Skocz do zawartości

Walę tynki w wykonaniu kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

Na tym poziomie znajomości (8 lat+) nie bawimy się już w żadne niespodzianki.  W normalnych czasach (czyli przedcovidowych) to był wypad do restauracji na kolację.  Obecnie kupię jakąś laurkę, kwiatki i tyle.  Może będzie winko przed snem i seks trochę bardziej namiętny... Oby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku będzie można się pośmiać jak mili chłopcy będą latać po mieście z bukietem kwiatów czy jakimiś czekoladkami. Trochę niektórym współczuję bo nie dość że dobre chłopaki to muszą tyrać na myszkę. A to wakacje, a to weekend w górach, a to prezent na walentynki/dzień kobiet/mikołajki/święta/urodziny/imieniny itd. I żadej wdzięczności za to.

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze komunikowałem jasno, że to komercyjne święto i nie biorę w tym udziału. Panny niby rozumiały i zgadzały się z tym, ale gdy przychodził ten dzień dało się wyczuć lekki ból dupy i foszki, bo koleżaneczki dostały coś od swoich misiów, a królewny ode mnie nic.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Syfik napisał:

Ciężko mi się wypowiadać, bo jedyne święto które zazwyczaj wtedy obchodzę to powstanie AK.

Witaj w klubie. 14 lutego 1942r powstanie Armii Krajowej:

https://ipn.gov.pl/pl/aktualnosci/8092,Walka-i-nadzieja-14-lutego-1942-r-powstala-Armia-Krajowa.html

15 godzin temu, Syfik napisał:

Ciężko mi się wypowiadać, bo jedyne święto które zazwyczaj wtedy obchodzę to powstanie AK.

Witaj w klubie. 14 lutego 1942r powstanie Armii Krajowej:

https://ipn.gov.pl/pl/aktualnosci/8092,Walka-i-nadzieja-14-lutego-1942-r-powstala-Armia-Krajowa.html

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.