Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Z jego myśleniem to on już bardziej kobieta jak mężczyzna. Najpierw coś jebnął o Polsce, która nie chce przyjmować szaraków, a ostatnio coś właśnie jebnął o tym, że mężczyźni winni poprzeć kobiety w ich walce o równouprawnienie. Żałosne! :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam temat "Wyniki siłowe" i mi się przypomniało. Brat chodzi na siłownie no i też tam laski w tych swoich seksownych ubrankach się lansują.

Zauważył dwóch młodzieńców ostro ćwiczących raz jeden raz drugi na przeciwko laski, która ćwiczyła uda rozchylając nogi. Tak z ciekawości podszedł co ich tak interesuje i zauważył, ze lasce jedna warga wyskoczyła spod spodenek. :) 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3bf07454cf98.jpg

 

 

Ktoś dzwoni do drzwi. Otworzyłem i serce skoczyło mi do gardła. To mój ojciec. Ledwo go poznałem! Ostatni raz widzieliśmy się, kiedy zaczynałem liceum...

- Cześć - mówi.

- Cześć? - pytam - k***a, piętnaście lat temu wyszedłeś z domu po papierosy, teraz wracasz i tyle masz mi do powiedzenia? Tato?!!!

- O k***a, masz rację! Papierosy! Czekaj, zaraz wracam.

Edytowane przez Qaikwow
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrał facet poznaną laskę po imprezie do domu. 

Gdy ją bzyknął ona twierdzi, że chce jeszcze. Ok mówi, ale ja chwilę się zdrzemnę a ty mnie trzymaj za penisa.

Obudził się, bzyknął, a ona znów chce jeszcze. OK, ale trzymaj mnie za penisa a ja się chwilę zdrzemnę.

Po paru razach laska ma dość, ale zaciekawiona pyta:

- czemu miałam cię trzymać za penisa gdy spałeś?

- żebyś mi nic z chaty nie zajebała. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZdzisławBeton - Ten cały Stonoga, to kawał skurwysyna, który dawno powinien gnić w więzieniu bo oszukuje ludzi na wielu różnych okazjach. Te jego spółeczki zniknęły szybko, nie zwrócił pieniędzy, odwraca kota ogonem ws. tych aukcji z autami, ze niby tamci wygrali, a to były nędzne słupy, auta wypożyczone oczywiście xD.

Szczesliwy-numerek-kobiety-kuku-pl.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext promował(a) i przestał(a) promować ten temat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.