Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Przybyłem z przyszłości i muszę was ostrzec....

Rok 2042

Wbrew nadziejom manosfery z wczesnych lat 20 XXI wieku nigdy nie doszło do załamania na rynku matrymonialnym i odwrócenia zyskujących na sile trendów gynocentrycznych. Świat się zmienił.

 

Wprowadzony został szereg praw mających ostatecznie zniszczyć patriarchat, który według oficjalnych przekazów tylko czeka by podnieść plugawy łeb i doprowadzić do ponownego zniewolenia kobiet.

Segregacja genetyczna stała się nie tylko w pełni społecznie akceptowana, ale również usankcjonowana prawnie jako jedno z narzędzi do walki z patriarchatem.

 

Wraz z narodzinami, po kompleksowych testach i badaniach(w tym genetycznych), rodzący się człowiek zostaje przydzielony do jednej z trzech kast: kobiet, chadów lub przegrywów. Każda kasta ma swoje unikalne prawa.

Społeczeństwo zostało przebudowane tak by nie narazić kobiet na traumatyczne przeżycia i przykrość. W każdej firmie obowiązują parytety, 90% kadry kierowniczej mają stanowić kobiety, za niedostosowanie się grożą poważnie kary finansowe. Kobiety przechodzą na emeryturę w wieku 30 lat, dostają darmowe mieszkania oraz liczne refundacje(np w okresie przejściowym zanim wprowadzono ustawę kopulacyjną o seksie tylko dla chadów, dopłacano do aborcji wszystkich męskich zarodków o przewidywanym wzroście poniżej 190cm).

 

Wprowadzono pojęcie prawne "gwałt przez ekspozycje słabych genów", oznaczające sytuację gdy członek kasty przegrywów spowoduje przekroczenie u kobiety dziennej dopuszczalnej normy ekspozycji, np nie ustępując jej miejsca w kolejce, czy zdejmując obowiązkowa w miejscu publicznym maskę(tzw incelówkę), rozpoczynając z własnej inicjatywy rozmowę, czy utrzymując kontakt wzrokowy przez więcej niż 5 sekund. Karane jest to 25 latami więzienia lub śmiercią. Lżejsze przewinienia jak na przykład zdjęcie naramiennej opaski z napisem "przegryw" czy wejście do restauracji tylko dla kobiet i chadow, karane są zwykle jedynie przez odjęcie 1000 punktów społecznego betakredytu lub 10 letnim zesłaniem do kopalni bitcoina.

 

Przegrywy znane społeczeństwu z lat 20 zniknęły całkowicie z ziemi w wyniku wielu przeprowadzonych na nich czystek. Pierwsza z nich miała miejsce w roku 2028 roku, fala ogólnoświatowej przemocy rozlała się podobno po tym jak anonimowy przegryw napisał w internecie "p0lki jedzo guwno" czym przelał szalę goryczy i gromadzącą się od lat frustracje społeczną. Szybko pojawiły się głosy jakoby to przegrywy doprowadziły do kryzysu na rynku matrymonialnym przez propagowanie blackpilla, bo kobiety tak naprawdę tego nie chciały i to od czytania go przestały im się podobać normiki, co stanowiło pretekst do dalszych pogromów i ludobójstwa.

Niedługo potem państwo wprowadziło oficjalny system kast, a niedawni oprawcy w 99% zostali przydzieleni do nowo powstałej klasy przegrywów.

 

W 2041 wynaleziono technologię fragmentarycznej podróży w czasie. Na razie umożliwia ona jedynie wysyłanie postów w internecie w przeszłość. Wot technika.

Jeśli czytacie ten post to znaczy ze dopadła mnie straż białorycerska, a pod tym wpisem pewnie pojawi sie wielu żandarmów nowego prawa próbujących zmieszać mnie z blotem i wmówić wam że to wszystko nie prawda.

Nie mam wiele czasu na tłumaczenia i muszę się streszczać bo jestem poszukiwany listem gończym i skazany na śmierć za liczne przestępstwa wobec nowego porządku, między innymi za nie opłacanie obowiązkowego abonamentu na onlyfans, nie uczestniczenie w obchodach z okazji urodzin Krzysztofa Gonciarza(tzw kukonalia, jedno z nowych świąt panstwowych), odmówienie przyjęcia 1488 dawki szczepionki oraz leku simpex(podawana domięśniowo mieszanka blokerów androgenów i mleka sojowego).

 

olaf_wolominski z portalu wykop.pl

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, cst9191 napisał:

Futbol w wykonaniu Pań.

 

Trzy samobóje w wykonaniu jednej zawodniczki w nieco ponad pół godziny :D

 

 

Hattrick :D

I one lamentują później, że zarabiają mniej od mężczyzn. Na pewno nie przez przepaść w poziomie i umiejętnościach, tylko przez ten podły patriarchat. Nawet w B klasie jest wyższy poziom niż w kobiecej piłce i to na poziomie profesjonalnym. Zresztą o czym ja mówię, zespół 15latków i to nie z żadnej akademii Realu Madryt czy Barcelony ograł kiedyś mistrzynie ŚWIATA w kobiecym futbolu.

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Chcni napisał:

Hattrick :D

I one lamentują później, że zarabiają mniej od mężczyzn. Na pewno nie przez przepaść w poziomie i umiejętnościach, tylko przez ten podły patriarchat. Nawet w B klasie jest wyższy poziom niż w kobiecej piłce i to na poziomie profesjonalnym. Zresztą o czym ja mówię, zespół 15latków i to nie z żadnej akademii Realu Madryt czy Barcelony ograł kiedyś mistrzynie ŚWIATA w kobiecym futbolu.

 

Amerykański odpowiednik PZPN płaci po równo obu drużynom :)

 

Nie to co zacofana Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.