Skocz do zawartości

Laska chce sie lansowac na sylwka on woli grac w gry :)


Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Januszek852 napisał:

W czym chlanie ze znajomymi ma być lepsze/bardziej dojrzałe/bardziej oświecone/bardziej "woke" od grania w samotności?

 

Niech szanowna, oburzona julka (która oczywiście nie istnieje, wymyślił ją na kolanie redahtor) się nad tym zastanowi kiedyś. Obawiam się, że odpowiedzi nie znajdzie.

Powiem nawet że picie z ludźmi w niczym nie jest lepsze od picia samemu do filmu, gry, książki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jankowalski1727 napisał:

Powiem nawet że picie z ludźmi w niczym nie jest lepsze od picia samemu do filmu, gry, książki.

Z ludzmi trzeba sie jeszcze pilnowac Mi sie kiedys wlaczal berserker mode , samemu nigdy dziwne.           @Iceman84PL        https://www.epicgames.com/store/en-US/free-games     tumb rajder for free w ten nowy  rok  jak znalazl 🤣

Edytowane przez thyr
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2x w życiu byłem na balach za namową myszek. Raz na tanim, raz na bardzo drogim i ekskluzywnym bą tą w jednym z lepsiejszych warsiawskich hoteli. 

 

Do dziś nie wiem, który był bardziej chujowszy. 

 

Najlepsze sylwki miałem na stoku, również samemu. Myszkom zawsze za zimno było i "ale jak to na stoku? Co my tam robić będziemy?". 

 

Mental myszki, to jest 95% sukcesu. Lub porażki. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Januszek852 napisał:

W czym chlanie ze znajomymi ma być lepsze/bardziej dojrzałe/bardziej oświecone/bardziej "woke" od grania w samotności?

 

Niech szanowna, oburzona julka (która oczywiście nie istnieje, wymyślił ją na kolanie redahtor) się nad tym zastanowi kiedyś. Obawiam się, że odpowiedzi nie znajdzie.

Jak chłop cały rok siedzi przed komputerem to mógłby chociaż na tego Sylwestra wyjść do ludzi. Już nie przesadzajcie z tą wymuszoną aspołecznością, bo kiedyś obudzicie się dopiero na łożu śmierci i wtedy będzie za późno.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>2021 rok

>czytanie i wierzenie na słowo historiom z wp, onet, interia

 

XD XD

4 godziny temu, Redbad napisał:

Przecież ten artykulik jest tak zmyślony, że aż zęby bolą od czytania. Ten sztuczny kontrast: ona koronki, szampany, zabawa, salony, dojrzałość emocjonalna, a on chujowa rozrywka, do tego chipsy i browar. Szkoda jeszcze że nie napisali, że pidżama z brązowym paskiem na dupie. Kurwa taką sztampą polecieli, że aż żal czytać.

A pamiętasz jak były takie artykuły: "Polacy śmierdzą, nie myją się" "Polki wolą obcokrajowców" "Polacy nie potrafią się ubierać" 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miś nie zrobił jak mysz chce to mysz się wylaszczy, pójdzie na balety i jak się trafi okazja, wskoczy na obcą kutangę by ukarać misia, bo miś zły. A potem wróci i da misiowi buziaka po tym jak się dławiła niedługo przedtem kutangą jakiegoś przypadkowego gościa z imprezy. Tak bywa.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, maroon napisał:

Mental myszki, to jest 95% sukcesu. Lub porażki. 

 

Otóż to. 

 

Przecież to już na samym początku znajomości wiadomo, czy panna woli się lansować w klubach czy z przyjaciółkami, czy woli spędzać czas we dwoje. Czy woli drogie restauracje, czy ciche knajpki. Czy luksusowe samochody i luksusowe życie, czy finansowo przemyślane. Czy wakacje woli spędzać w drogim hotelu z basenem pijąc drinki, czy łazić cały dzień zwiedzając zabytki. Czy za pół roku jak będzie sylwester to będzie chciała bal, czy posiedzieć w domu. I czy na to wszystko sama zarabia, czy trzeba za nią płacić.

 

To wszystko wiadomo już na samym początku znajomości. Ale jak połowa facetów tego nie dostrzega, bo są tak zauroczeni w pierwszych miesiącach, że tak piękna kobieta (10/10, bo oczywiście ocena wyglądu jest najważniejsza) się nimi w ogóle zainteresowała, oni tez muszą udawać kogoś kim nie są, czyli zabierać ją w miejsca do których niekoniecznie by im się chciało chodzić, wszystko żeby tylko poszła z nimi do łóżka, a jak już pójdzie, to muszą robić wszystko dla niej, żeby tylko jej nie stracić, bo przecież 10/10 wygląd i 10/10 w łóżku, to czego chcieć więcej? Gdzie ja znajdę taką drugą? Nie no, będę spełniał jej zachcianki, żeby tylko mnie nie zostawiła. 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2021 o 13:26, thyr napisał:

Z ludzmi trzeba sie jeszcze pilnowac Mi sie kiedys wlaczal berserker mode , samemu nigdy dziwne.           @Iceman84PL        https://www.epicgames.com/store/en-US/free-games     tumb rajder for free w ten nowy  rok  jak znalazl 🤣

Grałem cała trylogie. Shadow podobał mi się bardzo ale i tak największym sentymentem darze starą dwòjeczke 😁

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.