Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Spokojnie napisał(a):

I tak się żyje w tej Polsce...

87230ccc126cbafdc6bf200f9fd7895f195d65b4

Na początku myślałem że beka, ale będą to wyjaśniać link. Teoretycznie dla dziecka trauma do końca życia. 

 

Co to za ludzie, którzy takie rzeczy robią? Ale też dają do myślenia odpowiedzi ludzi z lotniska: to nie ich obowiązek zajmować się dziećmi; nie ma przedszkola itd. Kuźwa, 2-letnie dziecko zostawione przez patusów, a ci takie odpowiedzi dają. Że zostawiono "bagaż" na ich głowie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wrotycz napisał(a):

Na pewno będzie (dwuletnie dziecko) pamiętać...

Gdzieś w jakiejś książce czytałem że na poziomie podświadomości może pozostać jakaś "blizna" z traumatycznych przeżyć nawet w wieku 2-3 lat. Tutaj jakieś tam szczątkowe info, ale jak znajdę poważne źródło (wydaje mi się że to była książka o mózgu) to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minutes ago, Spokojnie said:

Gdzieś w jakiejś książce czytałem że na poziomie podświadomości może pozostać jakaś "blizna" z traumatycznych przeżyć nawet w wieku 2-3 lat.

Ja pamiętam rzeczy Jan myślę 4 i 5 lat. Gdybym miał traumę, a powinienem, to bym nie jeździł na dwóch kółkach.

Dzieci się podnoszą z upadku wyjątkowo szybko. To dorośli mają z tym problem.

Nie znaczy, że to pochwalam ale nie wierzę w te postępackie wymysły.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Spokojnie napisał(a):

Gdzieś w jakiejś książce czytałem że na poziomie podświadomości może pozostać jakaś "blizna" z traumatycznych przeżyć nawet w wieku 2-3 lat. Tutaj jakieś tam szczątkowe info, ale jak znajdę poważne źródło (wydaje mi się że to była książka o mózgu) to dam znać.

Tak jest coś takiego. Sądząc po tej akcji, dziecko już nie jedną chorą sytuację przeżyło.

Może  się baranom na stare lata odwdzięczy? Dusza pamięta.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, bzgqdn napisał(a):

@Spokojnie, no i taka recenzja mi się podoba, muszę iść na ten film :)

No i mnie także namówiła!

 

Podobno film dość ciężki w odbiorze i jak dla mnie "niekinowy".

Raczej tego typu filmy wolę konsumować w domowym zaciszu.

 

Ale skoro takie piękne recenzje się pojawiają ,to trzeba dołożyć cegiełkę do sukcesu owej produkcji.

🤗

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.