Skocz do zawartości

Więcej testosteronu


GluX

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 23.03.2016 at 19:01, Pikaczu napisał:

tlenek magnezu ma 10%przyswajania%-)
kup sobie magnez olimpa czy jakis inny chelat i po temacie.olimpa odrzywki sa o dupe rozbic ale produkty apteczne maja bardzo dobre

olimp=chujnia

wypuszczają pierwsze serie ok zgodne z etykietą.a reszta to ściema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście na dużych węglach jestem ospały, wysokie tłuszcze mają to do siebie, że posiłki są mniejsze - a energii dają więcej, dwa nie podbijana jest insulina aż tak. Jeśli damy węgle tylko około treningowo to wyrzut insuliny jest pięknie zrobiony pod trening - daje energie na trening + świetna regeneracja po. (więcej węgli po niż przed). A najbardziej co sobie cenię na wysokich tłuszczach to nie jest mi po prostu zimno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mordimer napisał:

olimp=chujnia

wypuszczają pierwsze serie ok zgodne z etykietą.a reszta to ściema

to co leci na apteke jest git typu witaminki minerałki i inne takie tam.o odżywkach nie wspominam bo nie ma o czym%-)kiedys gruzem z ich aminokwasów kibel wyczyściłem.wkurwiał mnie gruz co rzeził mi pod zebami to go odsiałem fhooy.a ze kibel rdza jakas zaatakowała to sie sprawdziło%-)tłuszczówka zajebista sprawa.ketoza jeszcze lepsza jest%-)ale mało co pseudotrenerek sie na ketozie zna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mordimer napisał:

coś mi tu pika %)

 

co nie zmeinia faktu że prócz kreatyna, bcaa i i zolatu dobraj jakości, większość  to chujnia przemielona z budą ;)

kreatyna to kreatyna.liczy sie cena czyli jak najnizsza bo mono to mono%-)i wazne zeby nie jebała plastikiem%-)bcaa jest zbedne bo eaa jest lepsze%-)izolaty?a co to za różnica czy izolat czy wpc czy wpi?i tak im saczniejsze białko tym mniej białka jest po zatym oczym sie tu rozwodzic o odpadzie po produkcyjnym?wole jedzenie%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja żadne prochy tylko żarcie, problem robi się gdy nie możesz więcej opierdzielić mięcha nie ma łatwo :D

 

1 godzinę temu, TestosteroneBoy napisał:

żadna odzywka nie jest warta swojej ceny, tylko sterydy sa warte swojej ceny, sad but true.

 

jednym słowem...

 

20060516221529.gif

Edytowane przez Mordimer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2016 at 07:02, TestosteroneBoy napisał:

boks napewno Ci podwyzszy duzo testosteron, wiem po sobie. bedziesz mial lepsze samopoczucie, spalisz tłust w zajebistym tempie i rozbudujesz góre. 3-4 razy treinng w tygodniu tylko DOBRY bokserski a nie pseudo, w dobrym klubie i po pare miesiacach bedziesz umial zajebać porządnie ręką ;) chociaz to tez zalezy od "talentu".

 

bez strzykawki nie podwyzszysz znaczaco poziomu testosteronu i na tym mozna zamknac temat. chcesz miec poziom 1500~ górna granica? 100-200 mg testosteronu enan/cypio EW

 

pozdrawiam

Tak z ciekawości ile mniej wiecej miesiecznie kosztuje kuracja testosteronem i skad go brać bez recepty? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd brać? z apteki na recepte albo nielegalnie od dila, a to juz na priv :)

 

ile kosztuje? zależy od firmy i jakie dawki bedziesz stosował, zeby trzymac w górnych granicach testosteron 1500~ to wystarczy 150-200mg test E tygodniowo spokojnie,a nawet jesli dobra firma to bedziesz mial wiecej niz to. koszt buteleczki powiedzmy 100-120 zł, przy takiej ilosci starcza na 2-2,5 miesiaca czyli koszt 50-60 zł miesiecznie + strzykawki/igły. przy takich ilosciach raczej estrogen/prolaktyna nie wywali czyli nie musisz inwestowac w AI(inhibitory estrogenu) ewentualnie HCG dla kosmetycznych wzgledów albo jak libido spadnie(roznie ludzie reaguja)

 

pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2016 at 14:20, Pikaczu napisał:

rozumiem ze ten olejek jest transdermalny?%-)

Tak i jeśli cytrynian jest lepszy to dlaczego jest taki tani?

 

Tanie wino jest dobre bo jest tanie i dobre ;)

 

Co do pozostałych teorii odnośnie diet i rodzaju ćwiczeń ,każdy ma inny tryb życia i jeśli powiesz murarzowi żeby po robocie szedł na siłkę to cie wyśmieje.

Ja na przykład pracuje na trzy zmiany i muszę ćwiczyć jak czuje a nie według jakichś rozpisek do tego mój organizm jest bardzo meteopatyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam co żreć na podbicie testo:

  • Orzechy brazylijskie - maksymalnie trzy dziennie, zawierają od cholery selenu i robią swoje.
  • Ashwaganda - taki żeń-szeń tylko lepszy, nie tylko podbij testo, ale też wzmacnia cię.
  • korzeń macy - używana jest od wieków do zwiększania płodności u ludzi i zwierząt

 

Cytat

A tutaj kilka linków do YT

Koniec Ery Mężczyzn

A teraz mam lekkie zastrzeżenie. Koleś, którego podlinkowałeś, nie ma pojęcia o czym gada. Mówi, że rządy robią wszystko, by osłabić samców, sprawić by nie byli w stanie występować przeciwko nim - a sam popiera obowiązkową służbę wojskową, w której szkolą cię na bycie państwowym psem, gotowym umrzeć w interesach panów na górze. Do tego gadanie o tych nieszczęsnych rurkach, które nijak się mają do tego czy się jest męskim, czy nie, bo z reguły je noszą gimbusy, którzy są jeszcze chłopcami.

 

 

Cytat
  1. Wszechobecna celebracja homoseksualizmu - pracowałem i pracuję z kilkoma "ciepłymi". Wiem jedno, 99% z nich to faceci z bardzo niskimi testosteronem, można powiedzieć, że natura nie obdarzyła ich za mocno fizycznością i psychiką. Z kobietami im nie wychodzi, bo te chcą siły, a pociąg seksualny jakiś tam mają i trzeba go zaspokoić. Celebracja tego jest o tyle zła, że hamuje w nasz naturalny męski odruch pogardy dla gorszych fizycznie kompanów. Bo po co Ci był słaby i chuderlawy "ciepły" jaskiniowiec jak musiałeś upolować ogromnego mamuta? Żeby Cię dopingował? Dlatego uważasz, że niski poziom testosteronu jest ok, a 1800 na miesiąc to szczyt Twoich możliwości.

To też nie jest prawda. Homoseksualiści dzielą się na pasywnych i aktywnych. Pasywni - owszem, przyjmują w związku role kobiece, są mniej według głównego archetypu męscy, ale gadanie, że po prostu z kobietami im nie wyszło to jest jakieś nieporozumienie. Na pociąg do danej płci wpływa ogromna ilość czynników i niedobór hormonu nie m tu praktycznie nic do rzeczy. Z tym testosteronem też nie zaprezentowałeś żadnych badań, tylko swoją obserwację, gdzie z mojego punktu widzenia wcale tak w przypadku gejów nie ma - w przypadku trans już tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.