Skocz do zawartości

Rozdawanie wizytówek


Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Messer napisał:


Jeżeli facet słucha co mają do powiedzenia kobiety odnośnie podrywania i "zarządzania" kobietami, a co gorsza bierze do serca ich rady, to już przepadł i .. miej Panie w opiece tego człowieka. :) 

Dokładnie. Jak polować pyta się wilka, a nie owcy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytałem o wizytówkach to co ujrzałem w wyobraźni.

 

W I Z Y T Ó W K A

 

James Blackpill

 

Konkret.

 

Nie mam czasu na podryw, chcę cię zerżnąć tak abyś w swoim życiu nigdy na nikogo innego nie spojrzała. Zapewniam pomoc medyczną w przypadku orgarzmośmierci.

 

W pakiecie zwiedzanie analu.

 

+69 666 999 69

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/18/2021 at 8:24 PM, Sugar Johnson said:

Ktoś zna metodę, próbował? 

Taki totalny "cold calling" to nie, ale zdarzyło się że ze znajomą znajomych gadałem o czymś tam i zagajałem "jak będziesz chciała X to ci zostawię numer i się odezwiesz/napiszę ci tego autora/tytuł filmu na wizytówce" i dawałem wizytówkę.

Działa jak na wizytówce jest kierownik/manager/właściciel :). Działało też daaawno temu w liceum, kiedy kupowałem papier kredowy/czerpany i drukowałem zarobkowo wizytówki za kasę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to śmierdzi desperacją i jest żenujące.

 

Co - wizytówkę dać - podobam Ci się to zadzwoń? Skoro przy rozmowie nie była zainteresowana to i tak nie zadzwoni.

 

No i pokazanie - ewidentny brak pewności siebie - „masz tu kartkę zadzwoń później bo ja się boje kobiet i nie będę rozmawiał” xD.

 

No i to robienie z siebie niewiadomo kogo - wizytówki to se prywaciarze zostawiają żeby nie tracić czasu na wpisywanie numeru…

Edytowane przez Analconda
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizytówka działa jeśli rzeczywiście masz swoją firmę czy fundacje i dajesz ją w toczącej się rozmowie przy okazji, a nie rozdajesz jak ulotki w centrum ze swoim imieniem i nazwiskiem.

 

Gdy miałem swoją firmę zastosowałem ten myk i laska sama do mnie napisała.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murem za @Messer w temacie ;) Od siebie dodam, że jak nie jesteś naprawdę przystojny, to podchodząc do losowej kobiety, która COŚ musi zrobić (cokolwiek - idzie do sklepu, do pracy, do urzędu, na pocztę, etc.) po prostu przeszkadzasz i marnujesz czas. Musisz zrobić na tyle niesamowite pierwsze wrażenie, żeby jej się nagle na tą pocztę iść odechciało, a jak jesteś zwykłym ziomkiem, to po prostu zostnaiesz spławiony - nic w tym dziwnego, jak idę coś załatwić, to chcę to zrobić szybko i każde zawracanie mi dupy po drodze mnie irytuje. No chyba, że zagada do mnie osoba, której nie chciałbym przegapić, no nie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Januszek852 napisał:

Murem za @Messer w temacie ;) 

 

Jasne, tyle że on źle zrozumiał - w żadnym wypadku nie chodziło mi o creeperskie podchody :) 

 

Zagajasz normalnie, dajesz znać o co Ci chodzi. Inna sprawa, że w biegu bym nie zagadywał. Bardziej jak panna siedzi sobie gdzieś, np w parku czy w kawiarnii/knajpie/barze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Analconda said:

No i to robienie z siebie niewiadomo kogo - wizytówki to se prywaciarze zostawiają żeby nie tracić czasu na wpisywanie numeru…

W tym tygu miałem spotkano z dwoma prezesami, wszyscy się wymieniliśmy wizytówkami. Nie tylko prywaciarze ich jeszcze używają ... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.