Skocz do zawartości

Kobiece stopy


Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, SzatanKrieger said:

Mnie to tam w sumie rybka kto co kupuje, ale trochę mnie dziwi ten rozrzut bo nie wiem jaki procent facetów stać na kobietę w Polsce, patrząc na te cenniki bo już nie chodzi o same buty, przecież jeszcze gacie trzeba kupić itd. 

 

A co rozumiesz przez 'faceta stać na kobietę’?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Król Jarosław I współczuję, trauma spowodowana takim widokiem przechodzi dopiero po wielu latach, a czasem nigdy. Podobnie z zaniedbanymi stopami. To ciężkie przeżycie dla osoby o neutralnym spojrzeniu na nie, o fetyszyście nie wspominając. 

Edytowane przez Hatmehit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Colemanka napisał:

A co rozumiesz przez 'faceta stać na kobietę’?

 

1 godzinę temu, Hatmehit napisał:

@Colemanka też się zastanawiam o co Szatanowi chodzi. Nie mówimy przecież o sponsorowaniu swojej partnerki. 

Mam to na myśli, że jeśli byśmy poszli do sklepu to potrzebuję dużo kapusty by ubrać od skarpetek po czapkę swoją kobietę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minutes ago, SzatanKrieger said:

Mam to na myśli, że jeśli byśmy poszli do sklepu to potrzebuję dużo kapusty by ubrać od skarpetek po czapkę swoją kobietę. 

 

Ale po co będziesz ją ubierał? Co to twoje dziecko, które musisz ubrać? Dorośli ubierają się sami, za swoją kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Colemanka napisał:

Ale po co będziesz ją ubierał? Co to twoje dziecko, które musisz ubrać?

@Colemanka

Po części tak. 

 

Nie jestem zagorzałym orędownikiem dzisiejszych trendów i wymysłów, gdzie kobieta ma być wiecznie młoda, po studiach, znać kilka języków, zarabiać nie wiem ile, w tym czasie zajść w ciążę, ogarniać dom, wybrać odpowiedniego mężczyznę i wyglądać przy tym młodo i świeżo oraz zajmować się mężem wieczorami gdy będziemy sami. Dla mnie to bajka sprzedawania przez odrealnionych ludzi na forum i nie tylko. Kobieta to człowiek, który potrzebuje czasu wolnego a nie realizować poronione i nad ambitnie wizje nie zbyt zdrowych jednostek, których w głowach się poprzewracało. Bycie nad ambitnym jest pokłosiem niezdrowego dzieciństwa i chęci np zaimponowania rodzicom i podkreślenia własnej zaniżonej wartości (jakby choćby sprawa Hudiniego)

 

Ja pozwolę kobiecie być kobietom w związku małżeńskim (teoretycznie oczywiście, bo żenić się nie zamierzam, większość na forum wymaga od kobiet męskich cech, własnego mieszkania i innych idiotyzmów bo rozumiem wymagać czegoś, ale to w niczym się nie różni od całej listy jaką kobiety przedstawiają facetom, czyli obydwie strony dostały pierdolca) a więc o nią zadbam i w tym również o ubiór i jak będzie koniecznie chciała to i o kozaki za 750 zł choć to nogi zdobią kozaki a nie kozaki nogi w mojej skromnej opinii. Jednak z szacunku do zarobionych pieniędzy, jestem pewien że nie będzie trzeba wydawać je na kolejną parę kozaków tylko np udoskonalać wspólne gniazdko, zjeść zdrowiej, zainwestować w coś czy kupić lampę, szafkę - nie wiem lustro. Od razu mówię nie zabraniam kobiecie zarabiać, jeśli chce to proszę bardzo - nie jestem żadnym tyranem ale wolę by kobieta była wypoczęta, dzięki temu dłużej będzie żyła i w lepszym zdrowiu, dzieci będą porządnie wychowanie a nie rzucane jak przedmiot po rodzinie czy przyjaciołach no i dom będzie ogarnięty i kobieta będzie miała czas dla siebie i dla mnie.

 

3 godziny temu, Colemanka napisał:

Dorośli ubierają się sami, za swoją kasę.

Nie powiedziałbym. 

 

Generalnie raczej z moich przemyśleń to singielki kupują ogrom zbędnej garderoby by być na bieżąco i by być bardziej na topie i atrakcyjną (podobać się) a to z tego względu, że w małżeństwie są ważniejsze finansowe niż kolejne przedmioty, które i tak będą tylko stać.

