Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

W barze ostatnio usłyszałem rozmowę.

 

Siedzą kolesie i jeden mówi, że na basenie był. Weszły żołnierki i wszyscy kolesie przestali kraulem pływać, ale zaczęli żabką pod wodą xD

 

Oczywiście rechot na cały lokal poszedł.

  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mac napisał:

W barze ostatnio usłyszałem rozmowę.

 

Siedzą kolesie i jeden mówi, że na basenie był. Weszły żołnierki i wszyscy kolesie przestali kraulem pływać, ale zaczęli żabką pod wodą xD

 

Oczywiście rechot na cały lokal poszedł.

Kurcze ale coś w tym jest. Sam od jakiegoś czasu pływam na basenie i jak na torze jestem z mało urodziwymi pannami/facetami, to pływam planowo. Niemniej jednak jak jakąś zgrabną niewiastę zobaczę przed sobą, to zwalniam i wtedy daje sobie "odpocząć" 1/2 okrążenia żabką. Na pewno daje sobie odpocząć. Tylko tyle. Bo co by innego?

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Orybazy napisał:

Tylko nie pływaj na plecach bo będzie peryskop widać ;).

Haha, trafiłeś 😆

Aż wczoraj przyczaiłem się na tor z emerytem pływającym stylem niedającym się pojąć umysłowi (ręce jak żabka, nogi do kraula a plecami jakiś koci grzbiet (?). Nie wiem co to było, ale pomogło mi się skupić na wykonaniu planowanego treningu...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.