Skocz do zawartości

Marcin Bustowski prześladowany przez system za mówienie prawdy o masowym truciu Polaków


Rekomendowane odpowiedzi

Każdy świadomy człowiek w Polsce wie, że jedzenie, które serwują nam dystrybutorzy, władza i pseudo rolnicy

biorący dotacje z UE za zalewanie pól wszelkiej maści chemikaliami prowadzi do chorób i w konsekwencji zgonu konsumentów.

 

Normy w pożywieniu są przekroczone kilkukrotnie, wielu Polaków nawet nie zdaje sobie sprawy, że w organizmach mają przekroczone

normy glifosatu, azotanów czyli związków rakotwórczych.

 

Również woda zwłaszcza w województwie dolnośląskim jest z dodatkami.

W Polsce w ciągu roku umiera obecnie około 400 tyś ludzi na nowotwory złośliwe.

 

Tutaj kanał Marcina.

Marcin Bustowski prześladowany przez System - YouTube

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 11
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanuję za dobre chęci. Ale to walka z wiatrakami, tego się już nie zmieni. Ja już nawet przestaje ludziom tłumaczyć, domyślnie każde próby tak silnego podważenia czyiś poglądów będą skutkować odrzuceniem i agresją. Wystarczy zabezpieczyć się pod względem żywności i się rozwijać podczas gdy inni chodzą niedożywieni i nawet tego nie wiedzą 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@slusa

 

Z tego co pamiętam to Marcin wygrał sprawę w sądzie z Animexem udowadniając, że ich mięsko jest be.

Ludzie nawet nie wiedzą skąd mięsko mają? mianowicie z Danii  przywożone przez Holandię gdzie jest dzielone 

na poszczególne kraje UE. Na Europę wschodnią idzie najgorszy sort.

 

W razie czego jak masz ciekawe info wstawiaj w tym temacie.

Świata nie zmienimy, ale możemy zacząć uświadamiać ludzi i ich ostrzegać😉

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Iceman84PL said:

razie czego jak masz ciekawe info wstawiaj w tym temacie.

Świata nie zmienimy, ale możemy zacząć uświadamiać ludzi i ich ostrzegać

 

Dokładnie 100% powszechnej wiedzy na temat zdrowia chorób wirusów oraz żywienia jest niepoprawna 

 

Goje nie chcą być uświadamiani, taka już jest ich specyfika. Zajmij się po prostu swoją przyszłością 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam lekkie zwichrowanie w kontekście jakości produktów żywnościowych. Często więcej czasu zakupowego zajmuje mi nękanie sprzedawczyń o przedstawienie źródła produktu i składu oraz samodzielne czytanie etykiet, które to informacje, jak mam wrażenie, są drukowane coraz drobniejszym maczkiem. W sukurs przychodzi mi więc często funkcja lupy w telefonie. I robię kontrolę tych samych produktów pod kątem zmian składu w czasie, żeby nie dać się prosto wydymać producentowi, który sobie zmieni skład za jakiś czas. I zdarzało się, więc nie można bazować na jednorazowym sprawdzeniu kiedyś tam w historii i utrzymywaniu zaufania do produktu. Nawet pamiętam taki czas, gdzie można było odnieść wrażenie, że wszyscy wytwórcy przesiadają się z sypania cukru do produktu na rzecz syropu glukozowo-fruktozowego. 

 

Jeszcze taka mała dygresja odnośnie "miernika" którym posługuje się przytoczony bloger. Kiedyś interesowałem się tym urządzeniem, ale ono zdaje się mierzyć wyłącznie poziom azotanów a nie "szkodliwych substancji" w ogólności. To po prostu jakoś tam skalibrowany konduktometr do mierzenia przewodności środowiska w którym się znajdzie elektroda. W przypadku mięs akurat łatwo o przekroczenie wyobrażeń na skali wskazań, bo sporo z nich jest konserwowana wszelkiej maści azotynami i azotanami sodu czy potasu. Przecież tzw. "peklosól" to sól z dodatkiem azotynu sodu. A warzywa i owoce - bez nawożenia ciężko uciągnąć produkcję a podstawowe makroskładniki (mikro to znacznie większy arsenał pierwiastków), bez których roślina nie urośnie to azot, fosfor i potas. Jeśli nie pozyska ich z żyznej gleby, to musi z nawozów syntetycznych. Nie sądzę czy jest jakakolwiek różnica dla rośliny pomiędzy azotem z obornika a z "polifoski". Tym bardziej że nawozy makro (NPK - azot/fosfor/potas) są pod względem proporcji pomiędzy tymi pierwiastkami dobierane do etapu wegetacyjnego roślin, więc daje się sensowniej prowadzić uprawy. A czy ten miernik "rozpozna" glifostat? Według mnie na 99.9% kompletnie nie. To może antybiotyki? Haha, no to byłby niezły żart, szczególnie że pomiędzy ich aplikacją a ubojem musi upłynąć jakiś okres karencji. Tak samo w kwestii stosowania pestycydów na rośliny. 

 

Zresztą przy obecnej skali kantów i przewałów w wielu branżach, nawet jak kupuję kurczaka bio-eko-fiksum-dyrdum, który przecież kosztuje ponad 50% więcej od "fabrycznego" brojlera, to i tak nigdy nie wiem co tam w nim jest w środku. Fakt, jak się takiego dobrze upiecze, to jest bogatszy w smaku a przy tym nieporównywalnie bardziej soczysty od takiego z "fabryki kurczaków". Ale czy to oznacza że wiem co w nim siedzi? 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 6.08.2023 o 19:13, DOHC napisał(a):

Co by nie było wygląda na trucie gojów z każdej strony, ziemi wody i powietrza. Gdyby rządził silny polski prawdziwy wódz, nie pozwoliłby truć własnego ludu.

Komunikat że strony nestle polska 

Całkowita wartość zaraportowanej sprzedaży wzrosła o 8.4% do 94.4 mld CHF. Pozytywny wpływ przejęć netto wyniósł 1.1%. Kursy walut zmniejszyły sprzedaż o 0.9%.

Budżet polski to około 100 mld CHF a porównanie dotyczy tylko jednego nestle w Polsce. Serio ktoś tu uważa że chłopcy na wiejskiej mogą rozkazywać 100 letnim firmom o bilionowych obrotach ??

Wolne żarty...

 

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gixer napisał(a):

Budżet polski to około 100 mld CHF a porównanie dotyczy tylko jednego nestle w Polsce.

A świstak siedzi i zawija ;) to są wyniki finansowe CAŁEGO Nestle - na całym świecie. Jak się jest ignorantem to powinno się leżeć pod kamieniem i nie wysuwać macek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, GurneyHalleck napisał(a):

A świstak siedzi i zawija ;) to są wyniki finansowe CAŁEGO Nestle - na całym świecie. Jak się jest ignorantem to powinno się leżeć pod kamieniem i nie wysuwać macek.

Ty w sumie racja xD 

Co nie zmienia faktu iż światem rządzą korporacje a nie politycy. Politycy jak zaczynają podskakując to kończą jak Lepper albo Petelicki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.