Zdrowe jednostki nie potrzebują zapychać swoich braków emocjonalnych setkami par butów czy nie niekończącym się ciucholandem w szafie. 

Większość młodych kobiet 0 do 25 ubiera się za pieniądze rodziców, ewentualnie faktycznie gdzieś tam zarobione po kątach. 

 

Ale co kto lubi @Colemanka jeśli byś była ze mną w przykładowym związku to byś pracowała (jeśli byś chciała) ale łącząc z tym tematem - preferowałbym widzieć Twoje zadbane stopy i Ciebie bardziej żeśką niż zajechane pracą. 

 

To tylko moja "wizja" i moja iluzja - jedni uważają, że kobieta powinna mieć setki spraw pozałatwiane do wieku 25 a ja uważam, że kobieta powinna przede wszystkim być na powrót kobietą a nie tworem "facetopodobnym." 

 

Zdrówka. 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hatmehit

Ja mam odwrotnie, stopy jak u kaczki?  szerokie, do tego jedyne, co z nimi robię to obcinanie paznokci i zwykły peeling takim jakby papierem ściernym na rączce xD i posmarowanie kremem, ale to może 3x w miesiącu. O jakimś obcinaniu skórek nawet nie myślę, więc zdwcydowanie nie jestem kandydatką dla fetyszysty stóp ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fetyszyści są spoko. 

Miałam do czynienia. Tyle tylko, że nie jestem w stanie utrzymać powagi w takich sytuacjach, mam łaskotki. Kiedy pies mi liże stopy, Stefan albo mój Maksi. Mają takie dziwne skłonności te psy, może dlatego, że kiedyś im podstawiałam jak byli szczeniaczkami. Najzabawniejsze jest to, że potem Marcina liże ten pies po twarzy. No dobra mnie też czasami liże, ale on nie protestuje, tylko daje się. 

W każdym razie, kiedy jakiś facet bawi się moimi stopami, to jestem uchachana jakbym wcześniej coś wypiła.  

W sumie stopy mnie nie brzydzą, męskie stopy też mi się podobają wizualnie, są ładne. 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
W dniu 19.12.2020 o 15:04, SzatanK napisał(a):

Jak próbuję sobie wyobrazić piękne kobiece stópki, to widzę je jako małe, drobne i wąskie z wysokim podbiciem i równiutko "opadającymi" palcami, pomalowane zazwyczaj bezbarwnym lakierem. Niemniej na dużym palcu się nie skupiłam, mój błąd. :)

Kropka z tym opisem poleciała :D 

W dniu 3.01.2021 o 16:03, JudgeMe napisał(a):

Fetyszyści są spoko. 

 

Mówił, że masz opadające stopy, równo ścięte no i najważniejsze...czy skupiali się na dużym palcu? 🤣

Edytowane przez SzatanK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Ksanti napisał(a):

"SzatanK skomentował Kobiece stopy"

LOL :D @Lalka oznaczyła moje roześmianie w stosunku do posta od @wielokropek i w sumie postanowiłem komenta napisać :D 

 

Spotkał ktoś takie stopy z odlatującym podbiciem btw?  Pomalowane ale niewidzialnym lakierem? 😆

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lalka napisał(a):

No niezłe jajca tu były pisane.

 

Z drugiej strony jak od swojego Richarda usłyszysz, że masz duży palec jak pendrive i Twoja stopa wygląda na opadającą , przyciętą oraz wiesz, tak jest wspaniała że na dużym palcu się nie koncertował to możesz być pewna, że to miłość od pierwszego stopy spojrzenia :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe stopy beka fhui.

Jak laska jest tu i tam nie zadbana to raczej pełnej satysfakcji nie osiągnę o ile w ogóle będę chciał się dalej z nią bawić.

Inna sprawa że w sypialni nie takie rzeczy się robi i wszyscy są zadowoleni, ale co ja Wam będę kościelne zaleciałości burzył.

 

Pamiętajcie, najlepiej po ciemku i po bożemu. Broń cię ręką boska od antykoncepcji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@I1ariusz zastanawiam się jaki jest cel takiej bezsensownej gry, nawet nie wygląda to realistycznie, ale najbardziej mnie rozwalił tag "souls-like" na równi z Elden Ring.

 

@SzatanK może Lalka jest chętna by pokazać swoje wdzięki dlatego się udziela w takim temacie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.