosek, że około dwa razy bezpieczniej jest zagrać w rosyjską ruletkę, niż wejść w związek małżeński :).

 

  • Like 1
  • Dzięki 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Kespert said:

 wniosek, że około dwa razy bezpieczniej jest zagrać w rosyjską ruletkę, niż wejść w związek małżeński :).

 

30% ryzyka niepowodzenia projektu, to w wuuuj dużo. W biznesie musiałbym mieć szczególne benefity i równie szczególne zabezpieczenia, żeby w coś takiego wejść. A tu proszę miłość wystarczy ?

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, maroon said:

Całe biuro się ponoć zastanawia kiedy pani zaciąży i pójdzie na utrzymanie ?

A jak wróci będzie płakać że gdyby nie dziecko to by już dyrektorką była. Z moich obserwacji panie wcale nie tyją od słodyczy ale od ślubu. Znam kilka takich strasznych metamorfoz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, smerf said:

Warto wziasc pod uwage jak wyglada mamusia pani, jesli jest sizeXXL to jest duza szansa ze corka tez niebawem bedzie tak wygladac.

Tak, koło 25 lat zacząłem na to zwracać uwagę. Jest spora szansa że będzie gabarytów mamy, a ty będziesz traktowany jak jej ojciec.

Przykra prawda krągłości po 20, gruba po 30, wieloryb po 40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja eks żońcia dopiero kilka lat po ślubie zaczęła puchnąć. 

Kumpel kiedyś mijał nas autem i później powiedział, że myslał że jakaś góra siedzi koło mnie... ?

Teraz zaczęła chudnąć, ale to zasługa rozwodu, i może potencjalnej nowej gałęzi.

Także w tym przypadku, jakoś ekstremalnie szybko.. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boromir@

Jaki numer? 

Ja tylko złożyłem pozew. 

Od tego momentu zaczęła się powolna przemiana z płetwala błękitnego w coś, coś.. ciut mniejszego ?

I milszego przy okazji.. ale to tylko gra. 

Gdybym wycofał, szambo znowu by z niej wybiło. 

 

A z hotelem z linku ..wiadomym jest że kobiałki lecą na zasoby..

 

Chwała forum BS! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PyrMen napisał:

Teraz zaczęła chudnąć, ale to zasługa rozwodu, i może potencjalnej nowej gałęzi.

Także w tym przypadku, jakoś ekstremalnie szybko.. 

 

Na sali sądowej usłyszysz, że schudła bo stosowałeś przemoc ekonomiczną, zamykałeś lodówkę na kłódkę i wydzielałeś jedzenie w niewystarczającej ilości xD

 

No i oczywiście ze zgryzot bo znęcałeś się nad nią psychicznie i zaniżałeś samoocenę.

 

Teraz pewnie będzie anoreksja, z twojej winy :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mosze Red napisał:

 

Na sali sądowej usłyszysz, że schudła bo stosowałeś przemoc ekonomiczną, zamykałeś lodówkę na kłódkę i wydzielałeś jedzenie w niewystarczającej ilości xD

 

No i oczywiście ze zgryzot bo znęcałeś się nad nią psychicznie i zaniżałeś samoocenę.

 

Teraz pewnie będzie anoreksja, z twojej winy :D 

 

Wodzu,

Obyś się mylił.. ?

Choć znając Ciebie, z wpisów i książek

mylić się nie możesz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mosze Red napisał:

 

Chyba, że czyta nas na forum.

 

To już ma zalążek planu.

 

Możesz zacząć panikować :D 

Czytam, czytam. 

Gdybym odkrył je wcześniej, wielu błędów bym nie popełnił. 

W tym ten najwazniejszy.. ślub. 

Mam dwóch adwokatów.. 

Siano wzieli nie małe, niech się wykażą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Orybazy napisał:

Tak, koło 25 lat zacząłem na to zwracać uwagę. Jest spora szansa że będzie gabarytów mamy, a ty będziesz traktowany jak jej ojciec.

Przykra prawda krągłości po 20, gruba po 30, wieloryb po 40.

Moja sąsiadka: do 25 roku życia rakieta jakich mało, każdy się do niej za młodu ślinił, po ślubie i pierwszym dziecku poszła w ślady mamusi, a mamusia jak antałek ?

 

Ogólnie najstarsza prawda dziejów, pierwsza wizyta w domu u nowej panny patrzysz na matkę i na to jak matka traktuje ojca bo będziesz miał to samo. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Misfits napisał:

pierwsza wizyta w domu u nowej panny patrzysz na matkę i na to jak matka traktuje ojca bo będziesz miał to samo. 

I tak wizyta im prędzej tym lepiej :))) 
Ojca też obserwuj czy nie siedzi jak myszka pod miotłą i popija nalewki w garażu,
samiec alfa raczej poleje Ci przy stole a nie w garażu gdzie nikt nie widzi. 

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, maroon said:

rzucam "to jak panowie po ustawie przemocowej", a goście na mnie jak na kosmitę

 

Bo wszyscy tu na tym forum (i paru innych, jak np. wykop)* o tym wiedzą. Wiedzą i uważają to za oczywistość ale to nie jest oczywiste, i nie wszyscy o tym wiedzą. Nawet jeśliby zebrać tych co wiedzą, to ilu ich jest? Pół miliona, milion, dwa miliony; pięć nawet? Niby dużo, ale wciąż to mniej niż 5% (10%+ nawet) , co oznacza, że 95%/90% o tym nie wie. Tu jest prawdziwa tragedia.

To samo z wiedzą o "wersjach demo" i innych czerwonych pigułkach.

 

 

* jeśli wykop można nazwać forum; i choć tu jest nazywany ściekiem to jest to raczej groch z kapustą ale jednak źródło ciekawych informacji i taki przyspieszony przegląd prasy. Wspomniałem o tym bo sam często przeglądam, jako taki przegląd prasy właśnie, ale też dlatego, że jest duży, dużo większy niż jakiekolwiek męskie forum a znajomość problematyki "ustawy anty/przemocowej" jest tam znaczna.
Wciąż liczbowo jest to jednak znacząca mniejszość. Niestety.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.