Skocz do zawartości

Kryptowaluty


smk111

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, smerf napisał:

Co u was panowie? Jakie macie nastroje w czasie stagnacji rynku? Co kupujecie, co sprzedajecie?:)

Chciałem się Ciebie pytać o to samo. Jestem spokojny o moje krypto. Nic nie sprzedałem dokupuje regularnie BTC, ETH i BNB. Innych altów jednak się trochę boję ruszać. A Jak to u Ciebie wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, smerf napisał:

Jest dobrze, wygląda na to że postraszyli ino, bo rynek się obronił i trzyma stabilnie obecny pułap. Stawiam na spore wzrosty po obecnej fazie konsolidacji.

Wrzucales coś Smerfu do portfela na tych spadkach? 

Nie mam mega kapitału zamrożonego w krypto więc nie spieszy się ze wzrostami. Nawet jak niżej jeszcze pójdziemy też będę dokupywał ten dolek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, smerf napisał:

Jest dobrze, wygląda na to że postraszyli ino, bo rynek się obronił i trzyma stabilnie obecny pułap. Stawiam na spore wzrosty po obecnej fazie konsolidacji.

Czyli zawsze prawdziwe - Sell in May and go away :P

Cardano będzie miało swój czas dopiero w sierpniu bądź końcem lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2021 o 14:19, smerf napisał:

Jest dobrze, wygląda na to że postraszyli ino, bo rynek się obronił i trzyma stabilnie obecny pułap. Stawiam na spore wzrosty po obecnej fazie konsolidacji.

@smerf a co się dzieje z naszym SM, dalej masz diamentowe ręce w tym projekcie? 

Edytowane przez Songohan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Bracia

 

Dopiero co zaczynam się interesować tym rynkiem. Widzę, że hossa jak na razie się skończyła i ceny poleciały co sprzyja inwestowaniu. Chciałbym jednak was zapytać czy na tę chwilę wchodzić w alty o których piszecie (ADA, DOT, XRP, XLM, TRX). Ceny są o wiele niższe niż te na górce jednak nie aż tak jak kilka lat temu. 

Czy biorąc pod uwagę wasze doświadczenie czekalibyście jeszcze ?? Kapitał jest, cierpliwość także. 

BTC i ETH też chciałbym dodać do portfela ale tu czekam na większe spadki. Póki co bawię się na ETH małymi kwotami jako, że są wahania cenowe podchodzące pod 10%. W dłuższej perspektywie oczywiście hodl. 

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Jon Doe napisał:

Chciałbym jednak was zapytać czy na tę chwilę wchodzić w alty o których piszecie (ADA, DOT, XRP, XLM, TRX). Ceny są o wiele niższe niż te na górce jednak nie aż tak jak

 

Inwestuj w krypto ktore wnosza warosc przez nowe rozwiazania.

 

Tu od siebie polecam, ADA, VET, Sharering, Icon, DOT, Labs, Tezos, Linear

Edytowane przez smerf
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Jon Doe napisał:

Czołem Bracia

 

Dopiero co zaczynam się interesować tym rynkiem. Widzę, że hossa jak na razie się skończyła i ceny poleciały co sprzyja inwestowaniu. Chciałbym jednak was zapytać czy na tę chwilę wchodzić w alty o których piszecie (ADA, DOT, XRP, XLM, TRX). Ceny są o wiele niższe niż te na górce jednak nie aż tak jak kilka lat temu. 

Czy biorąc pod uwagę wasze doświadczenie czekalibyście jeszcze ?? Kapitał jest, cierpliwość także. 

BTC i ETH też chciałbym dodać do portfela ale tu czekam na większe spadki. Póki co bawię się na ETH małymi kwotami jako, że są wahania cenowe podchodzące pod 10%. W dłuższej perspektywie oczywiście hodl. 

Pozdrawiam 

 

Pamiętaj że jak BTC poleci jeszcze niżej to alty dostaną mocniej po dupie.  No chyba że chcesz faktycznie chcesz na long term trzymać to te projekty co wymieniłeś to spoko się wydają w dłuższej perspektywie.  Jedynie bym pomyślałem na TRX i XRP czy warto

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za podpowiedzi

 

W dniu 6.07.2021 o 08:41, smerf napisał:

 

Inwestuj w krypto ktore wnosza warosc przez nowe rozwiazania.

 

Tu od siebie polecam, ADA, VET, Sharering, Icon, DOT, Labs, Tezos, Linear

Muszę jeszcze poczytać o części z nich zanim zakupię. Nie chciałbym jednak trzymać za dużo altów bo nie ogarnę.

