Jump to content

Walka Szpilka vs Różański

Recommended Posts

Ze względu na dyskusyjną wartość sportową tego wydarzenia rozpoczęła się promocja :

- pocięli się panowie w necie.

Oczywiście poszło o niewyjaśnioną do dziś tzw."końską aferę na kadrze". Sam znam podobną. Dotyczy też znanego zawodnika, ale nie powiem bo inf.od świadków i hmm uczestnika. Nie chce być ganiany za pomówienia albo dostać w łeb ;)

Wracając do walki: o dziwo, faworytem jest Różanski. Przynajmniej u kilku buków.

Ja nie umiem tu wytypować...ani Szpila ani Różański mnie nie przekonują...

• Like 1
13 minut temu, tmr napisał:

Oczywiście poszło o niewyjaśnioną do dziś tzw."końską aferę na kadrze".

To jest zagadka XXI wieku xD. Jasnowidz Jackowski był nawet o to spytany u Najmana bodajże  :)  :)

Też  obstawiam Różańskiego.

• Like 2
5 minut temu, Mordimer napisał:

Szpilka jest strasznie rozbity, wystarczy obejrzeć jego ostatnią walkę z kelnerem ledwo udało mu się przetrwać.

Ale Różański nikogo znacznego na rozkładzie nie ma...

• Like 1
Godzinę temu, tmr napisał:

Ja nie umiem tu wytypować...ani Szpila ani Różański mnie nie przekonują...

Jeśli sporty walki to tylko i wyłącznie Najman. 

• Like 2
  • Thanks 1

Różański powinien wygrać walkę z Szpilką, niespodziewanie przecież wygrał z Izu Ugonohem. Powinien jednak ,według wielu opinii zostać zdyskwalifikowany za faul, kiedy zadał cios Izu, kiedy ten już klęczał na deskach. Z resztą zobaczcie to sami.

• Like 2

Ostatnia walka Szpilki w wadze cruiser pokazała, że najlepszy okres swojej świetności, której nigdy nie było ma poza sobą.

W wadze ciężkiej poza dość dobrą walką z Wilderem gdzie za swoją butę i pajacowanie otrzymał ciężki nokaut i wygraną 

z Adamkiem nie osiągnął niczego wielkiego.

Tutaj wojna na słowa Różański vs Szpilka.

• Like 3

Co by nie mówić wreszcie jakaś walka, która wywołuje emocje. Mam nadzieję, że sporo widzów będzie mogło wejść na trybuny, a Artur będzie im wyjaśniał po walce co o nich myśli. Nie wierzę, w jednego, ani drugiego, ale emocje powinny być gwarantowane. Tym bardziej, że ostatnio straszna bida z naszym boksem. Gdzie się podziały tamte walki? Gdzie ten Gołota, Adamek z dawnych lat. Gdzie Ci kibice, gdzie te emocje? Taaabaum, taaabau, ttataat.

• Like 1
8 godzin temu, Fury King napisał:

Gdzie ten Gołota, Adamek z dawnych lat. Gdzie Ci kibice, gdzie te emocje? Taaabaum, taaabau, ttataat.

Młody byłeś, teraz zajmij się bawieniem dzieci.

Ja to tylko tutaj zostawię szpila go rozmiecie nie saturdej ale w sandej bejbe. A tak serio Różański faworyt ale ja wciąż wierzę w szpilę mimo że dla boksu było by lepiej gdyby przegrał i sobie odpuścił może i robi z siebie pajaca którym ale przynajmniej jest sobą i nikogo nie udaje 

https://www.instagram.com/p/COiqb41hfWD/?igshid=yvryp6lv9lk9

Według mnie wygra Różański. Szpilkę jest łatwo sprowokować, a tym wpisem na TT Różański tylko to udowodnił. Szpilka dostanie mocny cios i zacznie opuszczać ręce. 

Wygrana Różańskiego przez KO tam myślę. 

Cos tam Szpila o ślubie z Kamilą bredzi. Wyczul, że po kolejnej porażce to na niej spocznie obowiązek zapewnienia dopływu kasy ;)

Kiedyś lubiłem i kibicowałem Szpili ale po tych wszystkich pozerskich akcjach już go nie trawię.

Ten sam schemat cały czas, najpierw burczy i fika, mówi o myczkach, wciąganiu na bombe, nokautach, w walce wielkie zaskoczenie i wyłapuje na cymbał co walka, później nabiera na tydzień pokory i od nowa koło się toczy.

On już jest za bardzo rozbity żeby tą walkę wygrać do tego te nieszczęsne opuszczanie rąk po wyłapaniu czystego ciosu, on miał w karierze kilkanaście nokdaunów plus kilka ciężkich nokautów.

W ostatniej walce kategorii cruiser do 91kg z gościem z 140 miejsca na świecie w dodatku Radczenko był po 3 porażkach i gdyby nie austryjaccy sędziowie to walkę by przegrał.

Wystarczy jeden mocny cios Różańskiego i The Pin opuszcza ręce i jest po walce, to silniejsze od niego.

Rożański do 5rd przez KO, mark my words.

• Like 1
  • 3 weeks later...

Ten koleś, który stworzył klip "wszystkie deski Szpilki w karierze" ma nowy materiał. Ale trzeba przyznać, że Szpila uroczo pada. Obaj dysponują technika jak z hospudki Eden w Usti nad Laba ( kto tam nabijał staty wie o czym pisze ).

@tmr Przypomniało mi się teraz, jak w sezonie 2013/2014 pracowałem w hotelu w ochronie i któregoś razu jak mieliśmy nockę, kolega ze zmiany ochoczo namawiał mnie żebym wyłączył na jednym monitorze kamery z budynków i odpalił restream walki Szpilki. ☺️ Teraz sprawdziłem z ciekawości, że to musiała być wtedy walka z Bryantem Jenningsem i pierwsza porażka w jego zawodowej karierze, ale jeszcze przez jakiś czas był wtedy na fali wznoszącej heh. 

Edited by Dworzanin.Herzoga

Aż mu Wilder uszkodził łeb ;)

Przez pewnien czas uważałem, że przyszlifują Szpile. Nauczą go myśleć i trzymać gardę. Ale od porażki z Kownackim to już zjazd

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.