Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

 

"Problemem okazuje się lokalizacja, ponieważ platformy streamingowe pozwalają na wyszukiwanie materiałów znajdujących się w okolicy widza, więc... streamerzy postanowili nagrywać pod mostem w jednej z bogatych dzielnic. Dzięki temu mają szansę, by ich pracą zainteresowali się widzowie, którzy nie szczędzą datków i chętnie wspierają autorów live-streamów."

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minutes ago, Dworzanin.Herzoga said:

Myślałem, że ta reklama to fejk:

eab7a9b8578b3fb384de93900f07b8479bd8b2cd

Ciekawe, czy politporawne przygłupy będą mieli incydent kałowy i doszukają się utrwalania negatywnych stereotypów, czy może po prostu jestem lekko przewrażliwiony.

😊

 

Mogli dać taką rodzinę w reklamie bawełny. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Templariusz napisał:

da9725fd-72dc-439c-b2ae-626c2c0c7ed6.jpg

 

 

 

Dla to, co potrafią w technologie - to już istnieje:

 

 

 

Dla fanów Wiedźmina - zobaczcie to: https://rytmy.pl/wiedzminka-w-twoim-domu-lalka-erotyczna-przypominajaca-ciri-trafila-do-sprzedazy/ 

.... a tu strona w oryginale - uwaga, golizna, NSFW, czy jak tam się to pisze...  https://celesdolls.com/game-lady-doll-releases-ciri-sex-doll-from-the-witcher-3/ 

 

To jest fajniejsze: https://sexdollgenie.com/collections/ai-sex-robots/products/marvella-167cm-5-4-k-cup?aff=67 

Mówi.

 

==================

 

I taki szybki żart, bo to strona z żartami:

 

Nigdy, ale to nigdy nie traktuj kobiet przedmiotowo.  Powód jest prosty - TO tego nie lubi. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, spacemarine napisał:

 

Kto by pomyślał że ten film pokaże prawdziwy obrazek kuklandii w Polszy w 21 wieku

Kuklandii w jakim sensie, bo nie mogę się dopatrzeć w filmie? Bardziej tu widzę redpill połączony z realnym spojrzeniem na rzeczywistość Polski.
Ten film to pomnik kultury, cały czas żywy i na pewno nie jest komedią.
Przecież sceny z psami to kwintesencja. Zasrane wszędzie parki, gdzie latem strach koc rozłożyć żeby nie ujebać 😁

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sgt. Hugo Stiglitz napisał:

Kuklandii w jakim sensie, bo nie mogę się dopatrzeć w filmie? Bardziej tu widzę redpill połączony z realnym spojrzeniem na rzeczywistość Polski.
Ten film to pomnik kultury, cały czas żywy i na pewno nie jest komedią.
Przecież sceny z psami to kwintesencja. Zasrane wszędzie parki, gdzie latem strach koc rozłożyć żeby nie ujebać 😁

 

To był pastisz rzeczywistosci a kuklandia już dogoniła i czasem przegoniła ten film

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.