Jump to content

Recommended Posts

Zdecydowałem się w końcu utworzyć konto oraz stać się pełnoprawnym członkiem forum mimo, że bywam tu i zbieram cenne doświadczenie poprzez wpisy braci już od ok. czterech lat. Międzyczasie zakończyłem ponad dziesięcioletni związek o czym zapewne napiszę niebawem. Forum stało się dla mnie spokojną przystanią w ciężkich chwilach męskiego żywota. Także z góry dziękuję założycielowi oraz braciom za otwarcie oczu, cenne rady oraz możliwość stawania się co raz lepszą wersją siebie jako człowieka i mężczyzny. Pozdrawiam 🙂

• Like 6
Godzinę temu, Gianni napisał:

Międzyczasie zakończyłem ponad dziesięcioletni związek o czym zapewne napiszę niebawem.

Witaj na forum! Już masz obserwatora w postaci mojej osoby (jestem zainteresowany tym związkiem). Z ciekawości plus minus mógłbyś napisać ile masz lat. 

Siemanko!

6 minut temu, Spokojnie napisał:

napisać ile masz lat

Wiek, to tylko cyfra w dowodzie. Niech napisze, ile ma wzrostu.🤣🤣🤣

• Like 1
19 minut temu, Spokojnie napisał:

Witaj na forum! Już masz obserwatora w postaci mojej osoby (jestem zainteresowany tym związkiem). Z ciekawości plus minus mógłbyś napisać ile masz lat. 

Plus minus 30, choć bardziej na plus 😉

14 minut temu, Kiroviets napisał:

Siemanko!

Wiek, to tylko cyfra w dowodzie. Niech napisze, ile ma wzrostu.🤣🤣🤣

Wg dzisiejszych wzorów i standardów odpowiedni😂

• Like 1
41 minut temu, Obliteraror napisał:

Tomek Hajto tu zawitał? xD

A poważniej - cześć!

Pomyślałem o tej samej osobie 😛 

Siema @Gianni

• Like 4

Usiądź rozgość się, mniej poważne rozmowy odbywają się w rezerwacie z racji wypowiadających się tam "osób" :lol:

• Thanks 1

Siema! 

W dniu 4.08.2022 o 21:20, Obliteraror napisał:

Tomek Hajto tu zawitał? xD

To samo pomyślałem xD. 

Uważaj Byku na pasach, bo teraz drogie mandaty. 

A tak na poważnie, to miłego korzystania z forum! 

• Like 1
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.