 

W dniu 6.07.2021 o 08:42, CookieMonster napisał:

Pamiętaj że jak BTC poleci jeszcze niżej to alty dostaną mocniej po dupie.  No chyba że chcesz faktycznie chcesz na long term trzymać to te projekty co wymieniłeś to spoko się wydają w dłuższej perspektywie.  Jedynie bym pomyślałem na TRX i XRP czy warto

Część kapitału chciałbym zostawić na long term, a częścią się pobawić. Dwóch powyższych nie kupiłem. 

 

Póki co w portfelu mam ADA, DOT, ICON, VET, MATIC. Poluję też na spadek ETH i BTC dlatego trzymam kapitał w Tether w oczekiwaniu. Myślałem jeszcze o LTC i Monero ale jakoś nie mam przekonania.

Panowie jak to jest z podatkiem ?? Rozumiem, że jeśli wyciągnę kasę z tego to oczywiście muszę się rozliczyć. Pytanie czy jeśli wrzucam nadwyżki w stable-coiny typu Tether czy DAI to muszę się w dalszym ciągu rozliczać z naszą skarbówką ??

Btw. na których giełdach siedzicie ??  U mnie póki co Binance i Bitbay ale ten drugi to raczej odpadnie, widzę, że nieźle koszą na opłatach.

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie swego rodzaju offtop, ale dzisiaj miałem rozmowę z człowiekiem, który sugerował mi, że dziennie wyciąga na krypto około 50 złoty, poprzez Revolut. Szybko kupuje i szybko sprzedaje. Niby to nie są jakieś olbrzymie kwoty, ale miesięcznie to coś już znaczy..

To jest fizycznie możliwe, on mnie nie wkręcał? Serio na krypto wyciąga się aż takie pieniądze tak prostym kosztem? Jest ktoś to w stanie "potwierdzić", czy człowiek mnie nie wkręcał i to jest możliwe tak łatwo?
 

Tak szczerze, przez tą rozmowę zainteresowałem się tematem i zastanawiam się nad inwestycją w wiedzę w tym kierunku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Messer napisał:

Wybaczcie swego rodzaju offtop, ale dzisiaj miałem rozmowę z człowiekiem, który sugerował mi, że dziennie wyciąga na krypto około 50 złoty, poprzez Revolut. Szybko kupuje i szybko sprzedaje. Niby to nie są jakieś olbrzymie kwoty, ale miesięcznie to coś już znaczy..

 

Jest to możliwe przy większej gotówce, ale szczerze wątpię ze codziennie mu to wychodzi...wiec trochę pewnie bajeruje. Ja sam kupiłem na revolucie dla fanu i spadło 30% w dół :D I jakoś się jeszcze nie odbiło...a minęły już ze dwa tygodnie lekko.

Edytowane przez smerf
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Messer napisał:

który sugerował mi, że dziennie wyciąga na krypto około 50 złoty,

Trader? Większość trejderów, około 90% jest z reguły na minusie ( statystyka).

 

Póki co nie widzę takich wzrostów aby co dzień zarabiać 50zł chyba że większą forsę zainwestował.

 

Moim zdaniem.... bajkopisarz ściemniacz.😎

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Messer napisał:

dziennie wyciąga na krypto około 50 złoty, poprzez Revolut.

 

Sprawdziłeś wysokość prowizji? 1,5% x 2 lub 2,5% x 2.

Czyli 3 albo 5 procent musisz zarobić aby wyjść na zero.

A to dopiero początek...

 

Prowizja Revolut za kupno lub sprzedaż kryptowalut wynosi 1,5% dla klientów korzystających z planu Premium lub Metal, oraz 2,5% dla klientów korzystających z planu Standard lub Plus.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.07.2021 o 22:45, Messer napisał:

To jest fizycznie możliwe, on mnie nie wkręcał? Serio na krypto wyciąga się aż takie pieniądze tak prostym kosztem? Jest ktoś to w stanie "potwierdzić", czy człowiek mnie nie wkręcał i to jest możliwe tak łatwo?

 

Jest możliwe, ale znając życie nie wspomniał o ryzyku i o stratach, a rynek zawsze może pójść w stronę przeciwną i co wtedy? Zamknąć pozycję ze stratą, czy czekać na odbicie ryzykując jeszcze większą stratę? To nie przypadek, że na daytradingu zdecydowana większość jest pod kreską, tylko szkoleniowcy sprzedający "kursy" będą wmawiać inaczej, że to takie proste. Oczywiście zyski i to duże na krypto są jak najbardziej możliwe, ale jak chcesz się zainteresować tematem to bardziej polecałbym spojrzeć pod kątem długoterminowej inwestycji - budowie portfela z krypto mających fundamenty, uwzględniając również swój stosunek do ryzyka. 

Tak, czy inaczej warto się zainteresować tematem, dużo darmowej wiedzy jest na wyciągnięcie ręki :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.