Skocz do zawartości

Panie lekkich obyczajów


Rekomendowane odpowiedzi

Taka historyjka na tlusty czwartek. Znajoma ostatnio zmieniła pracę, wczoraj mi opowiadała jak w łazience podsłuchała rozmowę dwóch dziewczyn. Temat był o tym, że zarówno jedna jak i druga z nich obciąga typom z tinderków itp. za hajs. Jakby tego było mało tego samego dnia w pracy jakaś powiedzmy, że koleżanka tej mojej znajomej otwarcie opowiedziała, że poznała faceta na tinderze i obiecał jej 500 zł za loda " nie podoba mi sie ale huj tam 500 zł wpadnie". Wszystkie te dziewczyny wiek 20-25 lat. Jak myślicie czy to bardzo popularny sposób dorabiania na waciki w tych czasach czy po prostu czysty zbieg okoliczności, że w jednym.miejscu pracy tego samego dnia 3 różne dziewczyny o tym powiedziały.

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, ManBehindTheSun napisał:

Taka historyjka na tlusty czwartek. Znajoma ostatnio zmieniła pracę, wczoraj mi opowiadała jak w łazience podsłuchała rozmowę dwóch dziewczyn. Temat był o tym, że zarówno jedna jak i druga z nich obciąga typom z tinderków itp. za hajs. Jakby tego było mało tego samego dnia w pracy jakaś powiedzmy, że koleżanka tej mojej znajomej otwarcie opowiedziała, że poznała faceta na tinderze i obiecał jej 500 zł za loda " nie podoba mi sie ale huj tam 500 zł wpadnie". Wszystkie te dziewczyny wiek 20-25 lat. Jak myślicie czy to bardzo popularny sposób dorabiania na waciki w tych czasach czy po prostu czysty zbieg okoliczności, że w jednym.miejscu pracy tego samego dnia 3 różne dziewczyny o tym powiedziały.

Co się dziwisz?

Jedna się pochwaliła, drugą zanęciła i ciągnie swój do swego... podsłuchała następna, zaciekawiła się... i masz już trzy robiące tak samo.

 

Nie każda zachowa się tak samo, ale jak panie mają moralność podobnie wątpliwej jakości to... sam widzisz. To podobno tylko kwestia ceny.

Edytowane przez Miszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na tych wszystkich instagramach to kto jest, te co się wypinają.

 

Ona jest modelką, nigdzie nie pracuje ale co rusz w innych hotelu, spa i kraju.

 

Ładniejsze przez dawanie mają fajne życie, inne muszą się zadowolić 500zł za wypolerowanie głowicy.

 

I nie ma się co spinać, świat idzie do przodu (cofa się) trzeba to zaakceptować i żyć dalej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ManBehindTheSun napisał:

Wszystkie te dziewczyny wiek 20-25 la

Stare dupy są już bardziej cwane. Jak mu zrobię loda to skosi mi trawnik, wyremontuje łazienkę, kupi torebkę LUJI WITOSA, itd. 

57 minut temu, SamiecGamma napisał:

500 zł za sam obciąg? OMG,

Królu złoty wiesz co to jest inflacja ? :D nie tylko ceny gazu i chleba zapierdzielają do góry

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jonash napisał:

Powiem wam tak, jakbym dostał propozycje 50zl za opierdolenie i nie musiał męczyć się z jakaś kawą, to dla mnie tylko na plus.

 

Po przeczytaniu tego zdania aż musiałem się zastanowić czy nie jestem w rezerwacie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, ManBehindTheSun napisał:

poznała faceta na tinderze i obiecał jej 500 zł za loda " nie podoba mi sie ale huj tam 500 zł wpadnie". Wszystkie te dziewczyny wiek 20-25 lat. Jak myślicie czy to bardzo popularny sposób dorabiania na waciki

 

Skala spermiarstwa i kukoldów rośnie w zastraszającym tempie.

Młode chłopaki dla kuciapy zrobią dosłownie wszystko.

Za 500 zł to jeden z drugim miałby seks u niezłej divy z wszystkimi dodatkami.

Dlatego nie dziw czemu kobiety się tak źle zachowują w dzisiejszych czasach bo mogą bo mężczyźni na to przyzwalają.

 

Co do dorobku dawniej były galerianki za zakup ciucha obciągały w ubikacjach a teraz jest tinder gdzie najgorszy sort kobiet

rości sobie absurdalne ceny nieadekwatne do wykonywanych usług.

 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.02.2022 o 14:45, ManBehindTheSun napisał:

Jak myślicie czy to bardzo popularny sposób dorabiania na waciki w tych czasach

Myślę, że to chyba najgłupszy sposób pozbycia się hajsu, jak trzeba mieć centralnie zryty beret żeby wywalić 500 zetów za jakiegoś loda, nÓrmalnie żenada.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądnąłem dziś serial parodukementalny w popularnej komercyjnej stacji. Wiem, że głupota, ale bohaterka wyglądała jak target w który celuje. Czyli skromna, grzeczna, 4/10, głęboko wierząca dziewczyna. Istny anioł. Ten anioł był zaręczony z bogatym chadem (samo to zestawienie może przewrócić w głowie naszym witaminkom) ale mimo to poszedł na bok tydzień przed slubem bo seks ją niezadowolał, a jej narzeczony był romantykiem. Cuckold jak się o tym dowiedział, prosił ją o wybaczenie i danie drugiej szansy. Miło. Dobrze, że nie wszystkie takie są :) 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/24/2022 at 7:45 AM, ManBehindTheSun said:

Taka historyjka na tlusty czwartek. Znajoma ostatnio zmieniła pracę, wczoraj mi opowiadała jak w łazience podsłuchała rozmowę dwóch dziewczyn. Temat był o tym, że zarówno jedna jak i druga z nich obciąga typom z tinderków itp. za hajs. Jakby tego było mało tego samego dnia w pracy jakaś powiedzmy, że koleżanka tej mojej znajomej otwarcie opowiedziała, że poznała faceta na tinderze i obiecał jej 500 zł za loda " nie podoba mi sie ale huj tam 500 zł wpadnie". Wszystkie te dziewczyny wiek 20-25 lat. Jak myślicie czy to bardzo popularny sposób dorabiania na waciki w tych czasach czy po prostu czysty zbieg okoliczności, że w jednym.miejscu pracy tego samego dnia 3 różne dziewczyny o tym powiedziały.

Pozamykali roksy, odloty, a to nie znaczy rezygnacji z fachu gdzie szybko sie zarobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Fury King napisał:

oglądnąłem dziś serial parodukementalny w popularnej komercyjnej stacji

Aha.🙄

 

Bo widzisz... ja obejrzałem sobie ostatnio Taki stary film. Commando.😇

I tam był taki umięśniony żołnierz.😍 Który strzelał do wszystkich, 😜wszyscy do niego strzelali😲 i wszystko wybuchało😲 a jemu się ani amunicja nie kończyła🧐, ani nikt nie mógł go zabić.🤔

 

I pomyślałem sobie Miło. 🙄 No i jaki on dzielny żołnierz.:P Jeden ludzik wyjaśnił całą armię.😵

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.